Перейти до змісту

Номер може бути вашим - послуга MNP стартує 1 травня


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, DarkMonk сказал:

один хрен если хочешь получить 2 в одном ( интернет и качественную связь ) то нужно иметь 2 карты :) Кс и Vd. 

І котру з них ви використовуєте для звязку а котру для інету? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Pavelix сказал:

І котру з них ви використовуєте для звязку а котру для інету? :)

Вы думаете я это с неба взял???? Отвечаю!!!! В моём месторасположении , а также учитывая что мой номер ( совсем не гламурный)  я для связи использую UMC - МТС-Vodafone , a для другой связи и интернета Кс. Я ответил на вопрос?

Я хотел акцентировать Ваше внимание на том, что у меня ( как и у многих, кто занимается бизнесом) есть как мрнимум 2 номера , а то и 3 и 4 и 5 .. Сказать какие????

мтс

кс

лайф

интертелеком

городской

 

Вопосы есть?????  Или Вы предпочитаете скакать между ними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

як би там не було, але однозначно це позитивна штука. Вона дає можливість вибору.

Насправді  дає ілюзію вибору.

Аналітики,котрі отримують десятки і сотні тисяч доларів,відпрацьовують їх сповна 

Їх завдання,аби споживачі заплатили по максимуму можливого(не обов'язково Сьогодні,а завтра,чи післязавтра).

Ну і при цьому щиро вірили у ,,можливість вибору тра ля ля,,

На практиці для Луцька хотівши  завжди бути на зв'язку та мати інтернет,то таки треба мати кс та водафон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що оператори змовляються між собою.

Їм  головне привчити людину до якоїсь потреби.

Можна і в нуль ,і в мінус попрацювати з півроку.

А далі заробити вдвічі більше,ніж було би до всіх цих переходів.

Тим більше,якщо подивитись на кінцевих власників телекомкомпаній- то все сходиться майже до одних рук).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, DarkMonk сказал:

Вопосы есть????? 

воу воу полегче ))) так наїхали)) я ж просто запитав... збираю аналітикутак сказать.. дякую за відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Nokian сказано:

Тому що оператори змовляються між собою.

:) ну ти чудний :) Оператори можуть змовлятись (та, все каже про те, що домовляються) в тарифах. Ну то хай собі змовляються! При однаковій вартості зв'язку-інету ти будеш триматись за оператора з хєровою якістю цих послуг, чи підеш до якіснішого, якщо номер тебе вже не тримає?! отож-то

А якість мережі вже в кожного своя, тут вже "змовою" не допоможеш

 

Купу людей знаю, котрі сидять на конкретному оператору лише тому, що їх тримає номер (бо купа бізнес-клієнтів знають той номер), і вони б задоволенням перейшли б до іншого оператора, якщо номер лишився тим самим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому ,якщо хочеш бути на зв'язку щавжди- треба два оператора 

Для когось це економія на сірниках,для когось підійде,дехто попробує і назад вернеться,для 95відсотків взагалі пофіг.

Я лише за те,щоб добре зважити ,перед переходом.

Ще цікаво,чи є міграція назад,і як ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це стало класно тільки тому, що твій номер якби стає твоєю власністю - виходить що так. Є країни в яких взагалі телефонний номер дають тобі на все життя :) і ніхто його в тебе не забере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30 апреля 2019 г. в 15:28, MACCEN сказал:

це стало класно тільки тому, що твій номер якби стає твоєю власністю - виходить що так. Є країни в яких взагалі телефонний номер дають тобі на все життя :) і ніхто його в тебе не забере.

Кроме того кто тебе его дал. Например Укртелеком или Интертелеком, или Кс и Мтс контракт. Плати и ни кто в жизни не заберёт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, DarkMonk сказал:

Кроме того кто тебе его дал. Например Укртелеком или Интертелеком, или Кс и Мтс контракт. Плати и ни кто в жизни не заберёт :)

в договорі всеодно він не твоя власність, а в ОАЄ наприклад це твій особистий номер, який дається тобі пожиттєво - ну принаймні мені хтось казав так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.04.2019 в 15:38, jack74 сказал:

Лайф - 100% якість зв'язку, 100% якість інету, 50% - покриття. (припускаю, що оті 100% лише з-за того, що мережа не настільки навантажена в них, як в КС і

Чув,що вони ставлять краще обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на сайтах операторів, уже доступна послуга переходу

дві умови: треба бути зареєстрованим у першого оператора, і подати заявку на перехід  у другого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...