Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

черномирдін був справжнім профі

можно было бы поспорить, тот еще демагог

він багато конфліктів згладжував, що за кучми, що за ющя

Думаю личный интерес в этом деле играл у него не последнюю роль.

даремно зняли. тепер легко можна чекати на призначення когось на зразок затуліна чи жиріка. тепер ж принцин зрозумілий - хто за те що крим наш? хто за те що хахли ващє распаясалісь? хто кожен день дупу підтирає партрєтами ющенка і кампанії? ти? будеш паслом!

пардон а разве не к этому так стремилось последние годы наше государство? Все ж не просто так делается, кругом враги!

вроді смішно а смішного мало...

для соображающих людей совсем не смешно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ромаха: релакс товарищ. У тебя весь весь мир как то незримо поделился на черное и белое. Наше Украинское и чужое расейское.

ОРТ я не смотрю, всяких документальных пропагандистских фильмов тоже. Ни русских ни украинских. У меня своя голова есть, и не

только затем чтобы в нее есть. О каком таком доверии ты говоришь ? Нету такого слова в политике.

Есть интересы. Есть взаимовыгодное сотрудничество. Конечно Россия не желает чтобы какая то Украина диктовала им свою волю.

И пока у власти лохи и не понимают о чем речь Россия быстренько строит альтернативные пути газа. Того самого, на котором она

держит всю Европу. Европа, которая нож бы в спину России всадила если бы могла. Европа, которая улыбается ради выгоды.

Европа которая ложила на Украину с прибором, потому что Украина вообще для Европы ничего не представляет. Украина пробивает

альтернативные энергетические пути в Азию, а кто этим реально хочет воспользоваться ? Понятно. Европа.

И так во всем мире. Штаты устроят всему миру глобальный кризис зачем ? Чтобы и дальше рулить всем миром. Чтобы Китай с Россией попустить (производственного монстра и сырьевого монстра). Доверие, мир, дружба, жвачка. О чем ты ? О каких фильмах ?

Вроде взрослый на вид человек а тексты - мае, твае. Взрослеть пора и с пчелами завязывать. АПК поднимать и свой natural foods в

Европу и тот же Китай (пока у них реальный кризис продовольствия) экспортировать. А не ходить в вышиванке рассовывая остатки бутербродов по караманам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газопровід по дну Балтійського моря - це гостросюжетний триллер з трагічним кінцем для всіх учасників авантюри. На рахунок сухопутного в обхід "братньої" України, прекрасно, а газик де складувати?

Представь себе не триллер и не кошмар, а вполне реализуемый проект. Обходной - скоро будет, не зря ох не зря с приерноморьем италией и иже договора Путин подписывал.

Крім того, хто сказав, що стара бита-перебита Європа така дурна, щоб використовувати лише одне джерело постачання газу і то ще й яке - Росію :ok: . Не вірить Європа Росії, ще за Отто фон Бісмарка перестала вірити...

Нда, а где покупать будут в таких объёмах? Ну где? И по такой цене? Принцип економической выгоды никто не отменял, и Украина в этом вопросе легко может стать разменной монетой.

Інша справа, що ми ще не прижали Рашу нормально з газопроводом - зразу б тон змінився, але славится манкуртами і яничарами Україна, і всі вони, як один кричать, що бідна і нещасна наша земля українська, а самі на приватних літачках вже літають і величезні запасики українського газику вже тихенько продають чи продали.

Никогда не прижмет Украина Россию в этом вопросе. Какие бы планы там не строили такие как ты и тебе подобные в силу того что Россия купит туже Германию, Гермы нажмут на ЕС в жопе как всегда будем мы. На счет прибеднятся - это у словян в крови.

І тут завжди було повно тих, кому заради власної вигоди по-расєйськи разгаварівати було вигідніше.

Думаю спочатку, за логікою китайці спочатку витопчуть мохи тундри, нарешті окультурять Сибір і вже після того подивляться на нас.

Ніби форум і не для малолєток, але дивно дивитись як на піар мейд ін Раша народ ведеться. Расєя!!Расєя!!! Блін...Подивився пару хвилин руськаго фільму "1612" - був в шоці, тож тре таке замутити, щоб якийсь холоп в 1612 році кричав "Я русссскій, я русссскій. Я із Расєііі!" Це ж пророк був - він в часи Катюхи 2-ї заглянув і слово нею придумане в минуле приволік і зациклив ним всіх проживаючих в Моськовській імперії...

