Перейти до змісту

Допоможіть вибрати


Рекомендовані повідомлення

Націлився собі смарт брати, але не можу зупинитись на чомусь одному. Справа в тому, що хочу не моноліт, а жабу. Але тут супутня проблема виникає - вибір платформи. Що краще/стабільніше/юзабільніше... Windows Mobile (хоч і вінда, але мобільна) чи Simbian?

Хто що підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, я сижу на Simbian'і і нормально. А якщо хочеш смарт, та шей жабу, то тут вибирати особливо неме з чого: бери Motor МРх220, до того ж вона нормальні гроші коштує. Якщо треба, то можу запропонувати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під Symbian 60 прог в тишшу разів більше, чим під всяку іншу платформу... сам сидів на 3230

також хочу смарт, але трохи почекаю, поки під 80 платформу з"являться якісь опера з аською..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у симбы есть много проблем с совместимостью софта как вверх, так и вниз. а если еще купить смарт с нестандартным разрешением экрана, то эстетический вид у любых программ заточенных под стандартные 176x220 будет весьма сомнительным. форумы по симбе просто забиты сообщениями типа "почему софт ААА не идет на телефоне БББ и пойдет ли на телефоне ВВВ". но это что касается софта. во всем остальном платформа весьма положительная и стабильная, построена в концепции продвинутого органайзера.

впрочем слухи про ужасную нестабильность мобильной винды, imho, весьма преувеличены - могу сказать со всей откровенностью как активный юзер этой системы с полуторалетним стажем. но похоже wm2003se останется в истории как пик развития системы, так как wm2005 пока и в подметки не годится... у винды есть неспоримый плюс в виде совместимости софта и на wm2003se пойдет практически все, что было написано ранее. концепция мобильной винды - уменьшенная настольная винда со всеми вытекающими недостатками (например привычное меню запуска мало подходит для мобильных устройств) и преимуществами (например совместимость с офисным софтом и удобство синхронизации)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто брав до рук МPx220 - від кнопки "Пуск" якось троха перекосило, а ще й ті папки "Windows", "Program Files"... Ну не звик я до такого не телефоні.

Проте що більше читаю форуми на цю тему, то більше схилююсь до купівлі саме цього апаратца.

До-речі, в суботу бачив у когось з форумчан цей Мотор. Хотілось би почути враження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх тільки в форумчан 4 чи 5 штук вроді....

а взагалі в Луцьку я так поняв шо до%?я, бо я продав з десяток miniSDшок, і на питання "а куди вам?" всі казали : Мотор 220й!

Зі доречі, сам хочу відгуки почути...як воно з 512М пам"яті, не тормозить при відкритті папок(на карті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и это притом что в Луцке 220-тый в магазине не то, что редкость (типа все продали и пока не завезли), а настоящий дефицит! (-- А что это? -- Никогда не было -- Можем заказать если сильно надо , итд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто брав до рук МPx220 - від кнопки "Пуск" якось троха перекосило, а ще й ті папки "Windows", "Program Files"... Ну не звик я до такого не телефоні.

Проте що більше читаю форуми на цю тему, то більше схилююсь до купівлі саме цього апаратца.

До-речі, в суботу бачив у когось з форумчан цей Мотор. Хотілось би почути враження...

Бачив напевно в мене. Якщо надумаєш брати допоможу з софтом і т.д.

телефон класний ІМХО , але є і недоліки: тихий звонок на МР3 (приходиться спеціально переробляти мелодії) хоча програвання музики через плеєр нормальне, камера ніяка (ідуть попитки по написаню альтернативного софту має допомогти), батарея після Нокіії тримає мало - 2-3 дня.

Зато після того як настроїш його під себе получаєш цукерочку, а софта для цього достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю... був я і на симбіані (в тому числі на UIQ), і на вінді (правда тільки smartphone edition, якщо мова про смарти/комунікатори), і палм крутив недавно... Поки-що, ІМХО, симбіан -- найкращий вибір (якщо не приймати до уваги якісь спеціалізовані задачі). І сумісність софта зараз набагато краща, ніж раніше. А на UIQ взагалі немає питань з сумісністю...

