Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А правда что работникам, например, магазинов,банков, и пр. сферы обслуживания запрещают говорить российскою мовою, если к ним обращаются по-русски?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А правда что работникам, например, магазинов,банков, и пр. сферы обслуживания запрещают говорить российскою мовою, если к ним обращаются по-русски?

У нас в банку до цього часу основний документообіг на язикє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я помітив, то в більшості наших банків російська мова більш активно використовується. Чомусь при дзвінку спочатку розмовляють російською, потім інколи переходять на українську. І то не завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(ну то давай організовувати внутрішню політику по рівню найпримітивнішого інтелектуального прошарку населення) - багато поїздив по Україні і постійно зустрічалися ті 15% які розуміють українську. Є нормальна інформаційна політика країни і тупо дозволяти заходити на наш телевізійний простір жорстким провладним каналам Росії, це взагалі гон - дозволяти щоб власну країну кожен день купа іноземних каналів обгаджувало зранку до вечора "воізбєжанія конфліктних сітуацій с рускоязичнимі". По-перше, конфліктних ситуацій фіг уникнеш, єдиний вихід залагодити конфліктні ситуації, це: віддати Крим і газо-нафтотранспортну інфраструктуру Росії і всьому україномовному населеннюорганізувати безкоштовний виїзд до Сибіру, або під шумок світової кризи голодомором гатанути по західних областях.

Ты не устаешь меня радовать. Плакаль. Не вникнув в пост, нашлепал ответ - это почерк таких кто ныне у руля.... Писши исчо.

encoarage Я вже давно пересвідчився що російські подреоди завжди будуть рахувати нас гівном щоб ми не робили, а нормальні росіяни тільки підтримують.

romaxa11стоп., тут питання піднялось про закривання каналів і його хочуть зіштовхнути на рівень російської мови в Україні, а реально все значно серйозніше, кожному українцю в квартиру завалюють рупор Кремля і під впливом політичних передач, серіалів і розважальних програмок пропагують свою політику і доречі безкоштовно, це ж яким лохом потрібно бути щоб нахаляву рекламувати свого конкурента.

в мене кабельне від Аверса - біля 40 каналів/17грн/міс: в пакеті купа російських, навіть єврейських каналів, де ДУЖЕ АКТИВНО і ЧАСТО мусолиться тема України, нажаль з цього всього пакета є максимум п'ять каналів які я дивлюсь все решта брєд, н*х.. мені знати коли сра... губернатор ставропольского краю. Цікаво чи є хоча б теоретична можливість прориву наприклад 5-го каналу в мережу всеросійського кабельного оператора, сумніваюсь я щось.

Вы граждане себя сами говном считаете, друг дружку регулярно обливаете и упиваетесь тем что вас кто то пожалеет.

Ваш рупор, который вы хотите донести всем всем всем - "кто родился жил боролся за свою страну не в теперешней Украине - ваша история не наша, вы поголовно стукачи, сволота, комуняки, быдлота и пьянь, не достойные люди. А вот мы...., а если, а когда".

Кто вас заставляет смотреть российские каналы? Кто тебе Ромаха конкретно запрещает поставить спутниковую антенну и не смотреть ненавистные тебе каналы? Что ж ты такой патриотичный взял пакет Аверса? Обратись в облраду с просьбой о ходатайствовании вопроса о прекращении вещания всего что не угодно Украине, хотя бы на территории области, с нажимом на патриотичность.

проблема не тупа і не ідіотська, так само як і дублювання фільмів українською, ведення діловодства українською, дотримання Контитуції в мовному аспекті, захист власного інформаційного простору, гідності громадян України.

Проблема высосана из пальца, - фильмы дублируются, документооборот во власти ведется на государственном языке (как и что у частников - им решать как им удобней а не государству), Конституция исполняется во всем что касается языка, не веришь - перечитай ее еще раз, а защита ведется только в тех рамках в каких она целесообразна, сиреч возможна. Вопрос о чести и достоинстве как никогда актуален на фоне борьбы за власть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут можна сказати тільки одне, чому таких розумних як ти так мало в Росії, чому у нас все всім можна і Конституція дозволяє, а у них майже таж Конституція, тільки нічого не можна. Ну не бачиш ти нічого дивного, що державні канали, радіостанції однієї країни вільно несуть своє бачення інформації в наш простір, ну й добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ. а у вас телевизоры с ПТК? не думаю.

