Перейти до змісту

"Стоматологічний кабінет" пр.Перемогі 3/20


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Не раджу цю клініку "Стоматологічний кабінет" пр.Перемогі 3/20. На першому єтапі плобував зуби.В плані  якості все добре.Але маленька пломба обійшлась в 1000 гр.Середня 1400 гр.При середні ринкових по Луцьку в інших стомат клініках 600 гр  і 800 гр відповідно. Но то такє,кожний сам встановлює ціни.Далі ше цікавше.Планував поставити імпланти Megagen ANY ONE,топ рівня.Перед тим прозундував ціни по Луцьку.В середнєму виходить 10500 гр.Почали мене вішати на вуха мівіну,шо мені вони не потрібні і не приживутьця,а зпропонували своі імпланти невідомого бренда по ціні вищій за топовий Megagen ANY ONE 450$=11250гр.При тому для прикладу в клінікі Віта Дент можливо поставити Megagen ANY ONE за 10000 гр.Но то квіточкі, далі взагалі жесть.Переписувався в Вайбері с адміністратором Наталья.Узгоджував ціни.Прийшло мені на вайбер від неі повідомленя такого плану,якє мав получити лікар хірург-протезист цієі контори.Скрін знизу.Наталья старша жінка яка явно не вміє користуватись гаджетами і софтом то відповідно в неі шось там збилось в голові.ІІ месенж"Він причепився
Ані річ в понед ще ви йому поясните  або пошлете бо  там мозгов раз висмаркатись.Висновкі робити вам.1678579781_.thumb.jpg.3f1991274f06eb8ed2e0d1045a700cee.jpg

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Igor DMX сказано:

Висновок один - обоє безграмотні.

мало мозок не зламав, поки читав ту писанину. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...