Перейти до змісту

Перестановка Віндовс


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Потрібно почистити і перестановити Віндовс в ноутбуці.
Хто і за скільки це може зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Щоб не плодити тем, тому теж шукаю спеціаліста, тобто хто добре розуміється і може встановити на дому Віндовс 7 і можливо налаштувати ще деякі програми на домашній компютер. Підключаю новий (обміняли по гарантії) жорсткий диск, але комп його чомусь не бачить (сам я в цьому нажаль не розуміюсь)...

Мій тел: О996О869ЧЧ

Змінено користувачем vitiokl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vitiokl сказано:

Підключаю новий (обміняли по гарантії) жорсткий диск, але комп його чомусь не бачить (сам я в цьому нажаль не розуміюсь)...

У вас є можливість - викласти сюди фото, куди ви його підключили? і фото - що в цей час - показує в налаштуваннях біос?

мож нікому і не доведеться їхати, самі все зробите... і марку/модель жорсткого диску та конфігурацію системи (хоч приблизно) - варто вказати.

Змінено користувачем Bliksss
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

У вас можливість - викласти сюди фото, куди ви його підключили? і фото - що в цей час - показує в налаштуваннях біос?

мож нікому і не доведеться їхати, самі все зробите... і марку/модель жорсткого диску та конфігурацію системи (хоч приблизно) - варто вказати.

Дуже дякую за відгук, але я й з біосом не розбираюсь, англійську мову незнаю, повний чайник в цьому..., тобто спостерігав зі сторони, як людина (на даний час він немає можливості так як в теробороні) встановлював Віндовс 7 ... Ще можу хіба що добавити, що пробували встановити ХР, то ніяким чином не виходило, а ось Віндовс 7 з горем якось ніби встановили (щось в біосі теж міняли налаштування якісь), але після виключення і включення не запустилось, вибивало системну помилку диску (фото з помилкою вже нажаль видалив з телефону)... Зараз диск відформатовано ніби, але компютер диска не бачить ...

Сам точно не зроблю, тому й шукаю хто в цьому розбирається... Проживаю в р-ні Північного ринку. Найкраще, звертайтесь будь ласка по телефону (О996О869ЧЧ), Дякую ...

Змінено користувачем vitiokl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...