Перейти до змісту

для перегляду IPTV - тюнер Т2 чи все ж СМАРТ-ТВ?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Розтолкуйке наступне...

Я хочу дивитись Т2 з ефіру і хочу час-від-часу глянути щось з інету. Дешевий тюнерок Т2 за 350грн плюс вайфай-свисток в нього за 80 грн - і я вже можу це робити... То чи є сенс переплачувати за наявність "SMART-tv" в телевізорі?

Наголошую - мова лише про перегляд "відео". Не про "ігри гратись", не про інші "плюшки", які пропонує "смарт", а лише перегляд відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба озвучка бюджету щось змінить у відповіді на поставлене вище запитання? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У дешевших моделей телевізорів без адекватної операційної системи і більш-менш прийнятного процесора з тим "смарт-тв" (саме в лапках) ти тільки намучишся і не подивишся з мережі контент в пристойній якості (навіть фулХД з ютубу буде підлагувати).

Тому краще взяти тюнер або ж тв-приставку і не паритись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jack74 сказал:

Розтолкуйке наступне...

Я хочу дивитись Т2 з ефіру і хочу час-від-часу глянути щось з інету. Дешевий тюнерок Т2 за 350грн плюс вайфай-свисток в нього за 80 грн - і я вже можу це робити... То чи є сенс переплачувати за наявність "SMART-tv" в телевізорі?

Наголошую - мова лише про перегляд "відео". Не про "ігри гратись", не про інші "плюшки", які пропонує "смарт", а лише перегляд відео

Користувався рік т2(world vision т62м)+свисток, інтернет ВОМ оптика 50Мбіт. Т2 робило і робить завжди справно, а от з плюшками не все так гладко... Ютуб... З ютубом взагалі погано. Ютуб працює через якийсь китайський сервер, який не завжди хоче працювати. Діло в тому що Гугл постійно оновлює Ютуб щоб не працювали такі приставки. І треба чекати доки проснеться якийсь китаєць, щось там поправити на сервері і помалу почне працювати. І всеодно не все і не завжди. Немає історії пошуку, підписом, введення з пульта залишає бажати кращого. Плюс мабуть тільки в відсутності реклами і що мультикі дитині можна було включити.

Онлайн кінотеатри теж туда) Мегого без підписок, фільмів часто нема яких хочу, як є то платні, але ж навіть маючи підписку платні не подивитися. Плюс що робить стабільно і без підвісань. Кіно Live, чи як його має багатий асортимент, було б все супер, але має перегружені сервера і фільма в більшості випадків неможливо подивитись через постійне підвісання. 

З iptv також не здружився... Маючи проплачений плейліст від ВОМ також часто були підвісання, про безкоштовні взагалі мовчу. 

Тому користувався в основному в режимі т2, інколи на ютубі можна було подивитись мультикі чи дружина ток шоу. Для перегляду фільмів просто качав на флешку і дивився, а хоча з цим тюнер справлявся на відмінно)

Зараз взяв слабенького Андроїд медіаплеєра(1/8/4ядра/2Ггц). Але і з ним не все так гладко) Дружині важко звикнутись до керування мишкою, мене влаштовує) Дивимось Мегого по підписці + якийсь відеобокс для фільмів і Ютуб. Але це вже не телевізор, а великий телефон на стіні... Атмосфери ТБ з нього вже не відчуваю, якось так...

Купував минулого року дядько польського смарта на андроїді, так він бідний навіть хд з Ютуба не читав, моя приставка з цим хоч справляється) Але мусив по максимуму відключити все від гугла, з ним озу не вистачало, не міг навіть нічого відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дешевих т2 приставках інтерфейс керування нікудишній, все через попу.

Як згадували вище,  лаги на ХД можуть бути, але це проблеми як правило від слабкого сигналу ві-фі. У мене ВОМ і всі канали на приставці ю2с завелись зразу, приставка і флешку читає, але для флехи тре виймати свисток.... з ютубом і кінотеатрами все теж через ж, як писали вище. Но тіпа робить.

 

Рекомендую розглянути варіант дорогої приставки в районі 1000-1500, яка буде мати нормальний інтерфейс керування, зручний, два усб і людський саппорт.

