Перейти до змісту

Допоможіть знайти конденсатор або заміну йому


Серега89

Рекомендовані повідомлення

В підсилювачі вздувся один конденсатор. Перерив гугл, по зображенні такого не знайшов. Подібні є, а саме такого ні. Або ткніть носом на якийсь якісний аналог. На фото він синій.

kond.thumb.jpg.583987995a69ae0e2c111207dae49efc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35в  680мікрофарад,  температура 85 градусів

її певно парами треба міняти, треба дивитись як стоять

 

по виробнику не скажу ніц, непамятаю вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Серега89 сказано:

виробник samwha

такий собі виробник... не гамно але і не супер... можна і якихось кращих купити:

2017-12-15_09-34-27.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Maniko сказал:

такий собі виробник... не гамно але і не супер... можна і якихось кращих купити:

2017-12-15_09-34-27.png

вкажіть на щось хороше. Вони, я так розумію є ще різних типів. Сині, зелені, коричневі і т.д., трохи далекий від тієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впаяйте з запасом, 1000мкф, 50В. Виробник великого значення не має. Звичайний базарний повинен підійти, головне щоб не б.у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, weldermaster сказал:

Впаяйте з запасом, 1000мкф, 50В. Виробник великого значення не має. Звичайний базарний повинен підійти, головне щоб не б.у.

а це нічого що там одна пара по 4700мф х 63 вольт а інша 6800 на 35вольта ??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Sashapetrash сказал:

а це нічого що там одна пара по 4700мф х 63 вольт а інша 6800 на 35вольта ??

 

Воронін роздивився що там 680мкф. Якщо там 6800мкф, то беріть пару 6800-10000мкф. Головне щоб вольтаж був не менший, краще з запасом по вольтаx.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Серега89 сказано:

Перерив гугл, по зображенні такого не знайшов.

що значить "по зображенні"? Хто це конденсатори шукає "по зображенні"? Якщо ти настільки далекий від радіоелектроніки (це не образа), то краще знайти людину, котра в тому петрає. Бо ти ж все-одно сам замінити не зможеш.

Крім того, дійсно, як пише Voronin, потрібно подивитись, як вони стоять, можливо паралельно... Та й навіть якщо не паралельно, то якщо одного вже вздуло, то й іншим небагато лишилось... Крім того, дивитись де вони стоять - якщо по живленню, то може там вже живлення "брудне" йде...

 

А 6800мкФ (а не 680, як написав Voronin10) на 35в не є чимось рідкісним. Ось, наприклад, в Імраді (і та ж SAMWHA в них є)

А ось на Космодромі (Samwha в них теж є, але на 35вольт нема)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

що значить "по зображенні"? Хто це конденсатори шукає "по зображенні"? Якщо ти настільки далекий від радіоелектроніки (це не образа), то краще знайти людину, котра в тому петрає. Бо ти ж все-одно сам замінити не зможеш.

Крім того, дійсно, як пише Voronin, потрібно подивитись, як вони стоять, можливо паралельно... Та й навіть якщо не паралельно, то якщо одного вже вздуло, то й іншим небагато лишилось... Крім того, дивитись де вони стоять - якщо по живленню, то може там вже живлення "брудне" йде...

 

А 6800мкФ (а не 680, як написав Voronin10) на 35в не є чимось рідкісним. Ось, наприклад, в Імраді (і та ж SAMWHA в них є)

А ось на Космодромі (Samwha в них теж є, але на 35вольт нема)

 

Вбивав по параметрах, але вибивало мені не такі, конденсатори. Були сині, маленькі або коричневі чуть більші і тд...

Випаяти та припаяти пару контактів, дотримуючись полярності там ума багато не треба, хоч і сам того робити не буду.

Підсилювач просто не з бюджетних, і хотілосяб щоб все там залишалось в оригіналі.

Завдяння в мене тільки найти конденсатори та куллера, бо стоковий вже підвивати починає.