Сматри на симбіані найбільш зручні в користуванні саме телефонною частиною (дзвінки/смс/ммс/gprs/edge), хоча і в смартовому плані не відстають від конкурентів (велика кількість софта для майже любих задач, стабільність, нормально реалізована багатозадачність і робота з картками пам'яті починаючи з 6260, надзвичайно зручний інтерфейс і інтуітивно зрозумілі настройки і т.д.). Хотілося б побачити, звичайно, на смартах S60 і сенсорний дисплей (7710 не рахується -- це S80, яка більше не розвивається), думаю що і до цього скоро дійде.

Останні анонси Nokia взагалі заставляють пісяти кип'ятком... N73, N83 (поки є тільки шпигунські фото і неофіційні тех. характеристики) -- це просто шокові смарти!

Ну, звичайно зараз вилізуть дуже серйозні проблеми з сумісністю при переході на третю редакцію S60 (SymbianOS 9.1). Про це Nokia чесно всіх попередила. Хто купив Nokia 3250, той з цією проблемою вже зіткнувся. Поки програм для цієї платформи -- можна перерахувати на пальцях однієї руки... ну може вже двох рук. Саме тому я і взяв N70, а не 3250, хоча там проц вже 314MHz, що є гуд.

Сподіваюсь, що поки в нас появиться Nokia N80 по більш-менш нормальній ціні (не більше $500-550), софта під нову ОСь буде вже достатньо... До речі, знайшов ОСЬ ТАКИЙ корисний сайт...

2D@ve:

якщо хочеш саме "жабу" -- бери Nokia 6260 (хоча, чесно кажучи і не в образу kmd -- не найкращий смарт на симбіані).

Зі смартів-"жаб" на новенькій Symbian 9.1 я вже бачив в Луцьку в продажі Nokia N71, правда ціна там поки близько 3200 грн., що просто не реально, хоча сам апарат залишає після себе незабутні враження. Один дисплей 240х320 чого вартий... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2D@ve:

якщо хочеш саме "жабу" -- бери Nokia 6260 (хоча, чесно кажучи і не в образу kmd -- не найкращий смарт на симбіані).

Цей апарат мені щось не дуже подобається. :)

Зі смартів-"жаб" на новенькій Symbian 9.1 я вже бачив в Луцьку в продажі Nokia N71, правда ціна там поки близько 3200 грн., що просто не реально, хоча сам апарат залишає після себе незабутні враження. Один дисплей 240х320 чого вартий... :)

В тому то й справа, що Нока сама по собі дорогий телефон, а ще й смарт, а ще й жаба... Ну а 3200грн. це взагалі... От й знайшов єдину альтернативу - MPx220, проте не подобається відсутність вибору в наших магазинах. :-(

P.S. Не знав, що 220 у нас дефіцит {-\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MPx220 це не альтернатива, це "на безриб'ї і раком ..."

Ну візьми щось на зразок Nokia 3230 і не мучся. Ну не "жаба", згідний... Зате дуже хороша машинка...

І камера на порядок краща ніж в MPx220, і FM є, і дисплей нормальний, і система хороша.

в MPx220 зовнішній дисплей такий, що літом ти будеш шукати тінь, щоб побачити хоч щось, що там пише. Камера -- взагалі аЦтой. З русифікацією (я вже мовчу про українізацію) -- взагалі проблема. Не кажучи вже про словники Т9... при повній розрядці батареї злітає ОС, разом з установленим в оперативку софтом, телефонною книгою, повідомленнями і т.д.

Хоча, звичайно, вибирати і юзати тобі, так що... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З русифікацією (я вже мовчу про українізацію) -- взагалі проблема. Не кажучи вже про словники Т9... :D

русифікація зараз нормальна і Т9 хто користується не жалуються

при повній розрядці батареї злітає ОС, разом з установленим в оперативку софтом, телефонною книгою, повідомленнями і т.д.

щоб такого не було встановлена додаткова батарея, а весь софт ставеться на внутрішню флешку або на miniSD

PS: я не розхвалюю моторолку сам всім рекомендую Нокію, просто для чого платити більше? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі -- купуй в мене Nokia 6681 ;)

Ні те ні те не подобаєтся. Не хочеться носити в кармані цеглину.

