Перейти до змісту

Пити пиво - це зло, так чи ні?


nameless

Пиво погубить всіх  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну собсно голосуємо.

ЗІ Передбачаю пости типу "голосувалка не вірна", "не вистачає варіантів". Спробуйте обмежитися тільки даними двома варіантами, бо в кінці кінців всерівно все зійдеться до цих двох варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пляшечка пива після роботи це дуже добре. Допомагає розслабитись та відпочити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені 17 років: і я неразу непробував алкоголь(крім цукерки з лікьором), і непробував курить(якшо прикинуть шо зараз в 11 років, пробують : і пить, і курить).

P.S. Алкоголь це зло!!! Добре що вже реклама Алкогольних виробів тільки після 22.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІМ@, это ты хочешь сказать, какие мы плохие, те кто пьет и курит?

я тебе так скажу: не пить всю жизнь - не получится, потому как разные в жизни ситуации бывают

а вот выпить и остаться человеком - надо уметь

ты просто насмотрелся, видать тех, кто без меры и в г@вно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажи що доброго в Алкоголі, напр. : "Мій сусід був кожного ранку п"яний( з запоя невиходив) - і вже на тому світі". Шо доброго в пиві, як в анекдоті: "Збери мільйон кришечок від пива - і получи іскуствену почку в подарок"

ДІМ@, это ты хочешь сказать, какие мы плохие, те кто пьет и курит?

я тебе так скажу: не пить всю жизнь - не получится, потому как разные в жизни ситуации бывают

а вот выпить и остаться человеком - надо уметь

ты просто насмотрелся, видать тех, кто без меры и в г@вно...

Я нічого нехочу цим сказати...

Кожна людина вибирає собі своє існування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе так скажу: не пить всю жизнь - не получится, потому как разные в жизни ситуации бывают

Під цими "ситуаціями" слід розуміти таку, яка починається словами "Сєводня ти нє п'йош, а завтра родіну прадаш!?" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під цими "ситуаціями" слід розуміти "Сєводня ти нє п'йош, а завтра родіну прадаш!?" ?

Поживеш - побачиш =)

А скажи що доброго в Алкоголі

Скажи що в ньому поганого. Цілком підтримую Шуру. Слабка людина скотиться нижче плінтуса - у нормальної людини усе буде під контролем. Повторюсь: "...это не очень популярная идея и вы не часто слышите это, но это правда... ...раньше я принимал наркотики и мне было очень хорошо. Никого не убил. Я никого не ограбил, никого не изнасиловал, никого не сбил, не потерял ни одной гребаной работы... смеялся до одури и проживал свой день.... ну, извините..." х\ф HUMAN TRAFFIC, кому треба - той зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нормальної людини не потрібен алкоголь...

І не треба тут розказувати свої казочки про алкоголь ( в тому числі і цитата з фільму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нормальної людини не потрібен алкоголь...

Людина може обмежити себе у всьому, тільки який у цьому сенс? Саме головне не зловживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те пиво якого срок зберіганя місяць чи два то зло! а справжнє пиво без консервантів срок зберігання має до тижня!

Бачив передачу де розказували які шкідливі консерванти в пиво добавляють, щоб воно довше зберігалось і як ці консерванти впливають на організм людини... То після цього пива не пью! Справжнього пива в нас нема! ацтой пити щоб організм травити?

краще небуду.

ЗІ: а ваше алкоголь то ацтой, до того пив тіко пиво і то рідко а ща буду тіко соком зловживати а мож і газіровкою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен, пиво совсем паршивое в магазинах нынче....

