Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

^_^ Існує два способи як стати зомбі.

1) Звернутися за допомогою до магій.

2) Дивитися дібілятор(телевізор)

Другій більш ефективніший і правдоподібніший. ^_^

Это ты как практикующий Ктулху открыл нам глаза? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вот. Ведь у нас не плановая экономика.Спрос порождает предложение. Если бы фильмы на украинском действительно очень были бы нам нужны, их бы и выпускали намного больше.

Ти думаєш на дешеві російські серіали є такий попит, що вони займають десь біля 60-70% всього серіального телепростору? Просто Роднянський - український жид (1+1), вирішив підтримати Інтер в русифікації населення. Вони викинули на ринок дешеве г... і назвали його конфеткою, а народ на пострадянському просторі впринципі невибагливий от і дивлятся. Але від того г... не стає рейтинговішим. По-друге бабки в жидів можуть вибити тільки жиди (короче рускоязичні) тому продюсуються в переважній більшості продукти таких режисерів і продюсерів і не потрібно щось про попит говорити, є державна політика і вона спокійно цей попит може трансформувати і це зовсім не визве в народі галасу обурення. Я б ржав, якби бабки-фанатки бігали по Києву з плакатами показати їм повтор серіалу "Комнє Мухтар". ^_^ ^_^ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот. Ведь у нас не плановая экономика.Спрос порождает предложение. Если бы фильмы на украинском действительно очень были бы нам нужны, их бы и выпускали намного больше.

Ти думаєш на дешеві російські серіали є такий попит, що вони займають десь біля 60-70% всього серіального телепростору? Просто Роднянський - український жид (1+1), вирішив підтримати Інтер в русифікації населення. Вони викинули на ринок дешеве г... і назвали його конфеткою, а народ на пострадянському просторі впринципі невибагливий от і дивлятся. Але від того г... не стає рейтинговішим. По-друге бабки в жидів можуть вибити тільки жиди (короче рускоязичні) тому продюсуються в переважній більшості продукти таких режисерів і продюсерів і не потрібно щось про попит говорити, є державна політика і вона спокійно цей попит може трансформувати і це зовсім не визве в народі галасу обурення. Я б ржав, якби бабки-фанатки бігали по Києву з плакатами показати їм повтор серіалу "Комнє Мухтар". ^_^ ^_^ :)

Ромах, что ж украиноязычный 1+1 не снимает мыльце на украинском языке не подскажешь? Чай не бедные небось, моглиб для родимой сторонки и заснять чего ниб.

А по поводу трансформации спроса - вспомни последние годы Союза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ... там .... вже зовсім зає***. Шось пизД** таке, що не просцяти і за цілий тиждень.

Якщо до людини туго доходить то прочитай назву теми і голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ... там .... вже зовсім зає***. Шось пизД** таке, що не просцяти і за цілий тиждень.

Якщо до людини туго доходить то прочитай назву теми і голосування.

-1 за нежелание прочитать всю ветку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі теж -1 за хамство, і зневажливе ставлення до інших.

А прочитав я

всю ветку
.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Martin87 раз уж ты осилил всю ветку то прокоментируй свое (Якщо до людини туго доходить то прочитай назву теми і голосування) и ткни меня носом в мое (зневажливе ставлення до інших).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Martin87 раз уж ты осилил всю ветку то прокоментируй свое (Якщо до людини туго доходить то прочитай назву теми і голосування) и ткни меня носом в мое (зневажливе ставлення до інших).

mammoth не провоцируй молодежь, он , скорее всего , и вопроса то твоего не поймет, потому ответ будет как всегда , в стиле "сам дурак" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думаєш на дешеві російські серіали є такий попит, що вони займають десь біля 60-70% всього серіального телепростору? Просто Роднянський - український жид (1+1), вирішив підтримати Інтер в русифікації населення. Вони викинули на ринок дешеве г... і назвали його конфеткою, а народ на пострадянському просторі впринципі невибагливий от і дивлятся. Але від того г... не стає рейтинговішим. По-друге бабки в жидів можуть вибити тільки жиди (короче рускоязичні) тому продюсуються в переважній більшості продукти таких режисерів і продюсерів і не потрібно щось про попит говорити, є державна політика і вона спокійно цей попит може трансформувати і це зовсім не визве в народі галасу обурення. Я б ржав, якби бабки-фанатки бігали по Києву з плакатами показати їм повтор серіалу "Комнє Мухтар". biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Вот как всегда... "Если в кране нет воды, значит выпили жиды"

Очень удобно видеть корень всех проблем в "жидах", "москалях", "чурках" и т. п....

