Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З.Ы. А ваабще извинятся незачем, просто не надо всех русскоязычных ассоциировать с Россией.

боже борони. я зразу й так казав - більша половина моїх рускАгаварящіх знайомих освітчені, врівноважені люди, яким я бажаю тіко добра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

"хозяин" столицы имеет под контролем огромную часть денег всей страны. особенно это уместно для Москва-Россия

поэтому, вряд ли Лужок с такого хлебного места спрыгнет.

разве что с концертами по Украине, на разогрев перед Жванецким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth

1) Леся Подерев"еського не ЧІПАЙ!!! Це гордість і культурне надбання України. Я за нього ГОРЛО ПЕРЕГРИЗУ!!! І не тільки я!!!!!!!!!! :) :) :mdr:

2) Вірити рад"янській історії це себе не поважати, а зараз крім неї нічього нема в Русні! Так що велике питання хто твій дід на справді для України.

3) Щоб чімось гордитися, цей предмет гордості потрібно створити, докласти зусиль до того, терпіння, часу і люблві. А не сидіти і п.....и, "як тут хреново з тими холами, які мов вони тупі"!

================== Менше слів більше дій. І тоді все вийде, (преконався на собі). ;) =====================

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth

1) Леся Подерев"еського не ЧІПАЙ!!! Це гордість і культурне надбання України. Я за нього ГОРЛО ПЕРЕГРИЗУ!!! І не тільки я!!!!!!!!!! :) :) :mdr:

2) Вірити рад"янській історії це себе не поважати, а зараз крім неї нічього нема в Русні! Так що велике питання хто твій дід на справді для України.

3) Щоб чімось гордитися, цей предмет потрібно створити, докласти зусиль до того, терпіння, часу і люблві. А не сидіти і п.....и, "як тут хреново з тими холами, які мов вони тупі"!

================== Менше слів більше дій. І тоді все вийде, (преконався на собі). ;) =====================

п. 1 Тебе сколько лет то? "культурне надбання України" - это не только не смешно, от таких как ты уже тошнит, с детьми гулять нельзя спокойно, кругом мат, малолетняя шушара и пьянь.... В общем автар пиши исчо (как это говорят у таких как ты)!

п. 2 Если ты подслеповат, как я например, то одень очки и перечитай мои посты еще раз, потом побейся головой в стену удивляясь на себя что про советскую историю я не упоминал. И не тебе, сопляк, осуждать тех кто служил государству.

п. 3 Сообщение #143 Самый конец п. № 4

З.Ы.ни в одном моем посте, нигде и никогда в жизни не называл кого нибудь хохлом. Все вы почему то сами себя так называете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth

1) Сьогоднішне молоде покоління ї їхній культуроно-інтелектуальний рівень це оркема невичерпна тема. І як ти виразився "малолетняя шушара и пьянь" з тобою по неті не буде спілкуватися, а в фізичному плані :):) в парку чи в під"їзді. (І не тільки тобі від них тошно.)

2) Твій дід Це і є та квазі героїчна історія, яку "втирають" по дібілятору (телевізор) в тупих русіських серіалах і фільмах.

3) Сказати ти може і несказав! Але від таких як ти, таке чую часто, прямо і скрито. Це позиція лузерів, мені вас жалко............................................................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil84, не оскорбляй память о павших и отдай дань выжившим. ты там не был и не тебе судить.

не они бы - ты бы сейчас не в интернете рассуждал о русском/украинском, а на поле рапс собирал бы, отвечая (причем только по команде) по-немецки.

а без разрешения тебе бы и говорить не позволили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil84, не оскорбляй участников войны. ты там не был и не тебе судить.

Так і ви не чіпайте учасників ОУН-УПА. Бо і справді не нам судити. :)

================================"Не суде і не судимим будеш"================================

=============================================Ісус Христос==============================

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Твій дід Це і є та квазі героїчна історія, яку "втирають" по дібілятору (телевізор) в тупих русіських серіалах і фільмах.
нет, это история как раз без пафоса и я ее не втираю никому. Только вот псевдопатриоты почему то забыли что УССР входила в состав СССР, и что в ВОВ2 на стороне СССР было 4 украинских фронта, в которых служили украинцы по национальности (беру только территорию Украины).

Про сериалы - отдельная песня, но уже говорил, Россия хотя бы это делает, худо-бедно-убого но делает, Украина не снимает ничего, а если снимает, то на так вами всеми ненавидимом русском языке.

3) Сказати ти може і несказав! Але від таких як ти, таке чую часто, прямо і скрито. Це позиція лузерів, мені вас жалко
да ты прям гуру, между строк читаешь. Не надо жалеть нас, ты поди поработай в госстуктру, поддай жару всем, измени что нибудь, потом нам расскажешь про нашу убогость и недалекость.

