Перейти до змісту

Скандинавські серіали


Рекомендовані повідомлення

"Міст" дуже сподобався, подивився половину 1 сезону.

по стилістиці (не по сюжету) нагадує один хороший німецький серіал https://uk.wikipedia.org/wiki/Пітьма_(телесеріал)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2020 at 22:48, SergLutsk сказано:

Руторг звичайно ресурс досить сильний, але переважно для популярних речей. Я вже неодноразово попадав в ситуацію, коли на ньому або взагалі не було потрібної мені роздачі серіалу, або ж була, але з 0/1 роздаючих і ніфіга не скачаєш. 

В таких випадках виручав або рутрекер, або ж таки доводилось перепросити у всяких фільміксів

все легальне дивлюсь на рутрекері, все піратське дивлюсь на http://nnmclub.to/

якщо чогось нема на одному - то є на другому, зазвичай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vadiq сказано:

"Міст" дуже сподобався, подивився половину 1 сезону.

по стилістиці (не по сюжету) нагадує один хороший німецький серіал https://uk.wikipedia.org/wiki/Пітьма_(телесеріал)

 

враховуючи коли який серіал вийшов, то я б сказав із точністю до навпаки.

 

6 годин тому, vadiq сказано:

все легальне дивлюсь на рутрекері,

Легальне і легально, можна дивитися лише на офіційних каналах, типу того ж Netflix, або подібний платний сервіс, або по тєліку.

Все решта - є піратством чистої води! 

можеш навіть не пробувати сперечатися зі мною.

 

Якщо ти хотів сказати "офіційні релізи", чи щось подібне, то це інша справа.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2020 at 00:42, Zheny@ сказано:

Валландер  - Класика детективу!

Шукаю що б глянути, а який саме ти тут мав на увазі ? Задав на пошук в форк плеєрі, так мені зо три різних Валландера знайшло, і кожен з різною кількістю серій в сезоні, і за різні роки, але при цьому кругом в країнах присутня Швеція, так що будь-який можна віднести до скандинавського... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SergLutsk сказано:

Шукаю що б глянути, а який саме ти тут мав на увазі ? Задав на пошук в форк плеєрі, так мені зо три різних Валландера знайшло, і кожен з різною кількістю серій в сезоні, і за різні роки, але при цьому кругом в країнах присутня Швеція, так що будь-який можна віднести до скандинавського... :blink:

так і є.

Був навіть десь по ТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поняв, ти що хочеш сказати, що будь-який з них це той що ти мав на увазі ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, SergLutsk сказано:

Не поняв, ти що хочеш сказати, що будь-який з них це той що ти мав на увазі ? :D

 

там може бути таке, що серію ділять навпіл.

 

зараз знайду те, що я качав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей

Бо бачу, що є ще англійський (передертий у 2008 році) :)

 

Швеція є, бо мусили знімати під пильним оком, щоб скандинавський не став "суто англійським вбивством", що є ,по суті своїй, окремим жанром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер трохи розібрався, дякую. Бо дійсно, дивлюсь - в одній версії мені пропонує 13 серій в першому сезоні, в іншій версії дивлюсь ніби й те саме, але вже 26 серій в першому сезоні :blink:  А потім ще й бачу третю версію, де в країнах присутня Британія, а там вже 3 серії в сезоні, і тоді зовсім шаріки за роліки зайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SergLutsk сказано:

Тепер трохи розібрався, дякую. Бо дійсно, дивлюсь - в одній версії мені пропонує 13 серій в першому сезоні, в іншій версії дивлюсь ніби й те саме, але вже 26 серій в першому сезоні :blink:  А потім ще й бачу третю версію, де в країнах присутня Британія, а там вже 3 серії в сезоні, і тоді зовсім шаріки за роліки зайшли.

Той, що я дав, то те, що треба.

Можеш пошукати деінде але, щоб актор був той, що в мене - Кристер Хенрикссон.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
24 хвилин тому, radiolutsk сказано:

подивитись початківцю

А що значить початківець ? Жодного скандинавського серіалу не дивились ? Так тут ніби й не потрібно якоїсь особливої підготовки :) Певно їх головна відмінність від американських це більш повільна, деталізована, вдумлива подача розслідування. Комусь це здасться нудним і не зайде. 

Спробуй один з перших двох в першому пості теми, обидва класні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, radiolutsk сказано:

Доброго дня, таке питання, який серіал модна подивитись початківцю, в цій темі, завчасно дякую за пораду)

Для початку цей.

Цитувати

Team / Команда - непоганий із політично-кримінальною складовою і хорошими акторами!

  Він трошечки більш загальноєвропейський.

 

Далі дивитися "Мост".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, radiolutsk сказано:

Ага, велике дякую, що думаєте взагалі про основну відмінність, скандинавських серіалів від, американських?

тему варто перечитати

3й пост.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Надибав ось ще один серіальчик Убийства Вальгаллы.

По відгуках більшість ніби позитивні, сам ще не оцінив.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Взяв собі в закладочки на майбутнє 2 серіали, як гляну - відпишусь: "Код100" і "Зыбучий песок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Взяв собі в закладочки на майбутнє 2 серіали, як гляну - відпишусь: "Код100" і "Зыбучий песок".

 

Я 3, вроді робив.

Ще не скачав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, як і обіцяв - відписуюсь про перший - "Зыбучий песок"

В загальному серіал непоганий, для сімейного перегляду цілком придатний. Але 2 "АЛЕ" !

1) він насправді дуже мало скандинавський, по стилю на 80% нагадує американський "13 причин почему"

2) він дуже мало детектив, в класичному розумінні традиційного скандинавського детективу - він абсолютно не підходить ! Він на 10% детектив, і на 90% - це підліткова драма, в стилістиці згаданого в пункті 1 американського серіалу. Кому не хочеться розуміти підліткових тарганів шведського походження, до яких нам ой як далеко - навряд чи варто починати цей серіал. Якщо очікуєте щось накшталт "Полуночное солнце" - навіть не сподівайтесь, і не близько ! Мені взагалі дивно, що його віднесли до жанру детектива. Не хотів заплювати, насправді він зовсім непоганий, але він дуже мало детектив, і дуже мало скандинавський, якось так.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...