А попит есть. Простой дамахазяйке абсолютно пофиг какой дешевый сериал смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаляєтесь від теми панове!!!Так проблем багато але деякі з них по вині Історичної рОсії!!і проблеми які вони створюють відповідно створюють інші проблеми!!!Таким чином расійа хоче нас тримати під контролем!!А деякі сліпці на форумі свою лінію гнуть мов нічого немає- все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаляєтесь від теми панове!!!Так проблем багато але деякі з них по вині Історичної рОсії!!і проблеми які вони створюють відповідно створюють інші проблеми!!!Таким чином расійа хоче нас тримати під контролем!!А деякі сліпці на форумі свою лінію гнуть мов нічого немає- все добре

Дык а что ж ты хочешь то? Тема себя изжила странички с 4-5, но не закрывается, значит по умолчанию можно флудить )))).

А некоторые пролемы по вине исторических Польши, Турции, Крымского ханства (читай крымских татар), Румын, Германии, штатов......

Почему всегда кто то виноват? (внимательно перечитай мою цитату из Подеревлянского несколько постов вверх)

Почему за столько лет нацию объеденить никак не могут, а наоборот регулярно провоцируют и будоражат народ? ИМХО эта проблемка поважней будет чем многие другие, и она как раз и создает нездоровую атмосферу внутри государства. На этом играют со стороны, все кому не лень (не надо думать что это делает только Россия), и по большому счету правильно делают, ибо друзей в политике нету и никогда не будет и со слабым всегда легче договориться.

А вот про слепцов и линии по подробней плз. Что именно нормально, что не нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
8 серпня до Луцька прибув радник-посланник посольства Російської Федерації в Україні Євген Пантелєєв. За словами дипломата він прибув на Волинь за дорученням надзвичайного і повноважного посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна, та на запрошення місцевого Російського культурного центру. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

По своєму приїзді, пан Пантелєєв дав інтерв’ю в ефірі Волинського телебачення та був гостем студії передачі «Постскриптум» на «Радіо-Луцьк». Після запису програми дипломат провів невеликий брифінг для журналістів волинських інтернет-видань.

На запитання ведучого програми «Постскриптум» та кореспондентів, Євген Пантелєєв відповідав українською. «Я вивчав мову в школі і працюю в Україні вже 4-й рік – живеш серед носіїв і українська мова не є далека від російською…а дипломатична професія є такою, що потрібно робити все, щоб тебе краще розуміли» - мовив пан Пантелєєв.

Шановні російськомовні українці! Беріть приклад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum почему мы собственно должны брать с кого бы то нибыло пример?

Хороше, если все внезапно начнут говорить украинским языком, что ты хочешь сказать что провокационных заявлений, выпуска продукции (с надписями как у тебя в подписи) и т.д. (ображаючих честь та гідність) не будет?

Или ты может не внимательно читал конституцию, где для русскоязычных пока еще есть место? Вот прочти и тада нам рекомендуй что либо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поступила скарга за масові відходи від теми в розділі політика, отже наввіть за малесенькій відхід буду роздавати РО на 5 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всетаки добре знати російську мову. З братнім грузинським народом можна поспілкуватись. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
На Украине будет выходить украинская версия научно-популярного журнала National Geographic, пишет в пятницу, 10 октября, газета "Коммерсант-Украина".

Издательский дом Independent Media, до сих пор продававший на Украине российский вариант этого журнала, сообщил о получении лицензии на выпуск National Geographic на украинском языке. Первый номер на украинском языке выйдет в декабре, рассказала изданию директор украинского филиала Independent Media Юлия Стефанишина.

По словам Стефанишиной, стартовый тираж ежемесячника объемом 186-172 страницы составит 25 тысяч экземпляров. Около 70 процентов содержания составят статьи из международных выпусков журнала, 30 процентов - статьи украинской редакции.

Журнал Национального географического общества США National Geographic издается на 23 языках общим тиражом 9,5 миллиона экземпляров. Читательская аудитория – более 40 миллионов человек.

Ось так і получається, що іноземним виданням друкуватись українською вигідно, а нашим українським -- ні, їм вигідно лише російською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так і получається, що іноземним виданням друкуватись українською вигідно, а нашим українським -- ні, їм вигідно лише російською.

Plum, Да расслабся, вон выборы на носу, думай о хорошем, все изменится к лучшему, пусть не сейчас, пусть через поколение и главная проблема страны - русский язык в СМИ (бля 3 раза ошибку сделал) себя исчерпает, наконец то все проблемы страны исчезнут.

З.Ы. "Может быть и мы когда нибудь заживем по человечьи" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и главная проблема страны - русский язык в СМИ (бля 3 раза ошибку сделал) себя исчерпает, наконец то все проблемы страны исчезнут.