А какая позиция позволь уточнить? В чем мы неудачники? Видимо в том что трезво смотрим на вещи?

Так і ви не чіпайте учасників ОУН-УПА. Бо і справді не нам судити.
Да кто их трогает то?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне насрать на Россию, я гражданин Украины я тут живу и жить буду, я хочу гордиться своим государством и хочу что бы этим государством гордились мои дети. А гордится то по большому счету и нечем: за 17 лет - кроме политических дрязг ничего не сделано, историей гордится просто банально - ее надо знать помнить и делать выводы.

Аналогічно, але ти що думаєш Україна здає просто так свої інтереси, та ніфіга, ніколи не повірю. Відкати, конкретні відкати, просто дуже крута корупція але ці речі Росії вигідно подавати, як наступну перемогу над Україною, а чинуші-корупціонеру пофіг, бабло він собі в кішеню вже поклав, або свій процентик гребе. От така в нас політика, а то що нам щось диктують чи конфлікти якісь провокують - так треба ж для народу, щось мутити за ці бабки.

Если тебе подобным выгодно считать что русскоязычная часть Украины - внутренние враги, виновная во всех бедах - флаг вам всем в руки; - разводите пчелок, лепите горшочки, вытирайте скупые слезки при словах "який чудовий український народ", ощущайте гордость за страну когда в боксе или в футболе достижения, или, дай бог, в другом виде спорта, надувайте щеки так как физиология позволяет. Самомнения у вас у всех выше крыши.

Ти читав свої пости, я наприклад читав і можу помітити, що спочатку ти висловлював позицію українського громадянина, а потім скотився на рівень EXPERT (тобто людини, яка з призирством ставится до місця де народилась і палко віддана місцю де ніколи не буде жити - ukrainian aliens).

Только ни тебе и ни тебе подобным судить о моём деде, который честно воевал за свою страну и прошел 3 войны, о моем отце который 25 лет мотался по гарнизонам служа своей стране, обо мне лично.

А хто судить? - Мені, допустим впадло, я нажаль чи на щастя відношусь до толерантної нації, де прийнято поважати старих людей (хоча минуле деяких на це незаслуговує). (Доречі мій батько був комісований через півроку служби в армії через гостре запалення вуха, але він спромігся працюючи інженером забабахати більше сотні авторських свідоцтв на винахід (від металургії до гідравліки, навіть в авіації) - і я ним дуже горжусь (він навіть на мене десь п'ять патентів оформив, блін а може вже й шість - я не вникаю - привичка).

может тебе даже Героя Украины дадут и улицу в твою честь назовут.

А я вже думав, читаючи ваші вищенаписані пости, що ви мітете в орденоносці РФ (Орден Манкурто-яничара I степені), але хочется вірити, що тебе попустило і на форумі будемо бачити врівноваженого, розумного дядька, ну тіпа Tolik_Italy. Доречі в Стрию є вулиця з фамілією мого родича (моя фамілія аналогічна) і в Канаді один стадіон також носить фамілію одного мого родича <_<. Так сталось, що в мене є родовід десь від 1775р. (коли Катюха - розхристана душа - Січ розігнала) - вуйко Юлик з Нью-Йорка вбабахав в це дослідження купу тисяч долярів ще за Союзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth

На рахунок госструктур. Госструктура цеж не робота, це рай :)<_< який предається від діда до батька від батька до сина і дальше :) . І такий рай не кожному смертному світить :) .

Ай хай собі крадуть на здоров"я, не заздри їм. Вони не візьмуть більше того, що їм дано взяти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне вот кажеться,что сейчас как раз мода пошла на "патриотизм" вшивый, вот уж дети хотят футболки "Дякую тоби Боже..." и прочеее. Нацизм у нас ударными темпами развивается.Фашизм... Скоро докатимся до уровня России, где скины-фашисты ходят среди бела дня по улицам, нападают на иностранцев и даже убивают. С начала года в Киеве зарегистрировано 91 нападение и 13 (!!!) убийств на межрассовой и межнациональной почве. Это катастроффа. Скоро это и до нас дойдет. Вот, у нас на стенах уже свастики появляются.

Одно радует - увеоренный рост числа антифашистов.

російськомовний антифашизм це є новітнім фашизмом прихованим під антифашизм. ЄСМ - це антифашисти, але насправді є новітніми фашистами.

Решил что теперь дополнительно будем писать ПО для рынка западной украины на украинском языке.

Проверим насколько оно действительно востребовано по сравнению с русским.

якщо українець пише ПЗ лише на рос мові - то він антифашист - новітній фашист. це як мінімум неповага до держави в якій живе, я розумію, що він ісконно руССкій, і укр мову вважає діалектом руССкага язика з вкраплееннями польської та інших мов.

