Перейти до змісту

Думки про армагедець


imp13

Рекомендовані повідомлення

Тю, та коли ми ще працювали разом

Тю, а када єт мы работали вместе :) нипомню ничего такого ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, а када єт мы работали вместе :) нипомню ничего такого ....

Ты что забыл эти каторжные 15 суток, которые нам впаяли?

Шутю, шутю :D

Я знаю одного винни пуха - с которым после работы в Quake 3 всегда играли, и то целым офисом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АаАа было дело :D

ВспомниЛл

Сорри за офтоп, можете затереть этот месидж, только не баньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

прікальнула одна штука: яка купа всіляких оптимістично-підтримуючих астрологічних прогнозів давалась в різних ЗМІ і Сатурн літав як треба і Меркурій у фази заходив, а потім рубанула супер криза, якої ні глобально-бородатий Глоба ні інші - мілкіші віщуни-пройдивидці так і не розгледіли. Трохи оговтавшись штатні астрологи почали виправляти курси планет звіщаючи нам про неминучість настання кризи яка настала.

прікальнула одна штука: яка купа всіляких оптимістично-підтримуючих астрологічних прогнозів давалась в різних ЗМІ і Сатурн літав як треба і Меркурій у фази заходив, а потім рубанула супер криза, якої ні глобально-бородатий Глоба ні інші - мілкіші віщуни-пройдивидці так і не розгледіли. Трохи оговтавшись штатні астрологи почали виправляти курси планет звіщаючи нам про неминучість настання кризи яка настала.

Другий раз можете не читати - нет тормозить, а я спішу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо тут прикольного?На сьогоднішній день 99% астрологів( а ті шо в пресі і на ТБ то і всі 100%)-шулєри і брехуни.Хоча щиро вірять,нібито щось розуміють на планетах і зорях.

Максимум,вони можуть розкласти минуле(на що й ведуться люди),а от майбутнє для них-туман.

Реальних астрологів-одиниці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Духовный лидер Ирана намекает на конец света

Духовный лидер Ирана аятолла Али Хаменеи впервые призвал свой народ готовиться к войне и концу света.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на «Интерфакс». В недавнем послании иранцам Хаменеи призвал свою паству ждать прихода 12-го, «скрытого», имама Махди, который должен придти во время Последнего суда для спасения мира и установления исламского мирового порядка. «Вопрос об имаме Махди представляет наибольшую важность, и о его пришествии четко сказано в учении нашей священной религии», - сказал Хаменеи. Духовный лидер отметил, что долг иранцев - «готовиться к приходу великого лидера».

Если мы считаем себя воинами двенадцатого имама, то должны быть готовы к войне под руководством Аллаха и с его невидимой помощью мы сделаем так, что исламская цивилизация восторжествует на мировой арене. Это наша судьба», - сказал аятолла.

По сообщению местных СМИ, иранские власти распространяют брошюру «Последние шесть месяцев», побуждая военнослужащих готовиться к приходу имама и к противостоянию Западу. Кроме того, иранская революционная гвардия в воскресенье предупредила США и Израиль, что им придется гадать, какие боеголовки будут нести направленные на них иранские ракеты.

Це як, великий Кабздєц уж блізок?

Аятола це кагбе не Богословська з Колесніченком, без повода будоражити Азію не буде.

У мене з цього приводу поки дві версії:

Версія один (геополітіческа): Все-таки напруженість не спала, і військове вторгнення в Іран набуває все більш осязаємих форм, і настав час ідеологічної підготовки полчищ камікадзів для протистояння агресорам. Або просто для прискорення мобілізації населення до бойових дій.

Версія два (містіческа): Ще більше десятка років тому запало в пам’ять одне з безкінечних пророцтв про третю світову війну: що третю світову війну почне людина в блакитному тюрбані. (і там ще упоміналось про серію вогнищ (конфліктів) ніби по паралелі від близького сходу до Європи) Не з наю з яких причин, але саме цей меседж серед інших твердо засів в памяті. Колись давно я його пов’язував з БінЛАденом, він в багатьох відео-рядах був в блакитному турбані. Але коли почалися перші претензії Нато, Магате до Ірану щодо збагачення урану, я звернув увагу що Ахмадінеджад теж висловлював Заходу погрози в блакитному тюрбанчику. І от теперішня заява ще більше підсилює мої асоціації, шо ми всі умрьом.

Шо дєлать? :0157::0126::0118::_29::0029:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який чай, тут потрібні значно сильніші антидепресанти, приводячі до стану надглибокої медитації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який чай, тут потрібні значно сильніші антидепресанти, приводячі до стану надглибокої медитації...

Чернігівське світле? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...