Перейти до змісту

Купив електронний браслет в магазині Самсунг


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

В законі не прописано поняття використання. Принаймі я не  зустрічав. Якщо хтось знає де - поділіться посиланням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Саня сказал:

В законі не прописано поняття використання. Принаймі я не  зустрічав. Якщо хтось знає де - поділіться посиланням.

А що тут не зрозумілого? І як ти це пропишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як контрастно виглядає ця ситуація у порівняння з США, де з"ївши пів бургера в макдональдсі можна його повернути зі словами "щось він не смачний" та отримати гроші назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

як контрастно виглядає ця ситуація у порівняння з США, де з"ївши пів бургера в макдональдсі можна його повернути зі словами "щось він не смачний" та отримати гроші назад

в кіно показували ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі наші закони прописані так,що любу ситуацію можна товкмачити в протилежні сторони.

Все залежить ,чия сторона наполегливіше та впливовіша..

Давно доведено.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

Взагалі наші закони прописані так,що любу ситуацію можна товкмачити в протилежні сторони.

Все залежить ,чия сторона наполегливіше та впливовіша..

Давно доведено.

 

 

За всі закони не скажу, але про захист прав споживачів прописаний нормально. Не всім подобається, але це до якості закону немає значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз ЗПЗПС і не каже чітко та однозначно,хто має нести гарантійні зобов'язання.

Продавець,чи сервіс.?

І так у всьому,не кажучи,що у суді в нас ДУЖЕ ЛЕГКО можуть зробити з чорного біле ,і навпаки.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Найкраз ЗПЗПС і не каже чітко та однозначно,хто має нести гарантійні зобов'язання.

Продавець,чи сервіс.?

І так у всьому,не кажучи,що у суді в нас ДУЖЕ ЛЕГКО можуть зробити з чорного біле ,і навпаки.

 

 

 

Гарантійні зобов'язання дає виробник. Сервісний центр забезпечує їх виконання, продавець також (передавши в СЦ), якщо покупець звернеться в точку продажу по гарантійних зобов'язаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно закону, товар  можна повернути, коли він не був у користуванні, та збережений товарний вигляд - вам відмовили, діяли згідно закону. А коли ви принесли через певний період зіпсований виріб, і хочете назад кошти - це брєд! Після ремонту вам не повернули кошти - тому що 1. пройшло 14 днів, 2. Різні серійні номери, 3. Товар був у ремонті. Після 14 днів, можливо отримати кошти, тільки через Акт сервісного центру. А те що вам повернули кошти, магазин порушив цим всі закони - і на мою думку, ви маєте бути вдячні за це! Бо не знаючи законів, ото тут виписувати - прочитайте закони спочатку. Я б на місці директора магазину послала б вас куди подальше, а тут дуже лояльно поставтлися до вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Marria сказал:

Згідно закону, товар  можна повернути, коли він не був у користуванні, та збережений товарний вигляд - вам відмовили, діяли згідно закону. А коли ви принесли через певний період зіпсований виріб, і хочете назад кошти - це брєд! Після ремонту вам не повернули кошти - тому що 1. пройшло 14 днів, 2. Різні серійні номери, 3. Товар був у ремонті. Після 14 днів, можливо отримати кошти, тільки через Акт сервісного центру. А те що вам повернули кошти, магазин порушив цим всі закони - і на мою думку, ви маєте бути вдячні за це! Бо не знаючи законів, ото тут виписувати - прочитайте закони спочатку. Я б на місці директора магазину послала б вас куди подальше, а тут дуже лояльно поставтлися до вас.

Вам би самій закони підучити. :) Закони не забороняють йти на зустріч клієнту, тобто магазин, в даному випадку, зробив навіть більше ніж від нього вимагає закон. І на це є причина: магазин не поніс жодних фінансових втрат, але не зазнав репутаційних втрат. Це вдале вирішення проблеми магазином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Marria сказано:

 Я б на місці директора магазину послала б вас куди подальше, а тут дуже лояльно поставтлися до вас.

ого, так схвилювала подія що аж зареєструватися прийшлося 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось одна співробітниця комітету по ЗПС розказувала,що до них приходив один дідусь і писав скаргу на секс гоп, який продав надувну жінку, і та лопнула на протязі гарантійного строку..

От як визначити,чи була у використанні?

Та чи порушувалися правила експлуатації .

А є ж ці надувні і геть недешеві мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Marria сказал:

Згідно закону, товар  можна повернути, коли він не був у користуванні, та збережений товарний вигляд - вам відмовили, діяли згідно закону. А коли ви принесли через певний період зіпсований виріб, і хочете назад кошти - це брєд! Після ремонту вам не повернули кошти - тому що 1. пройшло 14 днів, 2. Різні серійні номери, 3. Товар був у ремонті. Після 14 днів, можливо отримати кошти, тільки через Акт сервісного центру. А те що вам повернули кошти, магазин порушив цим всі закони - і на мою думку, ви маєте бути вдячні за це! Бо не знаючи законів, ото тут виписувати - прочитайте закони спочатку. Я б на місці директора магазину послала б вас куди подальше, а тут дуже лояльно поставтлися до вас.

Ви я бачу взагалі далекі від продаж, та не читали тему посту цього :)

 

І вам не будти директором та керівником з таким підходом взагалі - це факт. Тому що задача директора якщ він займається продажами робити все можливе щоб клієнт був довольний і привів ще своїх друзів. Тому більшість старається купвати в знайомих, тому що це запорука безгеморності в ремонтах та поверненнях. 

 

Я купував багато товару колись на фірму і привозили його запакованим не було часу його розпаковувати та перевіряти, і постачальники знали якщо я казав що є якась поломка, то це точно не я зробив. Наприклад відкрив коробку, а монітор розбитий. 

 

Пояснюю якщо ви не читали.

1. На тертій день покупки десь принесли товар (14 днів не пройшло).

2. Товар був відправлений на комісію чи поломка була з вини покупця, чи тому що попався брак.

3. Сервісний центр замінив на новий - тим самим підвердив що це був заводський брак. Акт що це брак не хотіли давати, сказали що таких актів не видають.

 

То чому б покупець не може повернути за товар гроші? Чи просто треба тут законами тицяти і всякою лабудою в цьому плані?

 

Зараз ринок такий, одна десь скарга в неті, чи в цьому дусі, це які мінімум декілька клієнтів мінуснулось.

 

Я тут на формі не перший день, і думаю маю певний авторитет тут в користувачів форму. Тому до моєї думки можуть прислухатись, і когось може й зупинило б покупка в тому магазині.

 

PS: Тому я думаю директриса прийняла правильне рішення - виконала прохання клієнта. Тому я вважаю там можна купувати товар, думаю власники отримали правильний досвід :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...