Перейти до змісту

де реально навчитись 3D-моделюванню?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Хочу запитати у тих, хто "в темі" (може хто шо підкаже толкове) - де можна реально почерпнути знань  з 3D-моделювання?  Не в ВУЗаз по спеціальностях типу "121 -інженерія програмного забезпечення" (де в реальності  самі толком не вміють працювати в цій сфері, а натомість забивають навчальний час різним сміттям,  імітуючи процем навчання), а десь (я не знаю де, тому й запитую),  де будуть дійсно давати знання , практичні знання з цього напрямку...

Дочка зараз самотужки освоює ті різні програми (я не пам'ятаю, які вона там називала),  бачу, що сидить, і бачу, що щось там виходить, але хочу якось допомогти,... В інеті всюди одна реклама "ми навчимо", а почитаєш реальні відгуки людей - пшик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм, відеоуррки + практика,

є трохи практики гоу на модерн, там і освоється з практичними завданнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відеоуроки - це тим вона зара і вчиться, а вся поки наявна "практика" - це оте самостійне навчання по тих відеоуроках. Тому й цікавлюся, можливо є якісь суто вузькоспеціалізовані курси, дистанційні навчання, чи щось таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блендер точно, знаю

 

ПиСи: запитав - да, в Блендері вчиться. (ну, фотожоп, само-собою, хоч це й не 3Д). Маї, 3дМакси поки не чіпала, бо вони платні і більш навороченіші, то поки не хоче "галопом по єропам", а в Блендері навчитись впевнено плавати, а тоді вже за інші братись буде... Ну, такі її плани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьот я не особо вірю у відмінні результати при онлайн навчанні. Все таки вчитель/ментор рішає. Тому за хорошою базою тра буде їхати у Львів чи Київ. В столиці є хороший тримісячний базовий курс в Прожектора.

Но то якщо уже старша та є час і гроші :)

Якщо дитина – книги та відео наше всьо :)

Можна взяти програму навчання того ж Прожектора та копати по темі. Отут – тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Соромітник сказано:

Чьот я не особо вірю у відмінні результати при онлайн навчанні. Все таки вчитель/ментор рішає.

ну так от і я також... тому й запитую

 

28 хвилин тому, Соромітник сказано:

Но то якщо уже старша та є час і гроші :)

в смислі? Наскільки "старша"? Я ж писав про номера спеціальностей у ВУЗах, знач вже як мінімум абітурієнтка :)  19 років. - це "старша"? Чи ти про що?

Час є (типу все життя попереду), а "гроші" - це ж поняття відносне... Я ж тато, тому й шукаю, де б купити навчання, але саме навчання по суті, а не за "філософію+суспільствознавство+хєрзнанашоякуфігню" і т.д.

 

33 хвилин тому, Соромітник сказано:

В столиці є хороший тримісячний базовий курс в Прожектора.

не доколупуюсь, просто уточнюю - це звідки висновок? Сам маєш досвід цього курсу? Чи просто прочитав десь відгуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 вчитись 3д без конкретнх завдань важко, коли є завдання, хоча б за символічну плату або на перспективу, та най навіть власний проект якийсь, тоді все по іншому, тому що уроки, ти ніби все знаєш, а коли робити щось конкретне то вилазить купа дрібниць, колись робив ролик де мала бути 3д графіка то за місяць зробив (щось взяв, щось доробив) в сінема 4д те що треба було, притому раніше не мав справи.

грубо кажучи, після уроків, потрібно вирішувати завдання на тему

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ставити завдання які будуть цікаво для себе. Наприклад зробити щось додому і потім роздрукувати на 3д принтері. Буде цікаво і потім можна оцінити якість роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.07.2019 в 03:30, jack74 сказал:

відеоуроки - це тим вона зара і вчиться, а вся поки наявна "практика" - це оте самостійне навчання по тих відеоуроках. Тому й цікавлюся, можливо є якісь суто вузькоспеціалізовані курси, дистанційні навчання, чи щось таке...

