Перейти до змісту

ЧАС НАЇХАТИ НА ВЛАДУ!


noven

Рекомендовані повідомлення

a_b78daf2b.jpg

Всі небайдужі велосипедисти запрошуються взяти участь в акції з метою привернення уваги суспільства, керівників МВС та прокуратури до цих випадків. Також ми привертатимемо увагу до непідкріплених документами та діями обіцянок КМДА створити велосипедні доріжки.

21 червня в суботу!

Cценарій:

Збір о 10:30 на Софіївській площі (символічно - навпроти ГУМВС, яке відповідає за розслідування справ та розшук втікачів)

Старт об 11:00 за маршрутом Володимирська-пл.Льва Толстого-Хрещатик

Фініш о 11:20 на Хрещатику 36, біля КМДА (символічно - КМДА обіцяє-обціяє, але ніяк не почне навіть розробляти проект облаштування велосипедної інфраструктури)

На місці фініша буде виконано перформанс в стилі "генпрокуратура" (малювання силуетів збитих велосипедистів на асфальті вулиці Хрещатик, яка цього дня буде перекрита). Можливо, буде акустичний концерт (зараз йдуть переговори з гуртами).

відео з магнолії

http://www.youtube.com/watch?v=O6hhMDMjSNM&eurl=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пригадуеться недавній наїзд на наших велосипедистів водієм грьобаної червоної славути під ківецями, якось ми прогавили момент, напевне за браком досвіду, такого вибачати не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пригадуеться недавній наїзд на наших велосипедистів водієм грьобаної червоної славути під ківецями, якось ми прогавили момент, напевне за браком досвіду, такого вибачати не можна

Можн й нам щось таке оргаізувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про акцию, а про тенденцию, цеплятся нада за каждий случай, делать из него громкое дело, все єто делается для того чтоб до такого не доходило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наезжать "на владу " в период становления Ассоциации- я б подумала....

По факту наезда на группу- ездили в травмпункт? обращались в милицию с заявлением ? Что сделали из официальных шагов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорри, я не из вашей тусы, но все-таки выскажусь.

почему у нас ни одно добровольное объединение не может быть аполитичным, работая для своего удовольствия, а не удовлетворяя чьи-то амбиции как только набирает вес? :)

difoto, +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Спочатку асоціація, потім зможемо щось офіційно доказувати.

Поможіть караще зі створенням асоціації, хто чим може. Це саме важливе на даному етапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку асоціація, потім зможемо щось офіційно доказувати.

Поможіть караще зі створенням асоціації, хто чим може. Це саме важливе на даному етапі.

на цьому етапі я порадив би сворити Громадську Організацію Велосипедистів (ГОВ) і так сказати ГОВ для нашой влади щоб почули,

що є в нашому місті є велосипедисти які мають права і обовязки має влада.

1 Статут.

2 Збори де статут затвердять.

3 На зборах вибрати Голову організації та керівний склад.

4 Надаслати статут та портокол зборів до Міської Ради про реєстрацію даного велобратства Луцька.

5 Добитися визнання даної організації в Луцьку

а тоді від імені Велобратства (ГОВ) можна звертатись до міської влади з вимогами про велодоріжки і т. д.,

бо те що ми говоримо це ні до чого не приведе тільки пустозвін та перливання з пустого в порожнє <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умники, вы кататься бы ездили лучше!

1. ассоциация практически есть

2. даже доменное имя есть!

3. а позже я посмотрю, кто и как будет принимать участие - аж интересно, куда можно зайти кроме разговоров :D

если вы не видите суслика, это не значит, что его нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умники, вы кататься бы ездили лучше!

....если вы не видите суслика, это не значит, что его нет.

И уж тем более, мало кто узрит в "Шляпе" слона...

Креатива хватает, шоб па... патрындеть о том, о сем.. И то, чаще весьма некреативно :ok:

Думаю, нам нельзя оставаться безучастными, хоть и не в таком масштабе. Нас это не коснулось еще в такой мере только потому, что масштабы не те. А предпосылки все есть. Плотность машин и велосипедистов достигнут критической массы когда-нибудь. Будем ждать трупы?

Можно было б собраться тем, кто не занят в субботу перед покатушкой. И хотя б просто рассказать горожанам о том, что происходит в Киеве сегодня. К примеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умники, вы кататься бы ездили лучше!

1. ассоциация практически есть

1 во и порешали на квесте и стряпаєм собрание

2 оберемо керуючий склад ГОВ та поставимо перед ними задачу наприсати статут і на наступних покатушках затвердити його.

і т.д.

PS. гоцалки гоцалками, квести квестами а пора заявити про себе на всі груди перед владою "Ми тут є і пора нас поважати!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 во и порешали на квесте и стряпаєм собрание

2 оберемо керуючий склад ГОВ та поставимо перед ними задачу наприсати статут і на наступних покатушках затвердити його.

і т.д.

PS. гоцалки гоцалками, квести квестами а пора заявити про себе на всі груди перед владою "Ми тут є і пора нас поважати!"

ну, собирайтесь, ежели так хочется, выбирайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ага.

Я відміняю демократію.

Вона до піпеца в нашій країні доводить.

Діфото займається створенням асоціації, не мішайте. Буде потрібна чиясь допомога, Ді сам свисне.

Тому на даному етапі розвитку сильно умним буду бити в лоб.

Стоковим кермом ві Джантіка.

Доречі Воно стальне і важке. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kmd. +1. От би Україні такого президента, може б і в державі потроху порядок навели. :) А то декому так того керма між очі не вистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умники, вы кататься бы ездили лучше!

1. ассоциация практически есть

1 во и порешали на квесте и стряпаєм собрание

2 оберемо керуючий склад ГОВ та поставимо перед ними задачу наприсати статут і на наступних покатушках затвердити його.

і т.д.

PS. гоцалки гоцалками, квести квестами а пора заявити про себе на всі груди перед владою "Ми тут є і пора нас поважати!"

*ля, скільки ше можна пояснювати, організація вже є, керуючий склад вже є, статут вже пишеться. досить вже флудити на цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КМД

ага.

Я відміняю демократію.

Вона до піпеца в нашій країні доводить.

Завжди про це говорив! І поводився відповідно ;)

Ніяких виборів.... ! Підтримую.

Буде треба звернуться.... не буде треба - порішають самі...

А такі акції я підтримую.... нещодавно став учасником ДТП. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...