Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вот чесно я б не хотів десь на сході заговорити на укр мові почути в свою сторону "бандера херов" і получити люлєй...

там дуже мало такий буйних, головне дати їм прочухана!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

скиник, прочтите пожалуйста п.2 правила темы. Вы обозвали русскоязычный народ, у меня такие люди не вызывают уважения, -1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди, російськомовні "ісконнікі" нахабно плутають і привласнють "руський" і "руССкий". Тільки це не робить наші народи ближчими. Якось навпаки, особисто я відчуваю відразу і гидливість до таких "руССких братьев", як і до іншої "калмицької злодійні".

Емський і Валуєвський укази!

Заборона української мови на Кубані!

Дозвіл на відмову від вивчення української мови за часів СРСР!

Насильницьке насадження російської мови в українських школах з 1-го класу!

Тільки тому "узькоязичному" бидлу України ніколи не буде комфортно в нашій країні. Держава не повинна перейматися проблемами лінгвоінвалідів та всіляких інтелектуальних маргіналів...

(с) zo-zo

Мда... А как тебе лозунг "Україна для українців!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EXPERT

ти вмієш писати українською?

Kate

для тебе це образа? я ж лише навів цитату. тобі теж -1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти вмієш писати українською?

Певно, краще за тебе навіть. Але, якого біса? До чого це, га?

Доречі, міг би відповісти на моє питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьома сторінка завершується, від жодного російськомовного не побачив поваги до державної мови :-(

Знають, розуміють, але зневажаються. І ще при цьому ображаються на слово "москалі". А хто ж ви???

P.S. Давайте тут не будемо робиратися що одначає слово "москалі", які воно має корені і т.п. Ви все чудово зрозуміли.

Т.Г. Шевченко був москалем. Справжнім москалем. Та й твори є у нього російською мовою. Але ж тут мова не про це. Слово "москаль" вжите саме в тому значенні, як його розуміють переважна більшість волинян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не маю жодних сумнівів, що російськомовні краще знають українську аніж самі носії української мови, але так як вони вже досягли значних успіхів то не вважають за потрібне нею розмовляти, а балакають російською.

гасло "Україна для українців" гарне. та толку з нього, коли деякі "українці" не є українцями за суттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня

не згоден із тим, що Шевченко був москалем. так він писав дещо і російською.

"Кохайтесь, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі чужі люди роблять лихо з вами." це ж його слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гасло "Україна для українців" гарне. та толку з нього, коли деякі "українці" не є українцями за суттю.

Скинхэд?

ЗЫ:Кстати, "москалями", насколько я знаю, называли солдат русской армии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайвий раз пересвідчився, що найскандальніші і найпротивніші у всіх відношеннях бабульки-дідульки пенсіонери чомусь російськомовні. Ви такого не помічали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці пробуйте спілкуватись в чаті.

Тема вийшла за рамки "теми" але в нас демагогія, тобто демократія.

Якщо хтось почне хамити полетить в БАНю стосується всіх, особливо "віпів" і "любителів" комплейна ;-).

Дуже багато букаф в постах, якщо я десь не побачив слово "москаль" чи "хохол" ажимайте кнопку "жалоба" звичайно крім літературних-культурних таких собі творів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайвий раз пересвідчився, що найскандальніші і найпротивніші у всіх відношеннях бабульки-дідульки пенсіонери чомусь російськомовні. Ви такого не помічали ?

Хе... Наблюдав у Києві таку картинку...

Заходимо ми якось в двір по справах (недалеко від центру, там де зараз метро будуєтся, бібліотека Вернадського)...

Ну і сідаємо на лавку.

А там якраз вже бабусі сиділи.

Між собою щось говорить. Тут до них підходить дідуся... Теж починають щось про роботу балакати (але суть не в тому).

Я багато чую людей, і звісно, можу розрізнити коли для людини українська рідна, а коли - ні (на слух).

Так от для всіх участників цієї бесіди за лавкою українскька, судячи з усього, рідною, не була.... Говорили з чітким російским акцентом (знаєте, коли росіяни намагаются щось сказати на українській)

І тим не менш ... Продовжували і далі балакати на українскій!

