Перейти до змісту

Вибір бензопили.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Вітання.

Потрібна порада.Маю на господарстві бензопилку,Китайчика.Випала нагода змінити девайс.Що взяти? Користуватися буду не часто,ліс валити точно не буду.4-5 разів на рік.Головне щоб ціна/якість і була ремонтопридатна.Бюджет 4-5 Кгрн.Дивлюся в сторону Штіля 180.Хугсварна не влазить в бюджет.І головне,де придбати? Є в Луцьку,чи через Тирет замовляти?

Дайте поради з досвіду і практики,буду вельми вдячний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 4-5 разів на рік, то можна тим же китайчиком користуватися, або якщо хочете оновити на щось недороге подивіться на Foresta (Дніпро-М, 2 роки гарантії), доречі в нас відкрився їх офіційний магазин на Яровиці, де постійно є акційні пропозиції. Але, якщо все ж таки хочете Штіля 180, то подивіться у представників Домотехніка (Ковельська), або Профлайн (Шопена, або їхній магазин на Варшавському ринку в Каравані 1 поверх).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нечастому використанні - ідеально зайде літієва пилка, перевірено на власному досвіді.

Хоч і вдома є багато мотоінструменту в т.ч. і бензопили , але тут виграш в ряді мометів - не треба тратитись на бензин і мастило, возитись з карбюраторами\фільтрами, шуму в роботі - наздвичайно мало, крутний момент на безщіточному моторі - бімба, гризе дерево навіть такої товщини, що шина вздовж ховається повністю в стовбурі. 

Дуже зручно показала себе в процесі капітального ремонту даху підсобного приміщення, підгонка всієї деревини - швидко, просто, без лякання собак, дітей і хмар диму.

Мій варіант - такий, ну і бажано рогзлядати +- подібні, бо 20-40вольт - слабкуваті, для обрізання садків, а скажімо 82В - дорого і забардзо потенжності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акк пилок щось і не розглядав.А в Луцьку немає  де в продажі,щоб пощупати? Впринципі одне на одне вийде:що зараз докласти,що потім на бензин/масло і т.д тратити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо по господарству біля дома користоватися де е світло можна взяти електро пилу.коли собі вибирав була дешевша за бензопилу,і по вазі легка.мені зручніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електропилку точно нехочу.Все більше схиляюся до акк.,але ще проштудіюю ринок бензопилил.Крім Профлайна ще є де глянути,порівняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, zigorko сказал:

Електропилку точно нехочу.

 

А чому? Я наприклад на осінь хочу купувати, мені ліс валити не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якось і не думав.Питання мобільності,скорше всього.До прикладу. Маю на Діброві 2 суміжні дачі.На одній є будинок,світло.На іншій тільки земля і дерева.Трохи не айс тягнути подовжувач через 6 сот.на інші 6 сотих.Тай в машину кинути.Десь на природу з ночовкою,поліно яке порізати на костер.Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, zigorko сказано:

Та якось і не думав.Питання мобільності,скорше всього.До прикладу. Маю на Діброві 2 суміжні дачі.На одній є будинок,світло.На іншій тільки земля і дерева.Трохи не айс тягнути подовжувач через 6 сот.на інші 6 сотих.Тай в машину кинути.Десь на природу з ночовкою,поліно яке порізати на костер.Якось так

а через автомобільний інвертор не варіант заживити?   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пилка електрична споживає 1,8 кВт десь. Думаю не варто пхати в автомобільний інвертор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, case_l сказано:

а через автомобільний інвертор не варіант заживити?

Нормальний 2 кВт інвертор буде коштувати дорожче електропилки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і не до всякого акку його підключиш. Хіба - дизель, і в багажник - аккум від танка, я таке бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був нині в ЕЦ.Бензопил вистачає.Нічого брендового немає,типу Штіль чи Хугсварна.Найдорожче,це щось Daewoo (4500 Кгрн.) А що воно і до чого,ХЗ.В магазині перестановка,консультанти зайняті своїми справами.

Були ще мережеві.Акк. взагалі немає.

 На днях ще в Профлайн навідаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...