Але слабі уми подивляться таких фільмів, почитають расказіков, кніжицу якусь і думи їм в голову приходять, що блін вєлікій народ рускій - це перша дума і зразу опосля неї - блін так получаєтся шо другіє то народи тогда мальоханькія, а значітсо їх і давіть то можно, да і хто за ніхто жалкіх і убогіх заступіцо когда вєлікій народіщє православно-мусульманской татаро-русько-угорска-фінской (патамучта мі банда) ратью на ніх пойдєт :););)

Эк тебя колбасит то... Бред.

Каню панятно, шо навіть якщо мама і папа -украінци, то всьо равно вигоднєй то рускім битя, а коль одін із родітєлєй рускій так і битя по сєму - руской я кровінушка до кровінушкі і потомок славний народа вєлікаго.

Прапор в руки... :):g05::g05:

Опять бредишь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підписаних договорів з Рашою згадай Отто фон Бісмарка. Та Європа скільки завгодно таких договорів підпише, що їй важко, чи що, все одно їм одна ціна.

Щось не пригадую супер державу з супер бідними (якщо не брати в рахунок Африку і Москву) супергромадянами, де найбільші поклади нафти і газу навіть по дотичній їх не заділи.

...От і я кажу що брєд, а Росія називає історичний блокбастер, йоксєль-моксєль.

Наскільки я розумію енергетична безпека Європи на туркменському газі не стоїть, за ту ціну яку вони платять за газ, в них дуже широкий вибір альтернативних джерел енергопостачання. Єдине питання - деякі види промисловості, але в них задача одна - зменьшення енергозатрат при сталому рівні виробництва і рівень технології їм дозволить швидко знайти альтернативу, крім того є така неслаба країна як Норвегія, яка вже довший час забезпечує газом всю Європу.

Дочекаюсь того часу, коли нарешті біомаса, що проживає в Україні зрозуміє, що вона проживає в Україні і стане українським народом, який не продасть свої інтереси за будь-які солодкі обіцянки, який нарешті почне пам'ятати і перестане прощати зло, вивчить свою історію, мову.

Відкликання Черномирдіна, закликання Грищенка - це все чухня, згідний що все що вирішував Чорномордий в більшості мотивувалость його неслабкими приватними інтересами - людина понакупляла купу нерухомості в Криму, в Трускавці, можливой про Київ не забула, йому потрібна стабільна каса з України і тому він за стабільність. Кого боятись Україні, та нас лякають зранку до ночі. Україні нефіг боятись ядерних бомбочок від Раші - в нас непробивний щит з ущемльонних рускоговорящіх защітніков отєчєства. Невже вони посміють своїх вєрноподданих запшикати ядерними ізотопами? :ohmy: А хто ж тоді буде па-рускі з хахламі размавлять?. Та й вітерець може на зад подути і принести веселі мутагени до федерації. Зовнішнього ворога нам нєфіг боятись поки внутрішній такий накачаний :lol: От один чиновник за взятку хотів весь народ репродуктивний траванути, от кого боятись потрібно і борони Боже простити, фотку того чмиря на кожен паркан повісити і тільки його в джипі мерсику побачити - зразу кидати в дорогуще лобове скло камінчик непривитий, краснухою заражений.

Хороша ідея: створити сайт ворогів українського народу. І розміщувати туди фотографії чинуш (депутатів, політиків, голів ЖЕКів, суддів, ментів, кедебістів і т.д.), які реально публічно зробили злочин проти українців і по можливості зробити для них невеличкий гайдамацький рух. Звичайно, що рух вчиняти у вільний від роботи - неробочий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

список "широкого вибору альтернативних джерел енергопостачання" в студию :ohmy:)

p.s. Так незаметно от широкой политики к местному мордобою ЭТА ПЯТЬ !!!

Призывы делать падляныизпадтишка эта поезд. Поезд в котором ехали два лузера и одна рускас&ка.

О так всегда и делают, Сперва кричат шогайдамацькийрух а потом шо ущимльайут и знущайуца,

ката поипалу разок другой сами получат.

тьфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі нормальна громадянська позиція і доречі ніхто не каже зпідтишка - скільки разів загнавшимся політикам на заході виливали всяку фігню відкрито перед камерами, ну шось тіпа як на Кураєва лайно вилили під час його мітингу.