я віддаю перевагу ПЗ із укр інтерфейсом, як показує практика нормальні проги оснащенні україномовним інтерфейсом(Mozzila Firefox, Joomla!, Wordpress, Linux, PhpMyAdmin, AIMP), навіть Росія випускає українізовані проги(1С, AIMP...), а ісконно руССкіє громадяни України не можуть зробити цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄСМ - це антифашисти, але насправді є новітніми фашистами.

С какого боку тут эти клоуны? Я говорю про ту же "Антифу". У антифашизма нет языка. Антифашисты - законченные интернационалисты, как я например:D

....ЕСМ... Это да. Когда они спилили герб на Говерле, и провосгласили ее "пиком Сталина" это было шото....Очень смеялся. Это тоже самое, что насрать посреди Красной площади и провосгласить Россию Гондурасом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth,

детьми гулять нельзя спокойно, кругом мат, малолетняя шушара и пьянь....

причому тут Лесь Подерв'янський ? До речі, до приходу на Україну саме цих тут мат не вживали.

Експерт, приходь 12 липня в "Майдан" слухати улюблену групу всіх антифа "Каррозія Мєталла" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth,
детьми гулять нельзя спокойно, кругом мат, малолетняя шушара и пьянь....

причому тут Лесь Подерв'янський ? До речі, до приходу на Україну саме цих тут мат не вживали.

1) П"єса Кацапи то сила ;) ! Особливо коли Миша і Гриша п.....и кацапів :D

2) І ще, до їхнього приходу такого алкоголізму серед підлітків(мається на увазі в такому катастрофічному маштабі) теж не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил что теперь дополнительно будем писать ПО для рынка западной украины на украинском языке.

Проверим насколько оно действительно востребовано по сравнению с русским.

якщо українець пише ПЗ лише на рос мові - то він антифашист - новітній фашист. це як мінімум неповага до держави в якій живе, я розумію, що він ісконно руССкій, і укр мову вважає діалектом руССкага язика з вкраплееннями польської та інших мов.

я віддаю перевагу ПЗ із укр інтерфейсом, як показує практика нормальні проги оснащенні україномовним інтерфейсом(Mozzila Firefox, Joomla!, Wordpress, Linux, PhpMyAdmin, AIMP), навіть Росія випускає українізовані проги(1С, AIMP...), а ісконно руССкіє громадяни України не можуть зробити цього.

"А палаты белокаменные не желаете. Или дом, полная чаша"

МААЛОВАТАПАНИМАИШЬ. МАЛАВАТАБУДИТ !!!!

(с) Падал прошлогодний снег.

Может пианину ? :D))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, до приходу на Україну саме цих тут мат не вживали.

SunSeth, ерунду говорите. просто-таки ерунду.

тут и здесь мат был всегда (в разумных пределах времени).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерт, ти справжній антифашист? Стрейтеджер?

Не-а, штучний:ok: Вообще я говорил, что являюсь интернационалистом. Я всегда был резко против фашизма и нацизма. Если это и есть антифашизм - то я антифашист. Обьясни, что значит "справжній".

И еще, буду очень признателен, коль обьяснишь, что из "Стрейтеджер".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EXPERT: Интернационализм - это типа смешение всех народов, наций в одну общую массу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А палаты белокаменные не желаете. Или дом, полная чаша"

МААЛОВАТАПАНИМАИШЬ. МАЛАВАТАБУДИТ !!!!

(с) Падал прошлогодний снег.

Может пианину ? ))

жжош афтар!

Обьясни, что значит "справжній".

Я мав на увазі антифашизм не лише словесний але і дієвий.

что из "Стрейтеджер".

Коротко:

Стрейтеджер - особа яка веде абсолютно здоровий спосіб життя, качається для того щоб бити тих хто курить, бухає, вживає навркотики і трахається зі всіма підряд. Стрейтеджери виступають проти нацизму і фашизму, тобто є антифашистами.

Більше тут:

http://ru.wikipedia.org/wiki/SXe

http://sxe.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, до приходу на Україну саме цих тут мат не вживали.

SunSeth, ерунду говорите. просто-таки ерунду.

тут и здесь мат был всегда (в разумных пределах времени).

Був, але при умові, що матами називати вирази типу "трясця твоїй матері", "най тебе шляк трафить", "матері твоїй ковінька" і тп, а не теперішні варіанти, які є не українскького походження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EXPERT: Интернационализм - это типа смешение всех народов, наций в одну общую массу?

Интернационалист это тот, кто понимает, что различные государства - не более, чем линии на карте планеты.