В чому був смисл я так і не зрозумів, але, настрій підняло на весь день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему это я не украинка? Потому что разговариваю на форуме, с друзьями и в школе на русском? И всё? Та вы(украиноязычные) сами ничего толкового не сделали для своей страны, а ставите себя выше крыши. На мой вопрос ответил только 1 человек. Всем остальны просто нечого сказать! Я сужу человека по его поступкам, а не по словам. Вам этого не понять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вы(украиноязычные) сами ничего толкового не сделали для своей страны, а ставите себя выше крыши. На мой вопрос ответил только 1 человек. Всем остальны просто нечого сказать! Я сужу человека по его поступкам, а не по словам. Вам этого не понять.

як на мене. то це рускаязичниє так роблять.

"...право говорити не державною мовою мають тільки гість, невільник та окупант".

(с) Карл Маркс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мне наплевать, мне никто и никогда не запретит разговаривать на русском, а ты, синик не являешься украинцем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мая хатееель - гавариль па-руския, хатель - гавариль па-тажикскеме!

Ашимбе химбе!

Таджикистоооонама!

Пиривет, насяльника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синик не являешься украинцем!

обґрунтуй, будь ласка.

Kate

"що україномовні зробили для України?"

як мінімум, вони розмовляють українською, державною мовою та поважають Україну, на відміну від деяких іншомовних, китайськомовних наприклад.

Не надо так нервничать... Это нормальный разговор и не надо его переводить на личности!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вижу вместо зарницы ты играл в свинопасов :D

^_^

захотілось на особистості перейти? о_О

Объясняю для непонятливых:

взять языка это значит взять представителя врага, в качестве источника информации.

это вовсе не взять язык свиньи на базаре, как некто подумал.

из чего делаем вывод - что свиньи для таких людей они ближе, нежели игры в зарницу.

игра в зарницу - детская игра - имитация военных действий.

еще вопросы будут ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мне наплевать, мне никто и никогда не запретит разговаривать на русском, а ты, синик не являешься украинцем!

Типова позиція. Наплювати вам на Україну, на її незалежність, на державну мову... Та й на людей наплювати. Kate, невже так складно хоча б нік правильно написати. Він ж не українською написаний. І з такими голослівними заявами варто бути обережнішими. Краще уточни що ти розумієш під словом "українець". А то враження, що ти українка лише відповідно до громадяства.

kostya, ти ще не відповів на питання з посту #302

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим вам так недовподоби українська мова, що ви, будучи громадянами України, українцями все волієте розмовляти російською? Та ще й патріотами себе називаєте.

да просто мы выше этого. Бог говорит так, чтобы было доступно всем ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2skinik

А ничего, что ты сам себе противоречишь? (см. ниже) ^_^

Я не патриот? Докажите!

це ти маєш довести свою патріотичність.

и через два поста -

А доводити я нікому НІЧОГО не збираюсь

так ніхто і не просить тебе щось доводити.

И такой вопросик...

я в себе на Батьківщині. україномовній. я ж не приїхав кудись й не розовляю своїм язиком.

Т.е. можно предположить, что когда ты (гипотетически) приедешь в Россию на работу (например), то перейдёшь на русский, чтобы не выбиваться из стада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему это я не украинка? Потому что разговариваю на форуме, с друзьями и в школе на русском? И всё? Та вы(украиноязычные) сами ничего толкового не сделали для своей страны, а ставите себя выше крыши. На мой вопрос ответил только 1 человек. Всем остальны просто нечого сказать! Я сужу человека по его поступкам, а не по словам. Вам этого не понять.

Хе... Что то ты агрессивная такая, в школе проблемы? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объясняю для непонятливых:

взять языка это значит взять представителя врага, в качестве источника информации.

это вовсе не взять язык свиньи на базаре, как некто подумал.

из чего делаем вывод - что свиньи для таких людей они ближе, нежели игры в зарницу.

игра в зарницу - детская игра - имитация военных действий.

еще вопросы будут ?

2skinik

А ничего, что ты сам себе противоречишь? (см. ниже) wink.gif

Т.е. можно предположить, что когда ты (гипотетически) приедешь в Россию на работу (например), то перейдёшь на русский, чтобы не выбиваться из стада?

розслабтеся шановні, підіть квасу попийте. і не потрібно переходити на особистості та бути надто самовпевненим(іноді пихатим).

як би це не було банально, але у деяких рускаязичних своє бачення української мови, свій правопис, своя вимова. тому і гонять бочку на україномовних, що ті начебто невірно пишуть. ну як малі діти. чесно!

Ursa

якщо я приїду в Росію то буду із росіянами розмовляти російською. так як поважаю державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...