На рахунок списку, так там народ має вибір хтось опалює газом, хтось соляркою, хтось електроенергією, хтось відходами деревообробної промисловості і т.д. Крім того саме головне, то не чим вони опалюють, а як потім вони то тепло бережуть - теплоізоляція, яка на порядок вища ніж в наших крутих котеджах - там народ вкладає бабки в теплоізоляцію а не в круті потужні котли, а досягнувши 30-40Вт/м.кв. тепловтрат - опалити приміщення стає не так складно.

От тобі розрахунок:

100кв.м.*0,03кВт/кв.м.год*0,25грн/кВт*24год=18грн/доба - множ на 30 = 540грн/міс - не знаю по чому кіловат електроенергії в Європі, але навіть якщо помножити на 2 нічого страшного для європейця не буде.

Крім того згідно сучасних європейських технологій витрати тепла на вентиляцію практично виключені. Як ти думаєш обійдутся вони без російського газу чи ні?

Крім того теплоізоляція постійно покращується ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підписаних договорів з Рашою згадай Отто фон Бісмарка.
Бисмарк завещал не воевать
...От і я кажу що брєд, а Росія називає історичний блокбастер, йоксєль-моксєль.
Ну прежде чем судить стоит посмотреть что снимает Украина, каким языком кстати, какой направленности фильмы (их просто нету). А то что там придумали - так историю почитать и сравнить с киной - можно сразу повесить всех режиссеров и сценаристов.
Наскільки я розумію енергетична безпека Європи на туркменському газі не стоїть, за ту ціну яку вони платять за газ, в них дуже широкий вибір альтернативних джерел енергопостачання. Єдине питання - деякі види промисловості, але в них задача одна - зменьшення енергозатрат при сталому рівні виробництва і рівень технології їм дозволить швидко знайти альтернативу, крім того є така неслаба країна як Норвегія, яка вже довший час забезпечує газом всю Європу.
Норвегия не добывает газа в таком количестве и не добывала кстати. Потом у них газок дороже на порядок, а потребность ростет.
Дочекаюсь того часу, коли нарешті біомаса, що проживає в Україні зрозуміє, що вона проживає в Україні і стане українським народом, який не продасть свої інтереси за будь-які солодкі обіцянки, який нарешті почне пам'ятати і перестане прощати зло, вивчить свою історію, мову.
Ты с кем разговаривал? Посмотри вокруг, дай бог нашим детям начало того о чем ты говоришь увидеть.
Кого боятись Україні, та нас лякають зранку до ночі. Україні нефіг боятись ядерних бомбочок від Раші - в нас непробивний щит з ущемльонних рускоговорящіх защітніков отєчєства. Невже вони посміють своїх вєрноподданих запшикати ядерними ізотопами? :ohmy: А хто ж тоді буде па-рускі з хахламі размавлять?. Та й вітерець може на зад подути і принести веселі мутагени до федерації. Зовнішнього ворога нам нєфіг боятись поки внутрішній такий накачаний :lol: От один чиновник за взятку хотів весь народ репродуктивний траванути, от кого боятись потрібно і борони Боже простити, фотку того чмиря на кожен паркан повісити і тільки його в джипі мерсику побачити - зразу кидати в дорогуще лобове скло камінчик непривитий, краснухою заражений.
Я телевизор не смотрю, радио не слушаю, новостей в инете не читаю (2 месяца как), ничего в Украине не изменилось... Спорить я с тобой не собираюсь про то чего следует бояться. Рекомендую внимательным образом присмотреться к возне с ПРО, узнать для себя для чего оно и почему. Начиная с СНВ-1
Хороша ідея: створити сайт ворогів українського народу. І розміщувати туди фотографії чинуш (депутатів, політиків, голів ЖЕКів, суддів, ментів, кедебістів і т.д.), які реально публічно зробили злочин проти українців і по можливості зробити для них невеличкий гайдамацький рух. Звичайно, що рух вчиняти у вільний від роботи - неробочий час.

Я как русская сволочь могу пожертвовать свою фотографию тебе. Размещай. Можешь там написать что я на протяжении всей службы государству подрываю его устои (которых нет), моральные ценности (которых нет), развращаю и обхаиваю культуру (которая закончилась). Ну и от себя что нибудь добавишь в том же духе, я не буду возражать.

А вот про гайдамацкие движения - ЗАССЫТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ромаха: я думаю что с иглы российского газа европе можно будет слезть только в случае если штаты

угрожая всем бомбами таки протянут свою турецкую трубу в европу. только вот вопрос в том, захочет ли

европа поменять российскую иглу на пиндосскую. очень большой вопрос.

