Перейти до змісту

Купуємо равликів в необмеженій кількості


tamp32

Рекомендовані повідомлення

подібних равликів використовують ще й у косметології. Равликовий масаж чи якась така фігня. Для очищення шкіри і т.п.

Теж не дешеве задоволення.

Ну і ясно, що для похавати. Прикольна штука. Реально :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 03.06.2019 в 08:57, vampirich сказал:

Наскільки пояснив мені всезнаючий гугл, за кордон ті равлики здають найкращі по ціні 3.5 євро за кг, всякі різні  - 1.2 євро за кг (не знаю наскільки правдиві ці дані). Тобто якщо вважати що тс не перебирає тих равликів, то ніби і не така велика різниця у ціні

 

Тобто 3,5Є/кг, що курсу 29 дорівнює 100 грн/кг  і 10грн/кг це невелика різниця в ціні?

20190515_203614.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В косметології використовують  дорогущий слиз равликів, який з них можна знімати спеціальним обладнанням 3..4 рази, також делікатесом є їх ікра - ціна від 1000 $/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.06.2019 at 23:58, jurgen007 сказано:

Тобто 3,5Є/кг, що курсу 29 дорівнює 100 грн/кг  і 10грн/кг це невелика різниця в ціні?

20190515_203614.jpg

Ще раз. 3.5 найкращі. 1.2 всякі різні. Здаватимуть всякі різні. Тобто по 1.2 їх можна буде продати за кордон. Щоб можна було продати по 3.5 їх потрібно буде відсортувати. А тепер питання, який відсоток 3.5 єврових равликів у середньостатистичному кілограмі, зібраному у нас? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І типу за бесплатно, собі в убиток хтось буде їх звозити в одне місце, зберігати (напевно не просто неба, потрібен якийсь явно не побутовий холодильник, який теж десь потрібно взяти-орендувати), напевно, потрібна ще якась попередня обробка, сортувати, пакувти як їх хочуть бачити ТАМ, везти напевно в термобусі, (в таку жару тільки до нас від них  "Москвичах" в салоні возили м'ясо на ковбасні), стояти на таможні..... Я вумний, я наберу їх польську сумку, (більше не знайду в своєму ліс та й не потащу сам, а з кумом ділитися не хочу,  а в чужий йти боюся, не вовків, можуть набити),  поїду  і задам їх ТАМ по 3,5Є. Цікаво, чи довезу живими, та й за такий об'єм,  як польська сумка, з мною там будуть говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.06.2019 at 10:44, Zheny@ сказано:

Ну і ясно, що для похавати. Прикольна штука. Реально :)

Із цим треба обережно. Тут один вже похавав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Serpent сказано:

Із цим треба обережно. Тут один вже похавав...

Так це ж Австралія. Там все отруйне :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...