отсюда решение: не настраивайте свой ТВ на запоминание неугодных каналов

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема не тупа і не ідіотська, так само як і дублювання фільмів українською, ведення діловодства українською, дотримання Контитуції в мовному аспекті, захист власного інформаційного простору, гідності громадян України.

спешл фо Romaxa 11, перечитайте будь ласка пост номер 442.

Варто бути не настільки приземленими і простіше дивитися на світ, а не думати, як би то ще поherити російську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вимагаю щоб все по ефірці і кабелю транслювалось українською мовою, мені так добре бо я українець і живу в україні, якщо хтось зазіхне на це моє право я пішлю його в дупу. І мені пофігу що якийсь там ефіоп чи араб ніфіга його не йме, хай вчить. Россійські, білоруські, американські, європейські канали пропоную перекладати, в першу чергу англомовні, потім їнші попорядку. Я не розумію чому всякі засранці ігнорують моє право дивитись і чути українською. Та пішли вони в дупу. ;-)

Так от в нашому некультурному суспільстві проблемаа язика буде доти доки його не почнуть вчити і використовувати, і саме головне проблему язика повинні вирішувати його носії, а державна українська це універсальна мова для всіх гостей і братів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, ты не температуришь?

да смотри только украинские.

ты каналы со спутника хоть не требуешь переводить?

чего эти спутники вещают на территории Украины не по-украински? а?!

сбить нахрен!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. я принаймні дивлюсь все що хочу, а ключ до цього у знанні мов української, російської, німецької. тому проблем немаю. А вот ефіопи мають, хай їх і вирішують самим цивілізованим шляхом - ВЧАТЬ мову :-)

2. не треба перекручувати я хочу дивитись не просто українські а власне українською, вот таке в мене бажання :-), і я нехочу дивитись фільми в перекладі якщо я розумію мову оригіналу і це вбільшості стосується російських фільмів але не цих вбільшості сраних серіалів.

3. але проблема в тому що купа класних каналів є по НТВ+ і я дивлюсь їх бо я не ЕФІОП :-) і все розумію, тобто проблема в тому що в україні немає такого собі НТВ+

температури немаю, вона в мамонта, його заділо а я так прокашлявся :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки у тебя сильно горячие батареи (это негативный результат включенного отопления)...

1. я тоже смотрю что хочу. языки знаю: украинский, русский, английский. эфиопы - это кто?

2.

Я вимагаю щоб все по ефірці і кабелю транслювалось українською мовою, мені так добре бо я українець і живу в україні

ты же тут требуешь перевода всего на украинский.

а потом

я нехочу дивитись фільми в перекладі якщо я розумію мову оригіналу і це вбільшості стосується російських фільмів

3. те, кто не смотрят НТВ+ - эфиопы? хотя этот пункт я слабо понял...

ты все-таки поставь себе термометр :_35:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вимагаю щоб все по ефірці і кабелю транслювалось українською мовою, мені так добре бо я українець і живу в україні, якщо хтось зазіхне на це моє право я пішлю його в дупу. І мені пофігу що якийсь там ефіоп чи араб ніфіга його не йме, хай вчить. Россійські, білоруські, американські, європейські канали пропоную перекладати, в першу чергу англомовні, потім їнші попорядку. Я не розумію чому всякі засранці ігнорують моє право дивитись і чути українською. Та пішли вони в дупу. ;-)

Так от в нашому некультурному суспільстві проблемаа язика буде доти доки його не почнуть вчити і використовувати, і саме головне проблему язика повинні вирішувати його носії, а державна українська це універсальна мова для всіх гостей і братів.

Дорогой модератор, ты конечно можешь требовать всего чего тебе хочется, в частности и одноязычного телевидения, но спешу огорчить - твои требования услышаны не будут, по той причине что есть другая сторона медали. Хотя, было бы интересно посмотреть что ответил бы комитет по вопросам телевидения и радиовещания. И в задницу, скорее всего пойдем мы (как носители русского так и украинского) а не они. И, кстати, нико твое право не игнорирует, рынок насыщен, смотри одни не смотри другие - дерьмократия.

