Перейти до змісту

TP-LINK Omada програмний контролер


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

І так. Є 2 точки доступа EAP110

Є програмний контролер OMADA, який має "рулити " тими точками.

Так от - не бачить він їх.

Скормлюю МАС - не шукає.

 

Робив таке з Ubiquity  - супер. Все бачить. все робить.

 

Куда ритися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є там ще "утилита обнаружения EAP" - але теж не бачить ніфіга

Зі сартфона, за допомогою утиліти, бачить, додавши по SSID.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво, то грьобаний ЕСЕТ смарт секюріті блокував.

 

Вимкнув - і все запрацювало.

ПОтім підкоригую правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

то грьобаний ЕСЕТ смарт секюріті блокував.

Ну чо зразу грьобаний, маєш бути вдячний який він в тебе бдітєльний.. а він і рад старатись за проявлену до нього довіру. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну чо зразу грьобаний, маєш бути вдячний який він в тебе бдітєльний.. а він і рад старатись за проявлену до нього довіру. 

Бо Убікіті не блокував. Тп лінк блокував.

Можливо попали в такий діапазон портів, що він моніторить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну чо зразу грьобаний, маєш бути вдячний який він в тебе бдітєльний.. а він і рад старатись за проявлену до нього довіру. 

Загалом,  ідея була у створенні безшовного wiFi.

І це не дороге та ефективне рішення. Проста точка доступу вартує в межах 500+ грн. А покрити може більшу половину поверху, довжиною у 30м. зі стінами і т.д.

2 точки -  не цілих 1200 грн.

програмний контролер можна встановити на будь-який комп. Один раз налаштував і все. Він безкоштовний.

 

Буду робити, і походжу писати, що і як.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зовсім зрозуміло, а точка доступу вихід в інтернет з повітря висмоктує ? Що значить "халявний" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

ідея була у створенні безшовного wiFi.

Щось не зовсім зрозуміла суть, а точка доступу інтернет звідки має брати ? Хто їй його буде видавати безкоштовно ? Чи мова взагалі про щось інше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, SergLutsk сказано:

Хто їй його буде видавати безкоштовно ?

Ілон Маск :)

 

2 точки доступа покриють весь поверх, переключення від точки до точки проходить за ~5мс, тому і зветься він без-шовний. Без шва. Без видимого (відчутного) переходу.

Вмикаються у свіч (РОЕ) і  розкидаються де потрібно.

 

А про безкоштовний говорив, коли мав на увазі контролер. Це програма, яка керує точками, веде статистику. Вона безплатна. її не потрібно купувати / ламати і т.д.

Бо є ще апаратне рішення того ж контролера. Це інша байка.

 

Думаю, що тепер зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, я безшовний прочитав як безкоштовний. Той випадок коли ми починаємо щось читати, а далі закінчення слова додумуємо а не дочитуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось невкурив, жень ти поставив на два компа зовнышні вайфай адапетри і через цю софтину з них зробив типу меш мережу?

чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Voronin10 сказано:

я щось невкурив, жень ти поставив на два компа зовнышні вайфай адапетри і через цю софтину з них зробив типу меш мережу?

чи як?

ні.

2 АР втикнув у свіч з РОЕ і розкидав по поверху. На компі запустив "контроллер" і налаштував  все це діло. Контролер може керувати не одним десятком таких АР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

ні.

2 АР втикнув у свіч з РОЕ і розкидав по поверху. На компі запустив "контроллер" і налаштував  все це діло. Контролер може керувати не одним десятком таких АР.

AP спеціально заточені під таку задачу чи йде люба AP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чисто теоретично, я на дачі можу поставити дві точки, вони будуть в локальній мережі і виходячи з гаража і приходячи до хати в мене буде бесшовне переключення, вірно?

 

з пк один раз налаштували і все, вірно?

чи ПК має бутти в мережі і постійно вокінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.08.2020 at 09:26, Voronin10 сказано:

AP спеціально заточені під таку задачу чи йде люба AP?

походу не люба, а конкретні моделі.  Можеш почитати про безшовний віфі від Тп-Лінк, і від Убікіті.

On 22.08.2020 at 09:28, Voronin10 сказано:

чисто теоретично, я на дачі можу поставити дві точки, вони будуть в локальній мережі і виходячи з гаража і приходячи до хати в мене буде бесшовне переключення, вірно?

так.

Але ти можеш купити зовнішню точку за 500 грн (б.в.) і стрельнути нею, хоч на км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 20.08.2020 at 17:30, Zheny@ сказано:

Робив таке з Ubiquity  - супер. Все бачить. все робить.

дурне питання: якщо робив і бачив як воно працює, то нахіба через тп лінк вирішив позбочуватися? економія? 

ясно що дешевше, але як воно себе поведе з часом? чи не робиш сам собі гіморой у мабтньому? бо щось статистика каже що дуже багато тп лінків люблять видєлуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vampirich сказано:

 

дурне питання: якщо робив і бачив як воно працює, то нахіба через тп лінк вирішив позбочуватися? економія? 

ясно що дешевше, але як воно себе поведе з часом? чи не робиш сам собі гіморой у мабтньому? бо щось статистика каже що дуже багато тп лінків люблять видєлуватися

Ні.

Убікіті одна точка була. і то ..  свої моменти.

Тп-лінк одна вже була нова, то докупив, щоб були однакові. І да, економія. .. :(

5 годин тому, vampirich сказано:

бо щось статистика каже що дуже багато тп лінків люблять видєлуватися

Овер 10 років у мене 941-й. Досі в строю. Немаю нічого проти тп-лінків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

 

Убікіті одна точка була. і то ..  свої моменти.

Овер 10 років у мене 941-й. Досі в строю. Немаю нічого проти тп-лінків.

Ubitique теж робив безшовний віфі два роки тому для складу і куска офіса - з того часу жодного разу не довелось заглядувати. 

А з тп лінками навпаки "повезло" - в одному місці вирішив 901 точки доступу використати -  то у всіх трьох точок злітають налаштування після проблем з електрикою. Прошивки танці з бубном і т д - до дупи. Пропало світло - запускаються в секторі дефаултс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vampirich сказано:

Ubitique теж робив безшовний віфі два роки тому для складу і куска офіса - з того часу жодного разу не довелось заглядувати. 

А з тп лінками навпаки "повезло" - в одному місці вирішив 901 точки доступу використати -  то у всіх трьох точок злітають налаштування після проблем з електрикою. Прошивки танці з бубном і т д - до дупи. Пропало світло - запускаються в секторі дефаултс

Будуть на UPS-і це точно.

Але 3-4 штуки по куткам - це теж не діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...