Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Encoarage, я как - нибудь, как буду в Луцке, скину тебе фотку нашего "Чистого" города!

Давай. А ты сейчас в Рассее, масечка? :)

Рассея моя Рассея, от Волги до Енисея...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

та розмовляйте російською собі. але ж не потрібно із російської робити національну мову українців, росіяни - це нацменшина. окремі російськомовні створюють всякі там російськомовні штуки які видають потім за національні(як приклад: http://www.imena.ua/ "національний" реєстратор доменних імен). це просто капець. Білоруський варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю ещё, что мне противно, когда "патриоты" лупят себя в грудь, доказывая, что они всё отдадут за страну, а потом бьют об асфальт бутылки и кидают под ноги скомканные пачки сигарет. Наверное, аргументируют таким образом...

1) Ти змішуєш в один коктейль п'яних підлітків і людей, які люблять свою країну. І подаєш його таким підліткам, як Кейт.

2)НСтосовно української діаспори в Канаді.

а) Українська діаспора в Канаді не українізує всіх і все, вона живе за моральними принципами канадського суспільства, з глибинною повагою до нього.

б) Ось маленький приклад, якщо в бесіді є хоча б один канадець - вони перейдуть на інгліш. Це називається КУЛЬТУРА, це те, чого у вас немає і ніколи не буде,

оскільки у вас інша природа !!! А вас, з вашим РуSSкім - де тільки нема! Вмикаєш дибілятор(телевізор),

а там серіал про двох підарасів-девесантів "Бобріков і Вобріков" , після якого мізки розплавлені.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 Vanus ONLY! --- Ти можеш банити мене скільки хочеш, я завжди буду говорити РуSSня!!!!

Тому що живу за принципом Юлія Цезаря "Краще померти на (*вільних Українських*) ногах, ніж жити (*перед РуSSньою*) на колінах"

Ти Vanus вибрав друге, ну флаг тобі в руки, я тебе не осуджую :)АЛЕ ЗНАЙ, що доля країни лежить в наших руках і наших вчинках.

І від того як ми будемо діяти і жити, буде жалежити існування нашої країни, культури і майбутнього. Бо російська мова в Україні це ракова пухлина.

Або ми її, або вона нас, вилікувати її невийде(як про це переконують нас нацонал-падонкі)

P.S. Im always with Yamato in hand.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що живу за принципом Юлія Цезаря "Краще померти на (*вільних Українських*) ногах, ніж жити (*перед РуSSньою*) на колінах"

Друзья.... Какой героизм и патриотизм слышен в словах товарища!

Я аж прослезился....

От смеха....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та розмовляйте російською собі. але ж не потрібно із російської робити національну мову українців, росіяни - це нацменшина. окремі російськомовні створюють всякі там російськомовні штуки які видають потім за національні(як приклад: http://www.imena.ua/ "національний" реєстратор доменних імен). це просто капець. Білоруський варіант.

Русский делают национальным языком украинцев?? Простите, кто? Русские? Или же всё-таки те украинцы, которым "пофіг на все, пофіг на довкілля, на мову, на мораль"?

Нацмены :) Ага, точно :)

imena.ua? Ну так что, они же позиционируют себя как украинских регистраторов. Если русскоязычным было интереснее в интернете торчать и они более шустрые оказались - на них нужно дуться? Да, нет странички на украинском языке, плохо. Но ведь понятно там всё, русский - это же не туркменский? Ну считают они, что достаточно русского языка для рекламы своей деятельности, так пусть считают. А может, это русские (из России) захватили именное пространство и контролируют его на Украине? Тем не менее, они продвигают украинские домены. Они ведь не заставляют регистрировать имена в зоне ru. Я бы так не заморачивался на твоём месте. Ну нет у людей элементарного уважения к окружающим. Горбатого могила исправит.

Знаешь, мне приятнее было бы читать и слушать новости, общаться в гос.учереждениях и всяких там службах на русском - но я не чувствую никакого напряга от того, что всё это происходит на украинском языке. В общении меня интересует прежде всего информация, а не язык, на котором она излагается, информация, а не акцент (американский, "москальский" или грузинский), информация, а не мои домыслы о причинах и следствиях того, почему собеседник говорит не так, как я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Ти змішуєш в один коктейль п'яних підлітків і людей, які люблять свою країну.

40-50-тилетние подростки? Ну-ну... Не живи в придуманном мире, познай реальность - она страшнее, чем ты думаешь :)

Це називається КУЛЬТУРА, це те, чого у вас немає і ніколи не буде,

оскільки у вас інша природа !!!

Да, это называется - КУЛЬТУРА. Именно. И очень жаль, что тебя с твоими (сорри за грубость) детско-истеричными оскорблениями НЕЛЬЗЯ НАЗВАТЬ КУЛЬТУРНЫМ УКРАИНЦЕМ. Ты сам себя опускаешь такой манерой ведения разговора :)

Або ми її, або вона нас

Homo homini lupus est. Тоже крылатая фраза. Идеальная. Для оправдания прекрасных и пушистых себя, с руками по локоть в крови :)

І від того як ми будемо діяти і жити, буде жалежити існування нашої країни, культури і майбутнього.

Боюсь, что если ты и дальше будешь действовать и жить подобным образом, то - как поётся в одной очень хорошей песенке - There’s No Future, No Future, No Future for you!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ursa

Для мене окрім власне самої інформації має значення і якість, іноді доводиться робити доводиться жертвувати "псевдоякістю" задля нормального сервісу, я не бажаю мати справу із особами для яких моя рідна мова є нічим. а взагалі краще домени реєструвати міжнародні (.com, .net, .info ...), менше проблем потім буде.