 

Хотя мені особисто по великому рахунку і дешевої приставки вистачає. Мегого і ютуб з приставки не дивлюсь. Кумарить вводити назви відео з пульта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cniperman сказал:

Атмосфери ТБ з нього вже не відчуваю, якось так...

Але це мабуть через відсутність пульта, а так Андроїд приставка мене влаштовує) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, laser сказал:

Кумарить вводити назви відео з пульта.

є пульт з голосовим набором. не знаю правда на скільки дорожче така приставка коштує.

мабуть краще тв бокс. там і настройки можна задати для програми. виставити буферизацію 2-3сек. мабуть на тюнерах Т2 такого нема

ну і фільми дивитись. щоб на флешку постійно не качати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тв-бокс, то як мінімум на процесорах Amlogic S905W \ S912 (Hisilicon та RockChip кривувато працюють і слабокоптимізовані), 2Gb Ram / 16 Rom, Android 6-7+. В китайоз можна ловити їх за 30-40 баксів, буде все швидко\гладко працювати.

З породистих пристроїв, гарно себе зарекомендували - Amazon Fire TV Stick (2nd Generation), нескладно заточується під наш контент, від 33-35$ на ібеях, або готові до вживання продаються вже тут на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, не уходьте в сторону... Про ТВ-бокс я не запитував. 

Дійсно, справа йде до купівлі телевізора. І є вже приставка-тюнерТ2. От і постало питання - чи дійсно варто переплачувати штуку гривнів за наявність СМАРТа в ТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, jack74 сказано:

народ, не уходьте в сторону... Про ТВ-бокс я не запитував. 

Дійсно, справа йде до купівлі телевізора. І є вже приставка-тюнерТ2. От і постало питання - чи дійсно варто переплачувати штуку гривнів за наявність СМАРТа в ТВ

 

 Я би окремо взяв, і до монітора підключити можна, і з собою кудись на село/дачу...

 

Прошивок більше і сервісів, а стокові прошивки на ТВ не часто обновляються, да і стандартне там все ютуб, мегого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, jack74 сказано:

Дешевий тюнерок Т2

 

Це "каліка"... Тільки намучишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Deemon сказано:

гарно себе зарекомендували - Amazon Fire TV Stick

Сорі за офтоп,  можете поділитися досвідом користування ? Я до чого веду, що ці "породисті" бренди так, краще і стабільніше працюють за дешевих китайських нонеймів, але чи не мають вони схильності до жорстких прошивок, в яких більшість контенту вшито платного, а ломане і народне безкоштовне ці породисті  не хочуть хавати, нема такої проблеми ? Тоді як з китайцем вичворяй що хочеш, міняй прошивки, лаунчери, любий піратський софт став, їм все йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди думав що Смарт ТВ це гальма і користування вшитими функціями туди сенсу не має..Купив Самсунг МU6172(4К) у Польщі. Робота платформи Tizen приэмно вразила

Швидкість Роботи Ютуб - краща ніж на середньому ПК з інтегрованим відео - все відчиняється швидко, вводити текст з пульта теж наловчився,..Мегого також швидко перемикає канали..Вивід з комп*ютера - по Miracast - без проводів., а можна і просто відкривати файли з ПК в мережі на телевізорі

Т2 телевізор теж підтримує, але без живлення 5В на антену(як і більшість інших телевізорів)

Якщо не буде приставки  -піратське кіно теж без проблем іде у вбудованому веб браузері(filmix точно йде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

 

 Я би окремо взяв, і до монітора підключити можна, і з собою кудись на село/дачу...

Зараз лежить без діла, жде доки підключу до монітора, який так само стоїть без діла) Буде кухонний телік, але там холодно і з парою проблеми ( хоча може швидше з тестем з тещею))) то поставлю вже весною. Також раніше їздив до батьків, коли їм ще старого тюнера не здарував, то брав його з собою щоб нормально можна було дивитися. Тож свої плюси теж є. 

 

3 часа назад, jack74 сказал:

От і постало питання - чи дійсно варто переплачувати штуку гривнів за наявність СМАРТа в ТВ

Я б доплатив, коли воно в телевізорі вже є, і працює без проблем і костилів то є добре. Але якщо це не такий смарт якого купив мій дядько(2 ядерний Андроїд що не тягне хд)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...