Перейти до змісту

Продам контейнер на Варшавці


MrSerg

Рекомендовані повідомлення

Продам недорого контейнер на Варшавці в гарному місці для торгівлі одягом чи взуттям ціна 2500.тел.для контакту 0996353822.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для вас особисто це в фунтах для всіх інших це в доларах до речі там є тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, MrSerg сказал:

Для вас особисто це в фунтах для всіх інших це в доларах до речі там є тел.

Читайте правила форуму, ціна повинна бути.

 

Варшавка скоро закриється так само як інші базари, тому це сумнівне вкладання грошей, хіба може якщо приватизована земельна ділянка під контейнером.

Або ціна контейнера по ціні металобрухту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базари є  були і будуть.те що Варшавка закриється неправда.старий ринок закрити не можуть.куди вкладати гроші в контейнер на Варшавці чи за містом десь на гпз навіть не обговорюється.хто хоче торгувати на себе той зробить свій вибір а не буде слухати тих кому лиш ,,поговоріть-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, MrSerg сказал:

Базари є  були і будуть.те що Варшавка закриється неправда.старий ринок закрити не можуть.куди вкладати гроші в контейнер на Варшавці чи за містом десь на гпз навіть не обговорюється.хто хоче торгувати на себе той зробить свій вибір а не буде слухати тих кому лиш ,,поговоріть-

 

Якщо так все класно з бізнесом на варшавці, так чому продаєте контейнер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас два в одному торгує дружина інший якого хоче продати здає в оренду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MrSerg сказал:

Для вас особисто це в фунтах для всіх інших це в доларах до речі там є тел.

Для вас особисто : не треба думати, що всі такі вумні як ви. Хто не в базарній темі, той дійсно може подумати, що ціна в гривнях, тому умовні одиниці треба вказувати. Виключно тільки на це й був направлений мій гумор. І да, раз на те пішло, колись в одному місці я за 350 баксів контейнер купив, і потім за 300 баксів, правда вже в іншому місці, його ж і продав. Тому ціна в 100 баксів, не така вже й неймовірна, як може здатись на перший погляд . Ну і на останок, мені особисто ваш контейнер не потрібен ні в фунтах, ні в доларах, ні навіть в монгольских тугриках :) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, MANJAK11 сказал:

Для вас особисто : не треба думати, що всі такі вумні як ви. Хто не в базарній темі, той дійсно може подумати, що ціна в гривнях, тому умовні одиниці треба вказувати. Виключно тільки на це й був направлений мій гумор. І да, раз на те пішло, колись в одному місці я за 350 баксів контейнер купив, і потім за 300 баксів, правда вже в іншому місці, його ж і продав. Тому ціна в 100 баксів, не така вже й неймовірна, як може здатись на перший погляд . Ну і на останок, мені особисто ваш контейнер не потрібен ні в фунтах, ні в доларах, ні навіть в монгольских тугриках :) 

 

 

 Дійсно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до адмінів відреагувати на ці незрозумілі дописи в мою тему  неадекватів  через продаж працюючого торгового павільйону на варшавському ринку.телефон вказаний кого цікавить звоніть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...