Можна взяти реальну задачу за яку заплатять гроші, й пробувати реалізувати, зараз модно стоврювати відеоінструкції - на Модерні це тренд, тому що люди часто міняються і не знають як правильно щось складати, а тут тобі на відео крутять що і як за чим складається, тому це зручно й люди швидко вчаться - це як варіант навчання.

 

Можна з меблевою фабрикою якоюсь маленькою домовитись наприклад у них є якийсь процес, от його можна візуалузувати. Просто на реальних завданнях більше натхення вчитись я думаю.

 

Або відправити на роботу, на халяву кудись візьмуть, а коли все треба як завжди на вчора, то буде швидко шурупати головою :)

Знайомий з відеоператора за два роки став ніфіговим таким аніматором в 3D, бо треба було вчитись швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще згадав, не зовсім 3д моделювання, але можна подумати як об'єднати. На цьому сайті постійно замовники розміщують запити, наприклад створити логотип. Створюш, надсилаєш, якщо їм сподобається то можуть обрати і гроші заплатити. Я так певний період вчився. Виходить що навчаєшся на реальних проектах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.07.2019 в 13:25, jack74 сказал:

Блендер точно, знаю

 

ПиСи: запитав - да, в Блендері вчиться. (ну, фотожоп, само-собою, хоч це й не 3Д). Маї, 3дМакси поки не чіпала, бо вони платні і більш навороченіші, то поки не хоче "галопом по єропам", а в Блендері навчитись впевнено плавати, а тоді вже за інші братись буде... Ну, такі її плани

Багато уроків доступно у вільному доступі (і не англійською)
Для новачка раджу включити таку штуку "переклад випливаючих підказок" коли наводиш на щось мишкою (можна весь інтерфейс перекласти, але навіщо робити з себе збоченця)
a337a604b17cb6e6295613d3417d0caa.th.png

Непоганий  Курс від Максима Ткаченко, правда вже трохи старий курс

Якщо щось не розуміло і не знайшли рішення в інтернеті, можна запитати мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2019 at 12:03 AM, jack74 said:

не доколупуюсь, просто уточнюю - це звідки висновок? Сам маєш досвід цього курсу? Чи просто прочитав десь відгуки?

 

Про курс не знаю але знаю про школу. Це одна з найкращих.

Порадив би найкращу :) але в них немає курсу по 3D.

 

Ту згадували про самостійне навчання через виконання комерційних завдань.

ІМХО – то найгірше що можна зробити з людиною. І поясню чому.

Коли людина не має теоретичної бази, вміє якось юзати інструменти та визначає свій рівень по суб'єктивних відгуках далеких від теми клієнтів – це, мяко кажучи, спеціаліст з інвалідністю. У нас таких пепеважна більшість практично у всіх сферах. Це оті Джамшути, які впевнені що вміють класти плитку, проектувати, розробляти дизайн чи код, писати статті та т.п. Та чьо там :) я такий же керівник, з непрофільною освітою.

 

Тому, побільше теорії, хороша школа та багаторічна практика роботи в командах зі спеціалістами. А потім вже собі вирішить чи бути фрілансером чи найманим, чи свою справу організувати.

 

Якщо в тих приватних школах засвітитися знаннями та розумінням справи – вважай що робота тебе знайшла. Бо більшість викладачів там практики зі своїми компаніями чи командами.

Тому за вік і питав. Навчання там може посваритися зі здобуванням освіти тут. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Соромітник сказано:
On 22.07.2019 at 23:27, Соромітник сказано:

Отут – тиць

Навчання там може посваритися зі здобуванням освіти тут. 

може воно й так, але 18тис. за курс... за 27 занять... вірніше, всього за 54 години! занять... 333грн/год! Занадто, як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, хороша освіта дешевою ніколи не була. Порахуй ще проживання в Києві.

Але це варіант, який може спрацювати, перевірено.

 

Якщо Київ дорого то раджу активно шукати у Львові. Там сидить контора, яка робить графіку для Голлівуду. Займають висотку. Десь вони всі вчилися і вчаться. Може при фірмі курси які є. Таке часто практикується.

 

Но точно не шукай в Луцьку. Я не чув щоб тут працювали круті команди. Хоча завжди є варіант що ховаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...