Я так зрозумів, що ємність має бути та сама а вольтаж можна і більший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

що значить "по зображенні"? Хто це конденсатори шукає "по зображенні"? Якщо ти настільки далекий від радіоелектроніки (це не образа), то краще знайти людину, котра в тому петрає. Бо ти ж все-одно сам замінити не зможеш.

Крім того, дійсно, як пише Voronin, потрібно подивитись, як вони стоять, можливо паралельно... Та й навіть якщо не паралельно, то якщо одного вже вздуло, то й іншим небагато лишилось... Крім того, дивитись де вони стоять - якщо по живленню, то може там вже живлення "брудне" йде...

 

А 6800мкФ (а не 680, як написав Voronin10) на 35в не є чимось рідкісним. Ось, наприклад, в Імраді (і та ж SAMWHA в них є)

А ось на Космодромі (Samwha в них теж є, але на 35вольт нема)

 

Вбивав по параметрах, але вибивало мені не такі, конденсатори. Були сині, маленькі або коричневі чуть більші і тд...

Випаяти та припаяти пару контактів, дотримуючись полярності там ума багато не треба, хоч і сам того робити не буду.

Підсилювач просто не з бюджетних, і хотілосяб щоб все там залишалось в оригіналі.

Завдяння в мене тільки найти конденсатори та куллера, бо стоковий вже підвивати починає.

Я так зрозумів, що ємність має бути та сама а вольтаж можна і більший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Серега89 сказано:

Я так зрозумів, що ємність має бути та сама а вольтаж можна і більший?

з більшим вольтажем буде більший розмір конденсатора, а так можна ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, alexvvv сказано:

з більшим вольтажем буде більший розмір конденсатора, а так можна ставити

і якщо ще по висоті можливо й підійшов би, то по діаметру може не влізти до сусіднього...

 

8 годин тому, Серега89 сказано:

Випаяти та припаяти пару контактів, дотримуючись полярності там ума багато не треба

справа не в "умі", а в досвіді. Якщо там, наприклад, двосторонній монтаж, і впаяний в масивний "шинний мінус", то без нормального паяльника і досвіду можна там "понапаювати" срачу :) а ти ж он хочеш

8 годин тому, Серега89 сказано:

Підсилювач просто не з бюджетних, і хотілосяб щоб все там залишалось в оригіналі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Серега89 сказано:

вкажіть на щось хороше. Вони, я так розумію є ще різних типів. Сині, зелені, коричневі і т.д., трохи далекий від тієї теми.

В табличці ті які більше плюсів мають тим вони кращі. Колір етикетки не має значення. А з чого Ви взяли що він вздутий? Я небачу на фото ніякої вздутості, всі 4 конденсатора однакові. В цих великих конденсаторів зверху лежить, притиснутий етикеткою, чорний кружок з пластику, він часом буває випуклої форми і можна подумати що це конденсатор вздувся але якщо натиснути на той кружок він робиться плоским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

двосторонній сонтаж, і впаяний в масивний "шинний мінус"

вони там ще й приклеєні до плати, на фото добре видно клей по окружності конденсаторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Maniko сказал:

В табличці ті які більше плюсів мають тим вони кращі. Колір етикетки не має значення. А з чого Ви взяли що він вздутий? Я небачу на фото ніякої вздутості, всі 4 конденсатора однакові. В цих великих конденсаторів зверху лежить, притиснутий етикеткою, чорний кружок з пластику, він часом буває випуклої форми і можна подумати що це конденсатор вздувся але якщо натиснути на той кружок він робиться плоским.

ось реальні фото

Спойлер

20190619_203005.thumb.jpg.fa68521861fa73b8d7d433a7e589450d.jpg.a1cc9791002354662793f32d3934933b.jpg20190619_223909.thumb.jpg.7d1b77b7bca568fa3b10d5ec4e299bb8.jpg.f0e8f233c451f4ee4b28a5a74379d956.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, alexvvv сказал:

@Серега89 підсилювач ще працює?

Так, працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то це автомобільний підсилювач. Там да, могло і вздути, так як там ті конденсатори стоять на виході імпульсного інвертора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тойво, я щойно лиш побачив що я нулика в ємності згубив, сорі

6800 має бутти.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...