Перейти до змісту

Пити пиво - це зло, так чи ні?


nameless

Пиво погубить всіх  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую переглянути, я для себе взнав багато нового і цікавого на рахунок алкоголю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пиво - це не зло! Багато Пива - о це зло :)

ИХМО. я рахую що все має бути в міру. Тоді і рослабитись мона буде і голова на місці останеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого нового.

Всі розумні і лише графіки малюють , криві .. смертність.. і т.д.

колись, коли існувало лише пива та вино, і ніхто не знав слів "горілка" та "водка" ..

було сказано наступне. .Надіюся воно відобразить все що хотіли люди сказати в цьому топіку..

(тепер стосується будь-якого алкогольного напою.)

Вино запрещено, но есть четыре "но":

Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.

При соблюдении сих четырех условий

Всем здравомыслящим вино разрешено.

Омар Хайям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво Жигулівське (Живе) - термін зберігання 30 діб. Пити охолодженим в зв'язку з тим, що коли воно тепле, то відчувається вся повнота смаку, що далеко не всім видасться приємним.

Кока-кола - термін придатності 6 місяців. Сперечатись з фактом того, що рідкісна отрава не буду, але ж смачна отрава ;)

Пиво Львівське - термін придатності 6 місяців.

Сік березовий - 1 рік.

Отже, консерванти є повсюду, і шукати з яких продуктів вони потрапляють в організм трохи тупо, вони є повсюду і постійно потрапляють.. Хто за їжу без консервантів - ласкаво просимо в Сахару будувати оазис в самому центрі пустелі, щоб не дістали вітри цивілізації.

В онлайн-виданні якоїсь газети писали, що пиво іс ноу гуд, мужики українські спиваюццо, майже кожен другий 10-11 класник мінімум двічі в тиждень п'є щось алкоголовмісне, згадали також про жіночі гормони в пиві і про вміст алкоголю в безалкогольному пиві. Після цього написали, що алкоголіком стає людина від щоденного вживання 75 грамів алкоголю (в розумінні чистого спирту) і ніяких змін в організмі не приносить 12-20 грамів. Беремо число 20, ділимо його на 0.04 і отримуємо 500 грамів 4% пива, яке можна пити щодня. Також було зауважено, що ці цифри актуальні для людей від 21 року, а для 16-21 взагалі не рекомендується споживання алкоголевмісних напоїв. Напевно, думали що до 16 років про пиво навіть і не думає ніхто :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестань. Ти доросла людина. Я тобі можна сказати процитував слова старшого покоління , батька чи дядька, сусідів.

Тобто, ти лише чув від когось... "Давайте будемо обговорювати смак устриць з тими, хто їх куштував".

Тодішнє пиво, шо розливне, що пляшкове вже на наступний день було, м"яко кажучи, мало придатним до вживання. Більше 2-х днів - це вже була віслюча сеча. Я вже не згадую про те наскільки воно було "водянистим". Через те і можна було його пити відрами, а не через те, що воно було якесь там живе, зелене чи в цяточку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куштувати доводилося, і не раз.

Власне в 1993 році. пили Жигулівське.. Про Оболонь та їм подібні, могли лише марити.

смак того пива тепер ні з яким не зрівняти. .пили його по 2-3 пляшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підприємства тоді ще цього не зрозуміли.

І Незалежною вона була, лише формально.

Не про те суперечка - я про смак пива. .я його пам'ятаю..

Ще пам'ятаю як дядько жартував біля пивної.. "..в этой воде, ещё немного пива есть...".. ржака всіх присутніх, і вовкоподібний погляд тітки за касою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы о чем спорите? о том пиве, что 15-17 лет назад было?

SunSeth, если Zheny@ не пил при союзе, то я пил.

и оно было вкусное.

а при независимой (на тот момент, от себя самой разве что) Украине, мы ходили на пивзавод и пустые бутылки меняли на полные.

иного варианта купить пива - не было.

вот то пиво, с завода - вообще сказка была...

все нынешние что местные, что лицензионные марки - в подметки не годятся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я считаю, что у нас пиво никогда варить не умели или не хотели. местное жигулевское, что разливное, что бутылочное (с пузырями) - дрянь редкостная и кислятина, градус ~3.5. его разве что с водкой хорошо ;) конечно, то что варят у нас сейчас из концентрата тоже не супер, но попадаются неплохие сорта (тот же туборг грин, например). а завозимые из Чехии сорта - вообще песня :ok2: попробовали бы вы где-то найти чешское пиво при союзе. или немецкое, голландское. так что неплохо живем, нечего тут заводить воспоминания дряхлых старичков :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, пиво не того качества, которое было в совдеповские времена.

