Перейти до змісту

Продам поло MERCEDES BENZ MCLaren


quicknick

Рекомендовані повідомлення

Продам поло MERCEDES BENZ MC Laren. Нове, дуже якісне. Розмір L. Висота - 73см, ширина - 52 см.

Ціна - 300 грн. Торг. Зв`язок тема, приват.

IMG_0109.JPG

IMG_0108.JPG

IMG_0110.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вбивай мене такими питаннями. Я як купував, не заганявся такими питаннями. Річ якісна і сподобалася мені, але розмір трохи замалий. У мене є така ж але AUDI sport, там розмір підійшов.  Виглядає без перебільшення бомбезно. По місту можу підвезти, подивишся все що тебе цікавить, поміряєш. Сподобається - купиш, не сподобається - не купиш. Які можуть бути питання....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, quicknick сказал:

Не вбивай мене такими питаннями. Я як купував, не заганявся такими питаннями. Річ якісна і сподобалася мені, але розмір трохи замалий. У мене є така ж але AUDI sport, там розмір підійшов.  Виглядає без перебільшення бомбезно. По місту можу підвезти, подивишся все що тебе цікавить, поміряєш. Сподобається - купиш, не сподобається - не купиш. Які можуть бути питання....

 

Ну не такі вже й важкі питання. Колір хоч скажи - чорний, синій? А відповіді на два інші питання ти легко знайдеш на бірці, яка є зсередини поло, на внутрішньому лівому шву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, quicknick сказал:

По місту можу підвезти, подивишся все що тебе цікавить, поміряєш. Сподобається - купиш, не сподобається - не купиш. Які можуть бути питання....

А й справді. Тож під'їхати простіше, ніж три слова написати. Причому наклацав в тому повідомленні набагато більше слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колір темно-синій, практично чорний. Мені здається темно-IMG_0115.thumb.JPG.004452712910369caf9a8947f803f2bd.JPGсинім, декому чорним. Країну виробника нашвидкоруч не знайшов - придумайте самі. Придбано в Польщі.

P.S. Мені дійсно підвезти по місту невелика проблема, набагато менша, ніж комусь спуститися з 3-4 поверха на вулицю. Невже інформація, яку я надав приблизила вас до придбання  більше ніж побачити/пощупати/поміряти наяву. Сумніваюся...

IMG_0116.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...