Перейти до змісту

Питання до гуру по vpn


Рекомендовані повідомлення

як оранізувати vpn, щоб чужий сервак на який ти заходиш (відкриваєш сайт), не роздуплився що ти сидиш за vpn, я знаю шо це вичисляється на ура.

 

як от обійти то все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в них є просто бази  робочих VPN Сервісів.  

Протокол інкапсуляції пакетів(який би він не був)  в VPN  працює рівно від  твого компа до шлюза твого VPN провайдера. 

 

Найди маловідомий сервіс в країні яка потрібна  або свій там підніми орендувавши хост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть в тому, що сторонніми нема планів користуватись, тільски свій сервак з купую айпішок.

засада в тому, що вичисляють що сидиш за впн і банять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна визначити на ура я не знаю. скоріш за все у них є база всіх ip адрес провайдерів. тоді краще купіть мобільні прокси ніж сервера.

але то круті сайти таке мають. а на прості сайти можете заходити з любого сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то за проксьою буде надійніше.

 

Халявні проксі є зі списками в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

не все через проксі можна рпопустити

 

та да. Але думаю, що для потреб автора можна було б спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

та да. Але думаю, що для потреб автора можна було б спробувати

угу,

додовився що написано

Цитувати

(відкриваєш сайт)

оригінальному повідомленні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за vpn використовуєш? І як підключаєшся? Можливо в цьому проблема.

Якщо схема client-vpn-server-nat то вичислити шо це впн неможливо, така схема нічим не відрізняється від звичайного провайдера який видає сірі ІР клієнтам.

Як варіант по чому можуть вичислити, це по діапазонам ІР хостінг-компаній, якщо прокся знаходиться на одному з відомих хостерів, тоді велика кількість запитів з такого ІР може трактуватись як робота через просксі сервер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це використання якогось спеціального ПЗ? 

Часто ігрові клієнти мають античіт приблуди, і якщо є вимога дірект конекта чи білого ІР, вони читають параметри системи і  якщо твій ІР неспівпадає з тим який бачить сервер то свободен. 

В такому випадку NAT  теж неспасає :)

Тому думаю питання навряд лежить в площині логіки VPN 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LSD сказано:

Часто ігрові клієнти мають античіт приблуди, і якщо є вимога дірект конекта чи білого ІР, вони читають параметри системи і  якщо твій ІР неспівпадає з тим який бачить сервер то свободен. 

В такому випадку NAT  теж неспасає :)

Як ти та таких клієнтах зібрався грати, сидячи за домашнім роутером?

Таке теж можна обійти побудувавши тунель маршрутизатором і весь трафік направивши тудой, тіки тунель має бути route-based тоді буде доступний nat і решта плюшок так як би сидів напряму за роутером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Lisovic сказано:

Як ти та таких клієнтах зібрався грати, сидячи за домашнім роутером?

угу,

дурня якась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є зараз сучасні алгоритими які визанчають без проблем що ти сидиш через проксі або vpn. Сам недавно почав більш детальніше "копати" цю тему.

Можете тут перевірити наприклад чи vpn ваш читається чи все гуд: https://2ip.ru/privacy/

Планується використовувати свій vpn сервер та свої айпі які дасть хостер сервака.

 

Тому треба так настроїти все, щоб не запідозрили що використовується vpn. Знаю що браузери передають практично всю інфу і навіть можуть "палити" ваш основний айпі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

Тому треба так настроїти все, щоб не запідозрили що використовується vpn. Знаю що браузери передають практично всю інфу і навіть можуть "палити" ваш основний айпі.

 

Власне про це і мова ...

Так це інфо з браузера. 

image.png.66611ffba3874b8ef9c4e555a7b999ee.png

 

Пробували підняти ВПН на роутері? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

Є зараз сучасні алгоритими які визанчають без проблем що ти сидиш через проксі або vpn.

Надійно можна вичислити лише проксі і популярні впн сервіси. Якщо ти піднімаєш свій впн засобами маршрутизатора чи комп'ютера то алгоритму вичислити що це впн не має, того як відрізнити таку схему роботи від роботи за домашнім маршрутизатором не можна.

Із тесту єдине за що можна зачепитись це за різницю часових зон.

Ось мій результат, комп одночасно за site-to-site vpn і за корпоративною проксьою.

 

proxy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Lisovic сказал:

Надійно можна вичислити лише проксі і популярні впн сервіси. Якщо ти піднімаєш свій впн засобами маршрутизатора чи комп'ютера то алгоритму вичислити що це впн не має, того як відрізнити таку схему роботи від роботи за домашнім маршрутизатором не можна.

Із тесту єдине за що можна зачепитись це за різницю часових зон.

Ось мій результат, комп одночасно за site-to-site vpn і за корпоративною проксьою.

 

proxy.jpg

а це вже цікаво як таке добитись можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

а це вже цікаво як таке добитись можна?

Це стандартна схема роботи компаній з філіалами.

Якщо конкретно мій випадок, то схема така: клієнт-маршрутизатор-stsvpn-"vpn-концентратор"-прокся-шлюз

теж саме можна організувати з допомогою, наприклад, мікротіка, лінукса чи pfsense/opensense на відаленій стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...