В нашем глубоко некультурном обществе никакой "пролеемы" не существует, ее сотворил чей то воспаленный моск (неужели от слова москаль?)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переводить фильмы с русского - жесточайшей формы маразм. Моя мама чуть не плакала, когда ее сериалы на прошлой неделе передублировали по-украински. И я вижу здесь многие поддерживают сию "политику для необразованных" (вижу встречные вопросы: почему в нашей стране должно все транслироваться на чужом языке? - Отвечаю: а зачем вообще смотреть русские сериалы, фильмы, передачи? Надо поднимать национальный продукт! Пусть крутят по нашим каналам 2 сериала, сделанные за всю историю Украины по кругу и 3 передачи, формат которых был куплен вслед за Россией у заграничных друзей. Вижу еще вопрос: почему тогда русские нас переводят, а мы их не должны? - Отвечаю: пример нужно брать в хорошем и мудром, а если у них кому-то там стрельнуло что-то, то это их проблемы.)

Так вот, что-то я отклонился от темы. Кто-нибудь когда-нибудь смотрел американские, французские и прочие фильмы с оригинальным звуком (без перевода)? Если таковые есть то они подтвердят, что фильм в оригинале смотреть куда лучше и приятнее, чем когда его дублируют, даже если это делает армия профессионалов. У нас же все всегда видят мнимую атаку русских и стремятся защищать национальные интересы! (Лучше бы подумали о людях и о комфортном просмотре ими телевидения). И опять же: проблемы там, где их нет и не было. Все годы смотрели без дубляжа и всем было хорошо. И все дружили между собой и никто не ссорился. Так нет! Пришел великий украинолюб товарищ пасечник и помог украинцам встать с колен! Вижу. Теперь даже деньги с банкомата не всегда удается снять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну грип ходить канєшно такшо всі повинні моніторити свою температуру

якщо точніше то я хочу щоб всі канали українського виробництва були представлені на укр мові, а також щоб перекладались канали наприклад нац.меншин, а вдруг вони що то там на татарській якійсь переворот транслюють і народ підіймаєм а ми тут українці їх не розумієм і не підготовимся :-),

якщо кабельне включає в свої пакети канали інших держав ну тоді це інше і я тільки пропоную їх перекладати, і в першу чергу англомовні, так як туго з англійським

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАВАЙТЕ ЖЕ ДАЛЬШЕ СПОРИТЬ И РУГАТЬСЯ О ПРОБЛЕМАХ ЯЗЫКА, О ПРОБЛЕМАХ ТЕЛЕВИДЕНИЯ, ОБ ЭКСПАНСИИ РОССИИ! МЫ ВОТ ТОЛЬКО ВСЕ БОЛЬШЕ С НЕЙ РУГАЕМСЯ И НАМ СТАНОВИТСЯ ВСЕ ХУЖЕ. УДИВИТЕЛЬНЫЙ ПРОСТО ФАКТ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут можна сказати тільки одне, чому таких розумних як ти так мало в Росії, чому у нас все всім можна і Конституція дозволяє, а у них майже таж Конституція, тільки нічого не можна. Ну не бачиш ти нічого дивного, що державні канали, радіостанції однієї країни вільно несуть своє бачення інформації в наш простір, ну й добре.

Я то как раз удивляюсь на счет радио, причем когда то был заинтересован тем как это дело организовано во Франции - для того что бы в ротацию пустить песнь не на французком надо отдупльтся бабосиками, которые в последствии идут на развитие культуры. Вот меня и поражает отношение государства которое никогда не имеет денег на культуру.

А про "рупор Москвы" - ну так а что ты хотел, "Голос америки" без малого 50 лет срал всем в мозг, не заглушили и сейчас срут... так что имеем то что имеем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

температури немаю, вона в мамонта, його заділо а я так прокашлявся :-)

каналья (пардон, трясця) а я думаю с какого у меня горло болит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот, что-то я отклонился от темы. Кто-нибудь когда-нибудь смотрел американские, французские и прочие фильмы с оригинальным звуком (без перевода)? Если таковые есть то они подтвердят, что фильм в оригинале смотреть куда лучше и приятнее, чем когда его дублируют, даже если это делает армия профессионалов.