Ти хочеш сказати, що в "совдеповские времена" пиво було кращої якості ? :huh:

Дивлячись де. В Луцьку не випускалось, ну не знаю, чи випускається зараз нормальне пиво. В совдеповські часи я пив пиво, яке зараз навряд чи можна прирівняти до якості того, що продається зараз. В деяких містах "Жигулівське" ао "Ячмінний колос" було дійсно пивом. 

а я считаю, что у нас пиво никогда варить не умели или не хотели. местное жигулевское, что разливное, что бутылочное (с пузырями) - дрянь редкостная и кислятина, градус ~3.5. его разве что с водкой хорошо :dont: конечно, то что варят у нас сейчас из концентрата тоже не супер, но попадаются неплохие сорта (тот же туборг грин, например). а завозимые из Чехии сорта - вообще песня :ok2: попробовали бы вы где-то найти чешское пиво при союзе. или немецкое, голландское. так что неплохо живем, нечего тут заводить воспоминания дряхлых старичков :D

Ну а ми в "совдеповські" часи теж мали можливість випити і чеського і німецького пивка. Берізки в ті часи ще ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.

так завозимое в советские времена чешское или голландское было с такими же консервантами и такое же газированное, как сейчас все украинские сорта. выпускается-то пиво у нас именно по тем рецептам. и концентрат как правило заграничный.

наши вода и рабочая сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha да ну.. !

В Кефірі теж є алкоголь - це теж зло? теж станеш алкоголіком?

Пиво - безалкогольний напій. (навіть не слабоалкогольний), інакше б його не продавали б у кожному ларьку, (на алкогольні напої та слабоалкогольні - необхідна ліцензія)

пиво - напій богів (правильне пиво).. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголизм - это плохо!

Пиво - это алкоголь!

Алкоголізм - це погано, так, пиво - це алкоголь. Але не кожен, хто вживає алкоголь - алкоголік.

http://www.propivo.ru/prof/news/0606/59.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не... пиво - слабоалкогольный напиток.

просто стоит отдельно

там такая градация:

крепкие алкогольные напитки (больше 20)

слабоалкогольные напитки (до 20)

и пиво :D

поэтому лицензия и не нужна...

(с границей по градусом могу ошибаться, но по сути - нет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хлопці перестаньте спорити і розводити тут антиалкогольку компанію.

Пити можна все в міру. Кому що пригодиться.

Я пиво споживаю з 18 і нічого живий тільки яке пиво.

Колись в луцьку було класне зелене пиво о це клас, а зараз все бутилочне пиво з консервантами не хай його лохи пють.

В мене є знайомий що працює на броварні він робить номальне пиво і квас не то що Майківський Квас ---> це ж зафарбоване Юпі, одні барвники пити не можливо, до речі як придивитися до сертифікату там пишеться

"Напій квасовий" не рекомендується споживати Вагітним жінкам та дітям до 5 років... я думаю вам про шось це говорить...

Пити пиво бочкове то дивіться термін зберігання....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У детцтві у гастраномі біля бім-бома переклеювали наклейкі на "Жигулівському" з лімонада і :D Класне було пиво і часи.Пивзавод рідний дім був,на ті часи свіже пиво було класне навіть у порівнянні і теперешнім.Водка -це зло,а з пивом вообще.Люди бльше біди роблять під водкою і тд схожим,навіть наркотики їй оковитій поступаються.Пиво культурний напій,смакує як з їжею і так просто,і дітям можна пару грам,у пиві багато вуглеводів.В нас слов"ян спірт у крові.Такщо нікуди не дітися,прийдеться пити пиво,воно смачне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У детцтві у гастраномі біля бім-бома переклеювали наклейкі на "Жигулівському" з лімонада і :D

напиток "Буратино" - 10 коп.

пиво "Жигулевское" - 31 коп.

(без стоимости тары) :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажи що доброго в Алкоголі, напр. : "Мій сусід був кожного ранку п"яний( з запоя невиходив) - і вже на тому світі".

Це одностороннє порівняння. П'янство - це перебор. Їсти щоб тріщало теж погано. Їжа теж погана, так? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пива то можна випити зрідка, але ж як би не та ацтойна суміш алкоголь +концервати. Ясно шо консерванти є повсюду але ж не нада пива паганить. А Кока-коли і різний відстій типу такого не пью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У детцтві у гастраномі біля бім-бома переклеювали наклейкі на "Жигулівському" з лімонада і :angry2:

напиток "Буратино" - 10 коп.

пиво "Жигулевское" - 31 коп.

(без стоимости тары) :)

Точно,такі були ціни.О лафа була при комунізмі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Кока-коли і різний відстій типу такого не пью.

понятно

всю воду стараєшся з їжі всосувати? :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно,такі були ціни.О лафа була при комунізмі

Ага, тільки з/п були тоді теж не тисячами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...