по поводу теплоизоляции ты еще скажи что они надышат в своих квартирах и будет тепло всю зиму. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я как русская сволочь могу пожертвовать свою фотографию тебе. Размещай. Можешь там написать что я на протяжении всей службы государству подрываю его устои (которых нет), моральные ценности (которых нет), развращаю и обхаиваю культуру (которая закончилась). Ну и от себя что нибудь добавишь в том же духе, я не буду возражать.

А вот про гайдамацкие движения - ЗАССЫТЕ!!!

Вірю. Виставляй свою фотографію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гаспадам иканамистам рекомендую немного поузнавать сколько стоят коммунальные платежи для

европейских мега буржуев. и исчо среднюю зп. окажецо что тудым и стремиться то вовсе не так сладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби форум і не для малолєток, але дивно дивитись як на піар мейд ін Раша народ ведеться. Расєя!!Расєя!!! Блін...

А мне вот кажеться,что сейчас как раз мода пошла на "патриотизм" вшивый, вот уж дети хотят футболки "Дякую тоби Боже..." и прочеее. Нацизм у нас ударными темпами развивается.Фашизм... Скоро докатимся до уровня России, где скины-фашисты ходят среди бела дня по улицам, нападают на иностранцев и даже убивают. С начала года в Киеве зарегистрировано 91 нападение и 13 (!!!) убийств на межрассовой и межнациональной почве. Это катастроффа. Скоро это и до нас дойдет. Вот, у нас на стенах уже свастики появляются.

Одно радует - увеоренный рост числа антифашистов.

Дасіш фантастіш!!! Рей Бредбері. Видно зразу, що людина вихована на "документальних" фільмах типу "9 рота" і вечірніх випусках ОРТ.

Если человек переходит на оскорбления - спор он проиграл.

Хороша ідея: створити сайт ворогів українського народу. І розміщувати туди фотографії чинуш (депутатів, політиків, голів ЖЕКів, суддів, ментів, кедебістів і т.д.), які реально публічно зробили злочин проти українців і по можливості зробити для них невеличкий гайдамацький рух.

Бугагагага.....Ты гений!!!!Бугага...

Про слона и Моську, так это ты вообще отжег:ohmy: В басне Моська тявкала на слона из подворотни, и потом хвасталась своим, что мол самого слона облаяла. Так вот и ты, "гавкаешь" на Россию на форуме. Надеюсь, это тебе хоть удовольствие приносит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ромаха: я думаю что с иглы российского газа европе можно будет слезть только в случае если штаты

угрожая всем бомбами таки протянут свою турецкую трубу в европу. только вот вопрос в том, захочет ли

европа поменять российскую иглу на пиндосскую. очень большой вопрос.

по поводу теплоизоляции ты еще скажи что они надышат в своих квартирах и будет тепло всю зиму. :)

Акценти поставлені неправильно!!! :lol: Росія Європі газ дарує? :0151: Вона отримує за нього нормальне бабло, настільки нормальне, що вже навіть плечі почала розправляти і знову всіх лякати починає. З чого складається ВВП Росії? Може вона високі технології світу пропонує, чи якісь новації в промисловості? - Експорт на 80% складається з природніх ресурсів - ось найбільший сировинний придаток світу - але тут якось не прийнято так говорити :ohmy: (тута)

Європі потрібно купувати газ так само, як Росії його продавати. Що буде з Росією, якщо її газу ніхто не буде купувати? - Думаю найбільше потерпить саме вона. Бабла, як Китай на м'яких іграшках, вона заробляти так і не навчилась. Тому не потрібно заливати яка Росія хороша і милосердна.

...На рахунок теплоізоляції, ну не зовсім "надишат", але втрати мізерні і обігріти житлове приміщення з комфортною температурою стає не так вже й важко. Крім того слід враховувати, що більшість території Європи в опалювальний період має відносно високу середню температуру (рідко коли опускається нижче нуля).

Наскільки я розумію газ в Європі використовується в більшості своїй не в побутових цілях а для хімічної промисловості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если человек переходит на оскорбления - спор он проиграл.

Да хтоби говорив? :ohmy:

"Бугога..

Господа! Да он ведь...идиот!"

Заговорюємося! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акценти поставлені неправильно!!! :lol: Росія Європі газ дарує? :0151: Вона отримує за нього нормальне бабло, настільки нормальне, що вже навіть плечі почала розправляти і знову всіх лякати починає.

И что в этом зазорного что государство добивается своих интересов?

