Перейти до змісту

Продам баню бочку, мобільну баню


Каркас

Рекомендовані повідомлення

Виготовляв для себе, але наразі  продаю...

Продається баня бочка. Загальна довжина 3.5м. Баня повністю зібрана із вільхи а не з хвойних порід!! Хто знає-той оцінить. Сухий профільований брус 45мм. Повністю оброблена вогне і біо захистом. Тамбур і парна кімната. Широкі лежаки 600мм. Додаткова лавка в тамбурі. Усі двері фабричні з жаростійкого скла. Бітумна черепиця фірми техноНіколь з підкладочним ковриком. Фінська пічка harvia m2 в комплекті! (можу і без пічки продати, оскільки ця не зовсім з бюджетних) Екран з негорючих матеріалів в зоні установки пічки. Електрощиток, розетки, польська світлодіодна підсвітка. Виконана вентиляція. Трапи в тамбур і парну в комплекті. Оброблена ззовні лазурю в три шари. Ціна 70тис.+ буде бордівцям торг намісці. Доставлю і встановлю в разі потреби за окрему плату.

Також виготовляєм будь якої складності і розмірів класичну бочку, квадро бочку, мобільну баню.

Тел 0991820782. Якщо не в мережі- на вайбер дзвоніть. 20200429_200756.thumb.jpg.0ad013337a20478034be06661cddff90.jpg

20200415_180718.jpg

20200429_200439.jpg

20200415_180739.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такій бані є смисл тільки коли вона на колесах, як стаціонар, це збочення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому з колесами, кому і без хватає.

Насправді баня з колесами має свої переваги. Її до річки чи на природу можна взять.

Має і недоліки. Прицеп постійно зайнятий банею. Прицеп стоїть недешево.

Я особисто бачу на колесах баню таку лиш для здавання в оренду. В ландшафті як стаціонар вона дивиться нормас

large_20190911T092052-8dbc41c1-c3f1-49a0-9482-2ae0849225af.jpg

large_d6746b58-d697-4727-a70e-dc71d6bfe55b.jpg

HeartwoodSaunas_June-16.jpg

David.jpg

Laurent-Nadal-Castelnau-le-Lez-France1-e1385365437298.jpeg

IMG_9228-800x600.jpg

images.jpeg

barrel-sauna-250.jpg

CEDT-NLS-8E-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Каркас сказал:

В ландшафті як стаціонар вона дивиться нормас

ну покупець хай оприділится, чи йому в *ландшафті дивитись*, чи комфортно паритись, зі всім витікаючим (помивочна,туалет) і т.д і т.п :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь і баня-здоровя майна!

Але блен...краще завтра буду на доп шпильки кріпити...

))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MANJAK11 сказал:

ну покупець хай оприділится, чи йому в *ландшафті дивитись*, чи комфортно паритись, зі всім витікаючим (помивочна,туалет) і т.д і т.п :D

Все робиться! І помивочна і туалет в орендній версії на колесах.

Оскільки в мене баня в 10 метрах від дому де і туалет і душ і диван і напитись є де і заночувати різноманітні місця і локації), то нащо мені дублювати все те в бані?) ... займати лишню територію, доп. витрати і т.д.

Робляться бані такі і з душом, помивочними і з кімнатами відпочинку...

Все можна продумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Каркас сказал:

Все робиться! І помивочна і туалет в орендній версії на колесах.

Оскільки в мене баня в 10 метрах від дому де і туалет і душ і диван і напитись є де і заночувати різноманітні місця і локації), то нащо мені дублювати все те в бані?) ... займати лишню територію, доп. витрати і т.д.

Робляться бані такі і з душом, помивочними і з кімнатами відпочинку...

Все можна продумати.

То все актуально, коли ти один, ну максимум двоє. Якщо так, то да, така баня, ще й за таку ціну, можна сказати ідеальний варіант. Якщо ж регулярно парится 4-5 людей, то  я представляю, як :

така кількість одночасно сидить в парілці

по черзі гонится до тебе в хату попісяти декілька разів за вечір, особливо в мороз чи дощ

туди ж біжить митися

і т.д і т.п :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парився в ще меншій за свою. Стояла вона на березі озера в 100метрах від котеджу. 5чоловік було зі мною ще. Так от локація баньки в100 метрів від дому дійсно незручно...хоча і біля озерця.

Наразі мені б невистачало терасси і чана типу японської офуро бочки з підігрівом як на картинках вище....

Я б в це вклав краще пару $...))

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Баньку без пічки і димохідної системи віддам за 50тис.

З димоходом і пічкою harvia m2 =60тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...