Перейти до змісту

IPTV на супутниковому ресівері


Рекомендовані повідомлення

Може кому згодиться.

  Дав мені якось сусід потестити IPTV  на своєму ТV BOX.  Мені сподобалось і задумавя купити собі ТВ Бокс. Але я ж щирий українець і жаба мене давила. Та й посидів з кілька днів в неті почитав відгуки на різні моделі і щось нічого до душі не припало. Тим більше якраз зараз багато виробників переходять на нові процесори і всі ще розробки сирі.
Але по ходу лазання по мережі натикнувся на таку собі оболонку SPARK. І згадав,що вона у мене стоїть в супутникову ресивері. І виявилось шо там є підтримка плейлистів IPTV. По замовчуванню там встановлено кілька операторів IPTV послуг. Десь день я грався з різними плейлистами які вкидають у мрежу пачками,але там більше половини каналів неробочих.  Дійшов до едем тв. Взяв пробну безкоштовну тестову добу і не мав до чого приколупатись. Набір каналів шикарний. Половина HD. Після тесту перекинув їм 1 долар за місяць і поки ніяких затиків не було.
Так шо поки купівля  TV BOXа відкладається.
  
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 Дійшов до едем тв

 

Цитувати

Русское телевидение IPTV HD

далі не розбирався....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, nickel сказал:

А в сусіда від кого плей-лист? 

  я не в курсі, якась прога на андроїд. Каже вже стояла,бо він брав на розетці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Basil сказал:

 

далі не розбирався....

 Я розбирався, бо в мене дитина любить дивитись Діскавері, Нешинал джеографікс,тревел ченал та нат джео вайлд. Часом фільм якийсь дружина гляне,весь інший непотріб в плейлисті викидаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...