Уж чем пить такое пиво лучше уже водочки хряпнуть 50ГР перед едой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо немає голови за плечима то можна і пивом нажертись!!А так зрідка можна!!!Головне в міру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ: а ваше алкоголь то ацтой, до того пив тіко пиво і то рідко а ща буду тіко соком зловживати а мож і газіровкою biggrin.gif

А ти впевнений що ти п'єш СІК??? а не водичку підфарбовану і з тими ж консервантами? чи ти настільки багатий щоб пити фреш-соки тоді, коли тобі цього захочеться? А щодо "газіровки" - то вже краще 3-місячне пиво.. Ти ще не бачив передачі про "користь" тих напоїв. Фанта, Спрайт, Кока, Пепсі, Живчик.. тощо. Вся мінералка розливаються у підвалах чи ничках десь на підпільних заводах чи хатах/підвалах.

Ці заказні передачі про шкідливість пива - ніщо інше, аніж державна акція, що закликає молодь не пити пива. Серед молодих людей віком від 16-21 років кожен третій-п'ятий страждає пивним алкоголізмом. (бо горілки ще не продають , хоча не факт).

П'ю пиво давно і багато. Літру за добу. В одній із тем писав, що був на УЗД і здавав аналізи . Організм працює добре. Всі аналізи в нормі. Печінка, нирки на місці.

як в анекдоті: "Збери мільйон кришечок від пива - і получи іскуствену почку в подарок"

Я їх можу тупо назбирати (не значить що все це пиво я зобов'язаний випити). А Вам, молодий чоловіче, скажу. Я теж не пив до певного періоду. Навіть пива. Але життя, річ така, що все ставить на свої місця! І дивися що б тобі не було соромно за свої слова, що ти буцім то такий святий, і не п'єш навіть пива.

Людина може обмежити себе у всьому, тільки який у цьому сенс? Саме головне не зловживати.

Золоті слова. ;) Можна обмежити - головне - ДЛЯ ЧОГО? Який у цьому сенс? Бо так хтось колись там незрозуміло коли, кому і під дією яких наркотиків сказав? .. Живемо один раз .. і не довго.. і не важливо, п'єш ти алкоголь чи ні, куриш, чи ні.. колешся чи ні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен, пиво совсем паршивое в магазинах нынче....

Уж чем пить такое пиво лучше уже водочки хряпнуть 50ГР перед едой.

Ну, если пиво паршивое, то какова гарантия того, что тех 50 гр. водочки, которые перед едой упортебляют - хорошего качества? 

А пиво в меру - это не про собирателей крышечек. Ничего страшного не будет. Я камни гнал из почек пивом, кстати, по совету врача. И ниче. 

Да, пиво не того качества, которое было в совдеповские времена. Насколько память не изменяет, срок годности натурального пива не более 7-ми дней. Ну никак не пол года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, пиво не того качества, которое было в совдеповские времена.

Ти хочеш сказати, що в "совдеповские времена" пиво було кращої якості ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати, що в "совдеповские времена" пиво було кращої якості ? :)

думаю, да. по крайней мере то, что застал я было более пивное чем нынешняя газировка.

пиво было двух сортов.

"еще не завезли" и "уже разобрали"

B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth - воно було "зелене" - живе, тобто саме натуральне. Про якість його пакування чи там ще чогось, ми упускаємо.

Можна було випити 9 бокалів, раз (вибачте) посц@ти, і нормально себе при цьому почувати.

Теперішнє пастеризоване - не те. Згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth - воно було "зелене" - живе, тобто саме натуральне. Про якість його пакування чи там ще чогось, ми упускаємо.

Можна було випити 9 бокалів, раз (вибачте) посц@ти, і нормально себе при цьому почувати.

Теперішнє пастеризоване - не те. Згоден.

Ти в 13 років випивав 9 бокалів ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестань. Ти доросла людина. Я тобі можна сказати процитував слова старшого покоління , батька чи дядька, сусідів.

Якби я в 9 років пив стільки пива. То не дожив би до цього часу. Лопнув би! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как можно называть злом один из самых популярных напитков в мире, и которому уже много тыщ лет B)

На счет качества - так мы уже давно едим и пьем полусинтетику, так что не пить пива из за того, якобы, что оно вредно не по природе своей, а по вине изготовителя - тогда вообще ничего не пить...

Ну вы поняли за что я отдал голос. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...