Перейти до змісту

Продам флешку 2 TB 3.0


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

3.0 це інтерфейс

Добре розумію, що це таке але "швидкість була слабенька" ну то навіть якщо порівняти 2.0 і 3.0 то там сут'єва різниця, а тут пишуть 3.0 і "слабенька"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, ForZa сказано:

тут пишуть 3.0 і "слабенька"

та тут взагалі нічого не писали про характеристики. дослівно:

On 03.05.2019 at 10:45, oyoyoy сказано:

Продам флешку 2 TB 3.0

500 грн.

а це вже тільки наші здогадки - що "ТВ" - це ТераБайти (хоча могло б бути й ТелеВізор), а "3.0" - що флешка стандарту USB 3.0.

такий собі кіт в мішку

і "слабенька" швидкість не додає жодної ясності - конкретних цифр також немає...

соромно чомусь трохи за борду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, rrid сказал:

тільки наші здогадки

Які здогадки? :) Всі, хто розуміється, знають, що означає ця абревіатура, а здогадки і хфантазії це певно у вас, що ви так розписуєте :) Зрозуміло, що: 2ТВ - 2 терабайта і 3.0 - це USB 3.0, що тут ще видумувати? А от що ТС все так описав - то вже халтура! Ні упаковки, нічого, як завжди це все продається у магазинах, де все можна про товар прочитати. Ну а якщо китайоза у такому варіанті, тоді придбання на свій страх і ризик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Всі, хто розуміється, знають, що означає ця абревіатура

видно, що пан ні справи з договорами не мав, ні банального досвіду покупок на аліекспресі - китайці дуже швидко вчать (за ваші гроші) що домисли і здогадки покупця ніяк не допоможуть виграти спір, якщо певні характеристики не були чітко прописані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

видно, що пан ні справи з договорами не мав

Це тут до чого? :) Які договора, якщо тобі пропонують купити не зрозуміло яку річ яка продається в інших установах з встановленими характеристиками?! Не ускладнюйте і не перевертайте з ніг на голову! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, ForZa сказано:

Добре розумію, що це таке але "швидкість була слабенька" ну то навіть якщо порівняти 2.0 і 3.0 то там сут'єва різниця, а тут пишуть 3.0 і "слабенька"? :)

ще і від "пам'яті і контролера" швидкість залежить

 

2 годин тому, ForZa сказано:

Це тут до чого? :) Які договора, якщо тобі пропонують купити не зрозуміло яку річ яка продається в інших установах з встановленими характеристиками?! Не ускладнюйте і не перевертайте з ніг на голову! :)

в більшості випадків китайські товари виготовлені не під суровим контролем гавніщенське гавно, якщо ціна нижча від ринкової - треба бути обережним

 

20 годин тому, rrid сказано:

такий собі кіт в мішку

і "слабенька" швидкість не додає жодної ясності - конкретних цифр також немає...

соромно чомусь трохи за борду...

соромно за топістартера...

Борда якраз відреагувала як треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні друзі, тема закрита.

Однак враховуючи такий ажіотаж (срач) в темі, змушений від себе себе сказати, що:

1. Фото не робилось бо на флешці ніяких позначень НЕ БУЛО.

2. На скільки менша швидкість була не памятаю- бо сидіти і тестувати в мене часу не було.

АЛЕ ж так хочеться попіз....ть.

Чому мені має бути соромно, я так і не поняв...може потрібно копнути глибше і китайцям має бути соромно, чи тим хто її прошивав, чи там продавав...

Ну да ладно, від себе скажу:  флешка купувалась на АЛІ, тому щоб не виникало питань було запропоновано манібек.  якщо ви її не брали то для чого тут ваше реагування???????????????????????????????? 

P.S. скільки часу  я вже на борді,  по товару до мене претензій не було.

P.S.S. колись прочитав ТУТ фразу: на Луцькій борді захочеш купити туалетний папір то в кінцевому варіанті порадять не ср...ти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...