PS: я не розхвалюю моторолку сам всім рекомендую Нокію, просто для чого платити більше?

В тому то й справа - чомусь (в принципі зрозуміло чому..) різниця між ноками та "іншими" телефонами велика в ціні, але часто не така велика в функціональності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли перейшов на нокію після всяких доволі зручних еріків та самсунгів, більш ніщо і напевне , ніколи не буду юзать....

нєвєроятно , но фахт: нокія зручна, красіва і СТАБІЛЬНО НАДІЙНА!

тільки зараз згадую "білий екран " гнусмаса та ребути еріка...(хоча раніше не звертав уваги на це..ну, завіс... викл/вкл і добре..)

а юзав і 3230 також, дуже пристойна машінка , особливо за свої гроші(може, з смартів і найкраща..)

а зараз єсть 6230і.... дорога цяця, коштує як та сама 3230, але якість зв"язку та надійність- це те, що я тепер не проміняю нізащо!!

connecting peoplEEEEEEEEEEE!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при повній розрядці батареї злітає ОС, разом з установленим в оперативку софтом, телефонною книгою, повідомленнями і т.д.

:)

і сотні людей по світу переставляють собі вінду при розрядках батареї :)

ну не гоніть хоч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 d@ve

слухай знаючих - в окремих випадках нокіа навіть допоможе при радикуліті та розладах шлунку, виведе організм з стану запою і вилікує авітаміноз :) окремим навіть допомагає боротись з гемор... не будем :) бо це ж НОКІА! :)

вибирай сам. ідеал звичайно якщо дадуть тел на пів-дня день поюзати - взнаєш зручний він саме для тебе чи ні. бо для багатьох всі навороти тануть перед скажімо незручністю цієї клавіатури саме для нього. але ж це смарт - після покупки він пустий і не цікавий. залий солідний букет софту, і тільки тоді відчуєш що таке смарт.

сам користуюсь 220-тим два місяці, поки задоволений. сліпо рекомендувати тільки його звісно не буду - якщо є гроші бери щось краще. але вже точно не нокію, тоді є вже вироби на зразок ютека і КПК+gsm модуль. одне скажу за свої гроші мрх220 вибір №1

взагалі зараз як я читаю здоровий ажіотаж йде навколо motorola q - супер екран, qwerty клава, проц intel 312mhz, стерео динаміки - і все в супер тонкому і стильному корпусі з анодованого алюмінію за $400 - всі нервово гризуть нігті. одним словом 100% мій наступний смарт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при повній розрядці батареї злітає ОС, разом з установленим в оперативку софтом, телефонною книгою, повідомленнями і т.д.

:)

і сотні людей по світу переставляють собі вінду при розрядках батареї :)

ну не гоніть хоч

а ти поклади свій телефон десь на тиждень з розрядженою батареєю, тоді й побачиш... Свій T-Mobile SDA я взагалі намагався до розрядки не доводити... хто його знає що резервній батареї в голову прийде...

якщо є гроші бери щось краще. але вже точно не нокію

І чому це не нокію? Що в ній поганого? Стабільність? Якість? Надійність? Яка з перерахованих якостей тебе не влаштовує?

Я б свою N70 ніколи не проміняв на який-небуть Qtek 8300, наприклад (хоча останній і дорожчий приблизно на $100). І саме тому, що були в мене смарти і на вінді, і на симбіані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зубами в ту нокіу цепляєтесь - і навіть думки немає що в світі ще багато цікавого :) навіть допустити іншої думки?

ти розслабся - добре, ок, нокіа зєбєст, спіть спокійно з н70,80,90,999 в обнімку :) з ціни в $700 десь $499 йде в карман нокіа_супер_бос :) їм як раз і треба фанатичні користувачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якшо з такої точки зору виходити, то в мотороли також є велииикий суперПАПА, якому також багато перепадає!..

Ну тоді хтось мені роз"яснить, чому нокіа (дорогущі апарати, які "некоштуютьсвоїхгрошей":)) не зходить з п"єдесталу лідера по кількості продаж???