Мамох, давай я тобі на пальцах поясню для чого це все робится і чому ми за українську мову (але я думаю ти і так все це так розумієш, ну тоді скоріше для читачів)

Тут проблема не в мові. Тут проблема в ментальності. Можно говорити російською і навіть взагалі не знати української але бути патріотом України, але це, скоріше виняток.

Проблема в ментальності людини. Ментальність передаєтся через мову.

Ти мамох, вже відпрацьований матеріал, тебе переучувати на україньску НЕМАЄ СЕНСУ бо МЕНТАЛЬНІСТЬ в тебе залишится та сама якою б мової ти не говорив.

А от молоде покоління (зовсем молоде) - варто.

Підсумувавши все сказане

Те що зараз робится можливо не бути мати миттєвих успіхів, але стратегічно дуже правильні кроки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мамох, давай я тобі на пальцах поясню для чого це все робится і чому ми за українську мову (але я думаю ти і так все це так розумієш, ну тоді скоріше для читачів)

Тут проблема не в мові. Тут проблема в ментальності. Можно говорити російською і навіть взагалі не знати української але бути патріотом України, але це, скоріше виняток.

Проблема в ментальності людини. Ментальність передаєтся через мову.

Ти мамох, вже відпрацьований матеріал, тебе переучувати на україньску НЕМАЄ СЕНСУ бо МЕНТАЛЬНІСТЬ в тебе залишится та сама якою б мової ти не говорив.

А от молоде покоління (зовсем молоде) - варто.

Підсумувавши все сказане

Те що зараз робится можливо не бути мати миттєвих успіхів, але стратегічно дуже правильні кроки

Можешь мне ни рассказывать ни доказывать. Как ты сказал я отработанный материал, спорить не буду, все может быть. Но я, убеждений за копеечные заявления не меняю, и мне нечего стыдится будучи гражданином Украины.

Вы же, господа русофобы, сами себя регулярно окунаете в дерьмо, то вас угнетают, то вас прижимают, то еще что нибудь.

Я, ...., в который раз говорю, что если за столетия "гонений" на язык нихрена не случилось - ничего и не случится далее, каких бы усилий вы, псевдопатриоты, к этому не прилагали. Просто нужно какое то время и все нормализуется с языком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы же, господа русофобы

гиги... От тут ти промахнувся ;)

в мене друзів росіян більше чим українців (робота така)

в который раз говорю, что если за столетия "гонений" на язык нихрена не случилось - ничего и не случится далее

О це логіка ВОРОГА України.

Якщо століттями топтали українську мову - значить і далі можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаете, что я вам скажу? Глупы все эти споры. Вопрос, конечно, глубоко политический. С его помощью депутаты очень удачно продолжают манипулировать нами, и, почитав вышеописанное, могу сказать, что у них это хорошо получается. Даже те, кто считает себя независимым от их мнения зачастую не могут реально оценить ситуацию, а смотрят на нее сквозь призму масс-медиа и окружающую их среду.

Беда наших властей, а, следовательно, и народа в том, что украинский язык не утверждается сам по себе. Как средство информации, общения, обучения, сам по себе украинский язык ничем не уступает русскому. Но проблема в том, что утверждается он как альтернатива русскому языку, что и создает напряженные отношения между западом и востоком и зачастую раскаляет обстановку в обществах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем рєб'яткі, працювати нам ще дуже довго і нудно, але для того щоб не тікі було кому працювати але й тсказати була і движуча сила, прийдіть на виборчі ділянки 7го грудня та проголосуйте за правильну партію (тіко не за одну з тих що зараз в парламенті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це логіка ВОРОГА України.

Якщо століттями топтали українську мову - значить і далі можно?

Ну, во первых я не предлагал топтать, политикам просто изящней вопрос решать надо, где то сверху ужо писал...

А про врага - отжог конечно, я и не скрывал что я враг народа и оккупант, жидокоммисарская сволоч и редиска.

В общем рєб'яткі, працювати нам ще дуже довго і нудно, але для того щоб не тікі було кому працювати але й тсказати була і движуча сила, прийдіть на виборчі ділянки 7го грудня та проголосуйте за правильну партію (тіко не за одну з тих що зараз в парламенті)

точнее ни за одну из тех что сейчас в парламенте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі скопіпастити з сусіднього топіка:

Курив років 10 , пробував кінуть раз міліон, якось однажди "клемануло" і вот вже 2 года не курю ,

тікі табачёк вишнёвенькій з люлькі і то місяць вже без неї , так шо все можливо, можливо і те шо я буду ше курити в майбутнёму

Хіба це не проблема української мови?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...