Перейти до змісту

Вибір пристрою для тривалого відеозапису


vampirich

Рекомендовані повідомлення

суть питання така: потрібно якимось гаджетом час від часу писати безперервне тривале відео, біля 8 годин зі звуком - лекції для навчання працівників

зеркалки - щось не знаю чи працюють з звонішнім блоком живлення, і чи хватить навіть самої великої флешки на то

Автомобільні відеореєстратори - мабуть мікрофон там буде заслабенький

Поки що є тільки думка взяти якусь хорошу ір камеру з мікрофоном, прив"язати до відеореєстратора, який уже є, та вмикати вручну запис при потребі. але теж не знаю який по якості буде звук

Можливо є в когось іще якісь ідеї?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеркалкою можна зняти ролик десь до 30 хв, дуже гріється матриця.

А якщо взяти сучасну відеокамеру, виставити середнє розширення, тоді вистачить на 8 годин. В мене на флешкарту 32 Гб відео розширенням 1080 вміщається до 5 годин. Камера пише безперервно, але розбиває відеоролики по 4-4,2Гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого відеорегістратор для однієї камери?Треба брати камеру з мікрофоном,з слотом для СД карти і на літієвий АКБ.В мене десь до 24годин тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, igrok сказано:

Для чого відеорегістратор для однієї камери?Треба брати камеру з мікрофоном,з слотом для СД карти і на літієвий АКБ.В мене десь до 24годин тримає.

бо відеореєстратор уже є  :)

питання - яка камера і з яким акб тримає до 24 годин запису? я в питаннях відеотехніки майже нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, mykola сказано:

А якщо взяти сучасну відеокамеру, виставити середнє розширення, тоді вистачить на 8 годин. 

питання іще в живленні. Які камери вмають працювати не від батареї а ще й від розетки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vampirich сказано:

Які камери вмають працювати не від батареї а же й від розетки

Всі ІР.Там ставиш Б\Ж на 12в і вона працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, igrok сказано:

Всі ІР.Там ставиш Б\Ж на 12в і вона працює.

ну для ір я маю і відеореєстратор і рое, через сам задумався про цей варіант. 

але хз яка якість звуку у них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

ну для ір я маю і відеореєстратор і рое, через сам задумався про цей варіант. 

але хз яка якість звуку у них

в видеоргист обычно есть вход под микрофон.

460i хватит с головой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відеореєстратор надто далеко(на іншому повресі). тому мікрофон треба ліпити від камери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екшн-камеру не розглядали?

Моя від xiaomi не підходить лише по одній причині - занадто об'ємні файли (флешки на 32гб вистачає максимум на 2,5год). Можливо, інші моделі камер або альтернативні прошивки вирішать проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, T.Rex сказано:

Можливо, інші моделі камер або альтернативні прошивки вирішать проблему.

Звичайно вирішують,усі сучасні камери мають H.265 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви херньою маєтесь, берете любу камеру для стріммінгу, підключаєте її до бж і мікрофон і стрімите все на ютуб, на виході ходь 4к хоч 12-20годин, аби дивились

 

в хіквіжина є камери які вміють самі стрімити одразу в ютуб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 04.02.2020 в 08:15, vampirich сказал:

суть питання така: потрібно якимось гаджетом час від часу писати безперервне тривале відео, біля 8 годин зі звуком - лекції для навчання працівників

зеркалки - щось не знаю чи працюють з звонішнім блоком живлення, і чи хватить навіть самої великої флешки на то

Автомобільні відеореєстратори - мабуть мікрофон там буде заслабенький

Поки що є тільки думка взяти якусь хорошу ір камеру з мікрофоном, прив"язати до відеореєстратора, який уже є, та вмикати вручну запис при потребі. але теж не знаю який по якості буде звук

Можливо є в когось іще якісь ідеї?

 

Напишіть будь-ласка, який реєстратор маєте і блок живлення (poe)? З того будемо і дивитись і підберемо оптимальне для Вас.

Відеореєстратори мають внутрішній вінчестер і якщо добавити хорошу камеру з h.265 і h.265+, то Вам підійде.   

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...