Більшість "загальнонаціональних" сайтів російськомовні, а деякі навіть без україномовного варіанту, але тим не менше позиціонують себе як "загальнонаціональні". переважна частина російськомовних вважає себе "ісконно" рускіми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вернувся з Криму (об'їздили його майже всього, а зависли в Судаку), мою українську розуміли майже всі, а хто не розумів, коли чули мою російську, просили щоб я говорив по українськи. Населенню Криму пофіг люба політика - в них є три місяці за які потрібно назбирати каси на цілий рік і на тюнінг "капєйок" і "шістьорок". Бо сезон короткий а міжсезоння довге і приходять холодні штормові вітри. Для того щоб зігрітись є тільки дрова і вугілля ну і хто може собі дозволити електрокотли. Короче в них купа побутових проблєм яких Сімферополь неверішує і українська мова тут нідочого! А ці проблеми з мовою, як повітря потрібні нашим політикам і шизофренічним пенсіонерам, які з життєвої позиції роблять копієчний бізнес. Короче: "Якщо ти ідіот то мова тут ніпричому".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данный момент, глядя со стороны, можно со 100% уверенностью утверждать что либеральные разговоры типа "лишь бы человек был хороший" выгодны только сильной стороне.

Кстати, либерализм, да и в принципе как и капитализм вообще выгоден сильным (готовы поспорить? Не надо)

А сильная сторона в отношениях Украины и России понятно кто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому вигідна проблема мови і чому вона так довго не може вирішитись? ІМХО - політикам. Поки не поїхав в Крим, думав, що там всюди радянські прапори, комунізм і Раша, але приїхавши і об'їздивши його вздовш і впоперек зрозумів, що їм далеко не до цього. Ця "проблема" не вирішится поки не змінится ментальність політиків - їм дуже вигідно вирішувати такі ПРОБЛЕМИ і паралельно збагачуватись на мільярди. Але поважати державу в якій живеш і її культуру - це принципи культурної людини і якщо з неповагою ставитись до її мови, яка є одним з визначальних чинників державотворення, це щонайменьше елемент некультурності і малоосвіченості, яку можна подавати як життєву позицію, чи ще щось - суть залишається одна - низький культурний рівень, який досить сильно обмежує розвиток людської особини :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото я не гаварю што у нас є какія то проблєми с мовай!!Вот я знаю добрє українскую мову!!Гаварю гарна і даже почти без памилак а за диктант в мене вабше трояк-так я шо я самий розумний!!І не треба гаварить шо у нас с язикам проблеми!!Нічаго такого немає!!Хто как хочет так і гаворить!!

Пусть жявот українская мова!!Вічная- я єє кахаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото я не гаварю што у нас є какія то проблєми с мовай!!Вот я знаю добрє українскую мову!!Гаварю гарна і даже почти без памилак а за диктант в мене вабше трояк-так я шо я самий розумний!!І не треба гаварить шо у нас с язикам проблеми!!Нічаго такого немає!!Хто как хочет так і гаворить!!

Пусть жявот українская мова!!Вічная- я єє кахаю

:) Ото точно, ніяких проблем з мовою нема! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото точно, ніяких проблем з мовою нема!

таке спостерігається у багатьох, переважно у тих хто каже що "досконало володіє українською."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосував за останній варіант. Хоча з російськомовних кількох людей знаю. В принципі нормальні люди і поговорити з ними можна, хоча вони принципово не говорять українською. Тому і я з ними говорю виключно українською. А "на палю" кацапів які мають щось проти України чи української мови, а також комуністів і тих хто їх підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосував за останній варіант. Хоча з російськомовних кількох людей знаю. В принципі нормальні люди і поговорити з ними можна, хоча вони принципово не говорять українською. Тому і я з ними говорю виключно українською. А "на палю" кацапів які мають щось проти України чи української мови, а також комуністів і тих хто їх підтримує.

Ви ... там .... вже зовсім зає***. Шось пизД** таке, що не просцяти і за цілий тиждень. Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви... (с) Л.Подеревлянський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луганске, Виннице, Николаеве (а наверно и везде) отключили центральные российские каналы по кабельному

Нет языка - нет проблемы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луганске, Виннице, Николаеве (а наверно и везде) отключили центральные российские каналы по кабельному

Нет языка - нет проблемы!

По ОРТ почув ? ;) По ефіру в Україні російські канали не транслюються вже років з 15,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луганске, Виннице, Николаеве (а наверно и везде) отключили центральные российские каналы по кабельному

Нет языка - нет проблемы!

Нарешті. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троц ну и что? Да пусть его закрывают, если других дел, кроме как борьбы с языком нету, то пусть порадеют. Да и сомнительно что бы частники-кабельщики пошли на такой шаг, ибо это будет проигрыш в бабле.

И ваабще, стоит ли смотреть телевизор (не важно на каком языке) если от туда льется так много умных вещей?

Чую, чую, скоро демократия наконец то возьмется за Украину по крупному, не то что до этого момента, будем как идиоты скалиться на улицах и интересоваться каГ дила....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот. Ведь у нас не плановая экономика.Спрос порождает предложение. Если бы фильмы на украинском действительно очень были бы нам нужны, их бы и выпускали намного больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^ Існує два способи як стати зомбі.

1) Звернутися за допомогою до магій.

2) Дивитися дібілятор(телевізор)

Другій більш ефективніший і правдоподібніший. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...