так так кльово, здається 1+1 по ночам з субтитрами українськими таке робить, мені сподобалось 100% такщо я підтримую такі проекти але як виокремлені.

ну якщо, мамонт, ти не проти, то нащо коментуєш :-) я ще можу і не таке сказанути :-)

я думаю треба швидше переходити на цифру де є можливість переключати звукові доріжки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о народ, я тут собі таке подумав про різні звукові дорожки і сам собі ржу.

У явіть собі що ідуть новини, ну і там коментують якусь дію президента, по українськи його хвалять, переключив на російську звукову, а там жорстка критика, переключився на англійську а там президент виступає за швидкий вступ в НАТО, переключив на арабську а там президент каже АЛЛАХ акбар мусульмане млін ржунімагу, ну уявіть собі це, ПРІКОООООООООООЛЛЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас же все всегда видят мнимую атаку русских и стремятся защищать национальные интересы! (Лучше бы подумали о людях и о комфортном просмотре ими телевидения). И опять же: проблемы там, где их нет и не было. Все годы смотрели без дубляжа и всем было хорошо.

проблема завжди була, просто тобі її не зрозуміти

По людей якраз і думаємо, є речі ради яких треба жертвувати сіємінутною вигодою, речі я би сказав, СТРАТЕГІЧНІ

Скільки було воплєй коли в 90х почали вводити ЗМІ на українськй мові, а тоді ситуація була набагато гірша, але, дякуючи Богу, мову буквально витянули з прірви

Перед очима в нас є приклад білорусі де на даний момент булоруська мова майже повністю знищена

И все дружили между собой и никто не ссорился. Так нет! Пришел великий украинолюб товарищ пасечник и помог украинцам встать с колен! Вижу. Теперь даже деньги с банкомата не всегда удается снять.

Слиш ти, якби тебе назвати, патріот росіянскій, який звязок між тим що банки понабирали дешевих грошей на заході і Президентом?

Може будеш відповідати за балабольство?

ДАВАЙТЕ ЖЕ ДАЛЬШЕ СПОРИТЬ И РУГАТЬСЯ О ПРОБЛЕМАХ ЯЗЫКА, О ПРОБЛЕМАХ ТЕЛЕВИДЕНИЯ, ОБ ЭКСПАНСИИ РОССИИ! МЫ ВОТ ТОЛЬКО ВСЕ БОЛЬШЕ С НЕЙ РУГАЕМСЯ И НАМ СТАНОВИТСЯ ВСЕ ХУЖЕ. УДИВИТЕЛЬНЫЙ ПРОСТО ФАКТ...

Кому хуже а кому і краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно кому це гірше, і хто такі ми, я пропоную якось всім старатись говорити за себе тоді буде менше масових образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в том, что решают проблему, которой на самом деле нет, но чтобы подать вид, что хоть что-то делают на севере, в то время, как приближается чума на юге. На севере ее в упор не видят, пока наконец чума не начинает за собой уносить жизни. Нацию нужно объединять не вокруг вопроса о том, лучше слева или справа, а вокруг вопроса о том, как избежать приближающейся чумы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед очима в нас є приклад білорусі де на даний момент булоруська мова майже повністю знищена
И все дружили между собой и никто не ссорился. Так нет! Пришел великий украинолюб товарищ пасечник и помог украинцам встать с колен! Вижу. Теперь даже деньги с банкомата не всегда удается снять.

Слиш ти, якби тебе назвати, патріот росіянскій, який звязок між тим що банки понабирали дешевих грошей на заході і Президентом?

Може будеш відповідати за балабольство?

ты давно был в Белоруссии? думаю, разок и то проездом.

я тебе по секрету скажу: там белорусского языка (смішна мова шо капєц :D ) с каждым годом все больше.

и на ТВ и на улице

а насчет "банки понабирали дешевих грошей на заході" - сам ответь за свое балабольство...

ибо проблемы у кого?

Надра, Приват, ПИБ. а это - украинские банки!

а те, кто ресурсы брал из-за рубежа (например тот, в котором я сейчас работаю), бесперебойно выдают деньги через свои АТМ.

можешь мне поверить, ибо АТМ банка - в моем ведении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але погодьтесь ідея з аудіодоріжками прікольна, чи то я сам сьогодні курив і тільки мені смішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...