І чому, коли люди бачать нокію, 50% з них з придихом каже"...ну, так це ж нокія"

Може, діло в тому, що фіни з перших своїх телефонів стали стандартом якості та надійності де-факто?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, не парся :)

просто в бізнесі кожен повинен знайти свій "голубий океан". моторола (до речі піонер мобільного звязку і першовідкривач багатьох тепер уже звичних речей в моб.телефонії) мала весь ринок США і Канади. Нокіа через вялу зацікавленість Мотороли у ринку старого світу швидко отримала в клієнти дефакто всю Європу.

але, якщо ти хоч трохи слідкуєш за новинами бізнесового напрямку, повинен знати що Нокіа вже напевно останніх років з три тільки й втрачала долю ринку - було навіть падіння до 27-28%. вже в 2005 році вони прийняли досить агресивну стратегію, що в основному орієнтується на апарати нижнього цінового діапазону (телефонів по 300-700 баків купують то все менше :) ). зараз доля впевнено росте, 33% думаю на ліцо - але! знов же за рахунок "...рост в первую очередь вызван достижениями компании в Китае и Латинской Америке". в старій добрій європі долю Нокіа активно деребанять всі кому не лень :)

в світовому ж маштабі:

"...Nokia Oyj и Motorola Inc., два крупнейших производителя сотовых телефонов, увеличили свою долю на мировом рынке мобильных телефонов, в результате чего их отрыв от основных конкурентов, среди которых Samsung Electronics Co., LG и Siemens AG, стал еще большим, сообщило агентство Bloomberg"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зубами в ту нокіу цепляєтесь - і навіть думки немає що в світі ще багато цікавого :) навіть допустити іншої думки?

Якщо ти прочитаєш Пост #69 в іншій темі, то побачиш, що майже все цікаве я вже попробував. Саме тому можу аргументувати свій вибір і не кричати "Нокія ацтой, тому що в мене немає на неї грошей".

ти розслабся - добре, ок, нокіа зєбєст, спіть спокійно з н70,80,90,999 в обнімку :) з ціни в $700 десь $499 йде в карман нокіа_супер_бос :) їм як раз і треба фанатичні користувачі

по-перше, ціни далеко не такі вже й високі -- ту ж N70 вже за $400-440 можна купити. А це, якщо ти не в курсі, єдиний доступний на сьогодні флагман в модельному ряді смартфонів, тобто топова модель (N90 - це специфічний апарат, який не тягне на роль флагмана, а N80 і N71 поки офіційно недоступні, тому з $1200 за них десь половина йде _торгашам_, а не Nokia). А скільки коштує Qtek 8320? Починаючи від 450 баксів і вище. То чий Супер_Бос більше заробляє? Правильно -- Bill Gates & Co

Але навіть якби смарти від Нокії коштували не дешевше 700 баксів -- я б все-одно купив би Нокію. Просто рідше міняв би телефони. Раз в 6-8 місяців, а не в 2-3, як зараз. А знаєш чому? Бо для мене важлива якість і нідійність

А якщо Nokia робить телефони, за які люди все ще готові платити по 700 баксів, значить ій можна тільки поаплодувати, тому що більшість світових виробників на це вже не здатні :)

Так що нокія знає, за що просить гроші... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага :) на зразок:

- дивись який галстук я купив, 500 баків!

- ну ти і д@біл, я ж тобі показував бутік де вони по 800!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спор втыкается как всегда в то, что "каждая свинья своё болото хвалит" (с) Народная мудрость!...(не принимать к сердцу)

есть у нокии как ярые почитатели, так и не менее категорично настроенные противники...

приведу маленький пример: у моего бугалтера 3310 уже лет...(сами вспоминайте, когда она выпускалась :)) и не слышал, чтобы он ее хотел поменять...ценит надежность и простоту!

а теперь кто мне сообщит о счастливом владельце Моты 2288 и иже с ними?????

правильно! никто не сообщит(разве что кто-то очень гордый за моторолу :)) потому как и при жизни в ней хватало глюков и поломок... спросите любого телефонного мастера: что чаще приходилось ремонтировать: нокию или моторолу?

и услышите ответ!

ЗЫ кончаем флеймить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...