З чого складається ВВП Росії? Може вона високі технології світу пропонує, чи якісь новації в промисловості? - Експорт на 80% складається з природніх ресурсів - ось найбільший сировинний придаток світу - але тут якось не прийнято так говорити :ohmy: (тута)

Ну, положим высокие технологии еще может дать, от космоса и оборонки. Про то что придаток - никто и не спорит, вот только не надо закрывать глазки на то что мы тоже придаток.

Європі потрібно купувати газ так само, як Росії його продавати. Що буде з Росією, якщо її газу ніхто не буде купувати? - Думаю найбільше потерпить саме вона. Бабла, як Китай на м'яких іграшках, вона заробляти так і не навчилась. Тому не потрібно заливати яка Росія хороша і милосердна.
Если завтра ЕС откажется покупать газ - РФ направит его в тот же Китай, который может поглотить и больше...

З.Ы. Куда тебе выслать фотографию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха: ты с кем вообще разговариваешь ? о каком милосердии ты говоришь ?

Я тебе уже сто раз повторил - есть интересы. И все.

Стоимость российского газа дорогая, однако ниже чем все прочие возможные источники

включая турков, потенциальные одесса-броды и прочие азиатские варианты.

казахстан у россии тоже на игле. думаешь кому то интересно получить вариант ирака ?

Украина при этом раскладе в жопе.

Про мизерные затраты ты, повторюсь, еуропейцам расскажи, которые за комун услуги

не виртуальные бабульки платят, а вполне реальные. И совсем не маленькие.

Да, Россия это сырьевой придаток или сырьевой монстр. Основной поставщик сырья.

Точно так же Китай это производственный придаток или производственный монстр.

Бюджет эти придатки заканчивают с диким профицитом. И увеличивают свои резервы.

А вот развитые мега монстры типа штатов увеличивают свои долги. Еуропа ваще еле сводит

концы с концами.

Украина ... (ладно, не будем опять о грустном).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а умні врівноважені людив діскусіїї участвують???? ;)

;) поведай нам чего нибудь умного и уравновешенного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2mammoth

1) Фотку викладай тут тільки з доказами, що ти напакостив українському народу.

2) Ти атлас світу бачив? Якщо ні заведи в гуглі "атлас світу" і зверни увагу, що для Китаю туркменський і казахський газ можна брати напряму без такого посередника як Росія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а умні врівноважені людив діскусіїї участвують???? ;)

;) поведай нам чего нибудь умного и уравновешенного :)

зная вас обоих и, считая умными, все же хочу обратить ваше внимание на тему данной голосовалки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2mammoth

1) Фотку викладай тут тільки з доказами, що ти напакостив українському народу.

2) Ти атлас світу бачив? Якщо ні заведи в гуглі "атлас світу" і зверни увагу, що для Китаю туркменський і казахський газ можна брати напряму без такого посередника як Росія.

Ну как же я буду доказывать то что предписано мне априори горячими головами?

А ты что нибудь слышал про стратегическое партнерство? Не такое как у Украины с НАТО и т.д., а когда сторонам есть что толкать друг другу и есть чему поучится друг от друга? С кем Китаю дружить интересней? У кого оборонка работает на ура, космическая программа, сырье.... Или с теми у кого сырье и которые сырье это загнали на много лет вперед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth

1) Продаж газу вигідний як Росії, так і ЄС, ніхто дурниць робити не буде(зараз). Серйозні європейські чиновники заявляли після газової кризи, що хочуть з часом зменшувати імпорт газу і впроваджувати нові теплозберігаючі технології. Вони дивляться вперед і з часом це реалізують. Метнутися від Європи до Китаю - не так просто Росіїі, як вони кажуть, там є свої прихованіі тонкощі (весь олігархічний капітал у швейцарських банках і тому подібне)

2) Коли йдеться про високі технології, мається на увазі не побудувати СС-20 Code name "Satana" (яка може накрити пів- України), а технології, що можна використовувати у повсякденному мирному житті, такі як комп'ютерні комплектуючі, інтернет технології, мобільні телефони, автомобільна промисловість і решта всього, що придумали так вами ненавидимі америкоси і японці, захід. Усе, що придумала Росія,- це АК-47, СС - 20 і кулемет, якщо ти їх застосовуєш кожен день то..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да хтоби говорив?

"Бугога..

Господа! Да он ведь...идиот!"

Заговорюємося!

Бугога... А я с тобой спор и не начинал;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...