Перейти до змісту

Куди і кому носите ремонтувати свої смартфони???


reklamist

Рекомендовані повідомлення

Порадьте з власного досвіду хороший ремонт смартфонів?

Сам колись носив на вул.радянську де в непримітному магазині зі смартфонами, в самому кінці, сиділи справжні джедаї зі світловими паяльниками! ремонтували мох і болото, не міг натішитись. А нині нема того магазину, нема тих джедаїв...

І от здох смартфон, та гадина, не просто здох а з купою контактів та купою цінних файлів (казала мені бабця: "не використовуй, падло, смартфон як флешку!!!")

 

Отже не проходьте мімо мого вопля про допомогу, потарабаньте пальцями пару кнопок на клаві, а раптом на екрані набереться назва якогось майстра?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, reklamist сказано:

Порадьте з власного досвіду хороший ремонт смартфонів?

Сам колись носив на вул.радянську де в непримітному магазині зі смартфонами, в самому кінці, сиділи справжні джедаї зі світловими паяльниками! ремонтували мох і болото, не міг натішитись. А нині нема того магазину, нема тих джедаїв...

І от здох смартфон, та гадина, не просто здох а з купою контактів та купою цінних файлів (казала мені бабця: "не використовуй, падло, смартфон як флешку!!!")

 

Отже не проходьте мімо мого вопля про допомогу, потарабаньте пальцями пару кнопок на клаві, а раптом на екрані набереться назва якогось майстра?

 

Ті "Джедаї" переїхали далі, наразі знаходяться за колишньою піцерією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо я правильно зрозумів про кого мова, і одного з них зовуть Павло, то можу поділитися контактами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно! От що значить спільнота, все при бажанні можна знайти.

3 часа назад, EleKtrik сказал:

наразі знаходяться за колишньою піцерією.

Я так розумію треба пройти в прохід біля піцерії і там здається було кількаповерхове офіс не приміщення, шукати десь там? Вивіску про себе вони якусь повісили? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, reklamist сказано:

казала мені бабця: "не використовуй, падло, смартфон як флешку!!!"

в тебе бабця не адміном випадково працювала? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.07.2020 at 10:25, reklamist сказано:

Прикольно! От що значить спільнота, все при бажанні можна знайти.

Я так розумію треба пройти в прохід біля піцерії і там здається було кількаповерхове офіс не приміщення, шукати десь там? Вивіску про себе вони якусь повісили? 

Тільки, що зустрів Бодю, він теж там з Пашою працює, адреса - Гаврилюка 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.07.2020 at 10:13, Saddy сказано:

І якщо я правильно зрозумів про кого мова, і одного з них зовуть Павло, то можу поділитися контактами

Дуже адекватний майстер, років з двадцять ношу йому телефони, а по ПЗ, то - Сергій, без варіантів( він же Darkmonk).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...