Я ,кроме того, считаю, что ходить по земле нужно, ориентируясь не по политической, а по топографической карте - много проще и меньше вероятность заблудиться, следуя за нерадивыми вождями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, але ти що думаєш Україна здає просто так свої інтереси, та ніфіга, ніколи не повірю. Відкати, конкретні відкати, просто дуже крута корупція але ці речі Росії вигідно подавати, як наступну перемогу над Україною, а чинуші-корупціонеру пофіг, бабло він собі в кішеню вже поклав, або свій процентик гребе. От така в нас політика, а то що нам щось диктують чи конфлікти якісь провокують - так треба ж для народу, щось мутити за ці бабки.

Нет, Украина не сдаёт свои интересы, она просто ведет себя как припортовая [censored] кто больше дал тот и е...т.

Нужно реально смотреть правде в глаза - озвучили что ЕС наше всё, так делайте, продумайте как кому и сколько. У нас нет "своего" папы римского, нам не спишут долги, все понимают что просто за красивые глазки нас не возьмут, мало того нас регулярно сшибают лбами с Россией и Белорусью, а Украина ведется, думая что гдето там за Польшей, нам какой то дядька ставит плюсик. Нет, мало того, мы еще и разменная монета в газовом вопросе ЕС-Россия, нас подзудили, типа давай предъяви мы за тебя мазу потянем, РФ ответила и в ЕС тут же заявили что вся эта хрень - внутренние дела Украины.

Сериал какой то а не страна, сегодня заявляют что долгов по газу страна не имеет на завтра долг уже составил полуторамиллиардную сумму, и всегда виноваты предшественники. Парламент - ваабще отдельная песня. Военные - ...................... профессиональная армия. СБ - своих функций не выполняет. Суд - фраза а "судьи кто как нельзя более кстати". Культура? Молодежь как будущее (одно поколение просрано, это что, правильная политика). Продолжить? Или пелена с глаз немного сошла?

Там сверху заигрались, или впали в маразм поголовно.

Ти читав свої пости, я наприклад читав і можу помітити, що спочатку ти висловлював позицію українського громадянина, а потім скотився на рівень EXPERT (тобто людини, яка з призирством ставится до місця де народилась і палко віддана місцю де ніколи не буде жити - ukrainian aliens).

Мне бы их не читать если я их пишу. Интересно, и где же я прокололся? ))))) По поводу места где родился - не в УССР, так что будь спокоен, дорогой товарищ, с презрением я отношусь только к политиканам а не к народу в целом.

А хто судить? - Мені, допустим впадло, я нажаль чи на щастя відношусь до толерантної нації, де прийнято поважати старих людей (хоча минуле деяких на це незаслуговує). (Доречі мій батько був комісований через півроку служби в армії через гостре запалення вуха, але він спромігся працюючи інженером забабахати більше сотні авторських свідоцтв на винахід (від металургії до гідравліки, навіть в авіації) - і я ним дуже горжусь (він навіть на мене десь п'ять патентів оформив, блін а може вже й шість - я не вникаю - привичка).

В том то и дело что судят, самая толерантная нация в мире осуждает тех кто поборол фашизм.

Кстати про твоего отца (не считай это наездом или издевательством просто во всех своих постах у тебя проскакивает что СССР воспитал из украинцев аморфное быдло, рабов и т.д.), так вот он, смотрю таким не был и смог себя реализовать среди "преступной тоталитарной гебни", не наталкивает ни на какие мысли?

Ты, не помню в каком топике, сказал "надо мериться", так вот поддерживаю на 100% только всем надо будет понять что граждане Украины не только те кто говорит по украински, соблюдает обычаи и т.д.

2 mammoth

На рахунок госструктур. Госструктура цеж не робота, це рай :ok: :ok: який предається від діда до батька від батька до сина і дальше :) . І такий рай не кожному смертному світить :( .

Ай хай собі крадуть на здоров"я, не заздри їм. Вони не візьмуть більше того, що їм дано взяти. ;)

Откуда сведения? Работал сам, знаешь, кушал хлебушек чиновника? Простой смертный может вполне легко попасть на госслужбу - вакансия, успешная сдача экзамена, маленькое собеседование и ты чинуша.

Про зависть - ты смешон....

причому тут Лесь Подерв'янський ? До речі, до приходу на Україну саме цих тут мат не вживали.

А при том, что, то что он пишет - смешно только не особо напрягающимся думать людишкам.

Нда, ну тогда подумай и ответь какой язык не имеет ругательных идиом? Не пришли бы "эти" ругался бы ты в лучшем случае по польски.

2) І ще, до їхнього приходу такого алкоголізму серед підлітків(мається на увазі в такому катастрофічному маштабі) теж не було.

Рекомендую почитать историю.

2kostya расскажешь про опыт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...