Перейти до змісту

Стрілка №1


prg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

[hide]Агтунг[/hide]

В звязку з набором учасників тимчасово запис на мироприємство зупинено (хіба що хтось відмовиться)

На рахунок місця стрілки, тобто тиру, я домовився.

День стрілки - понеділок, 11:00 в м.Рожище.

+1 Busу за домовлене місце вдпочинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk + 3 :)

Серёга +3 це ти жінка і дитина ?

і буш на машині?

і пропиши зброю

Ага ! Я + жена + малый!

С собой воэьму ТОЗ34 -12калибр и Форт 12р - резинострел :)

А вот про машину я как раз и не подумал ^_^ я то могу быть и на машине ....НО как же тогда ПИВО и отдых :( ... надо что то придумать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінцевий список учасників

ORV+LILIYA+kinder=3чол

Bus+друга половина=2чол

PRG+друга половина+kinder=3чол

Zed+друга половина=2чол

DarkMonk+друга половина+kinder=3чол

Разом 13 чол

Підтвердіть, всі хто буде, ще раз з врахуванням дня та години (бо якщо когось небуде можемо добрати людей інших)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дані по зброї

1. Вепрь-супер 223REM - PRG

2. Hatsan Optima 12кал. - PRG

3. Форт 6Р (гумостріл) - PRG

6.Stoeger 2000 12кал 5ти зарадка -ORV

5.МЦ-21 (гладкоствол, 5-заряд, 12кал) - Bus

6.ПСМ-Р (9мм, резина) Bus

7.ІЖ-27 (2ствл, вертикал., 12кал), - Bus

8.ТОЗ34 -12калибр -DarkMonk

9.Форт 12р - резинострел-DarkMonk

10..............................- Zed (??????? поки невідомо) Zed відпишись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот про машину я как раз и не подумал ^_^ я то могу быть и на машине ....НО как же тогда ПИВО и отдых :( ... надо что то придумать :(

Я буду бусом там 7 посадочних з натягом, 6 вільно сидячих місць 5 з них заняті (при умові що дітей на руки берем) неясно як з транспортом Zed (Zed тра інфа)

ЗА ОТДЕЛЬНОЕ ПИВО мне і можливі штрафи на всіх, доставлю лавочку на три чоловіка але комфорт необіцяю :):):D

Ждем інфу від Zeda і тоді рішаєм

Або є ще один вихід просим Busa щоб з Луцька своєю машиною частину учвсників забрав а назад моєю (я думаю там всі будуть теплі і місця буде забагато ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтвердіть, всі хто буде, ще раз з врахуванням дня та години (бо якщо когось небуде можемо добрати людей інших)

BUS + 1/2 = 2 чол. Явка 100%.

Я без авто. ^_^

Або є ще один вихід просим Busa щоб з Луцька своєю машиною частину учвсників забрав а назад моєю (я думаю там всі будуть теплі і місця буде забагато )

Не виключений такий варіант, але поки не обіцяю. Коли команда утрясеться і буде 100% відомо хто, з ким і скільки, то я думаю, що далі в телефонному режимі домовимося про доставку піпла.

ТО ZED: Дай кому-небудь з нас свій моб контакт в лічку для оперативного зв"язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BUS + 1/2 = 2 чол. Явка 100%.

це як? 1/2 , Наташку переполовиниш)))))))))))))

:lol::) :) :)

1/2 - це моя половинка сімейна, тобто дружина. Не половинка дружини, а вся-вся-вся! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня кагдато бывший БАМ-50 .177, сейчас мало там чего осталось. и кроссман 1377

средний ствол мой. осторожно - трафик :lol:

post-476-1213361434.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня кагдато бывший БАМ-50 .177, сейчас мало там чего осталось. и кроссман 1377

Розшифруй що є що

і нарахунок транспорту як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розшифруй що є що

і нарахунок транспорту як?

добавил фотку. Транспорт есть.

Тобто до Рожищ ти добираєшся своїм ходом?

транспорт автомобіль?

якщо так то може когось з собою візмеш якщо є місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто до Рожищ ти добираєшся своїм ходом?

транспорт автомобіль?

якщо так то може когось з собою візмеш якщо є місце?

да, аптомобиль, можем пару человек на борт принять.

думаю есть смысл сделать стрелку в городе, и органиованной толпой уже ехать, бо я за рожищами знаю только заброшенное стрельбище, где более "нормальное" не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнені дані по зброї

1. Вепрь-супер 223REM - PRG

2. Hatsan Optima 12кал. - PRG

3. Форт 6Р (гумостріл) - PRG

6.Stoeger 2000 12кал 5ти зарадка -ORV

5.МЦ-21 (гладкоствол, 5-заряд, 12кал) - Bus

6.ПСМ-Р (9мм, резина) Bus

7.ІЖ-27 (2ствл, вертикал., 12кал), - Bus

8.ТОЗ34 -12калибр -DarkMonk

9.Форт 12р - резинострел-DarkMonk

10.БАМ-50 .177- Zed

Bus та ORV - беруть біноклі

на гладкоствол, резину всі вже закупились

я на нарізне "беру на всіх" там розберемось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок кулінарної частини нашого дійства:

Пропоную взяти спиртне (вино, горілка, коньяк, шампанське, самбука ;), віскі :) ітд) індивідуально, тобто кожен сам з розрахунку що він та його друга половина буде вживати. Також на ДІТЕЙ вода, сок, тормозок (можна і на себе тормозок якщо сильно проголодуєшся) кожна сім'я індивідуально. Дивлячись на погоду то мабуть ще термоси з чаєм та кавою.

Потім як на справжньому полювання все в общак.

Колетивно пропоную взяти:

Пиво розливне 5-хххх літрів (тра обсудити) наприклад Земан (або також обсудити)

Набір риби на уху - тобто буде уха!!!! В таку "теплу погоду", та не тільки, під чарочку з перчиком вона буде самий раз :)

Та мясо:

Є два варіанти

1.Шашлик

2.Стейки

Тра обсудити

Також можна на любителів рибу запікти (куски можуть залишитись з набору до ухи)

ну ясно хліб, приправи.юзелень, огврки помідори тобто набор

Так що жінки зможуть побачити як на полюванні буває і всі зможем нормально відпочити.

Чи може жінкам не показувати а то потім на кожне полювання захочуть їздити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Так що жінки зможуть побачити як на полюванні буває і всі зможем нормально відпочити.

Чи може жінкам не показувати а то потім на кожне полювання захочуть їздити ;)

Нажаль я участі не візьму але з самого першого топіка був за те, що ніяких дружин на міроприємства де є вогнепальна зброя брати не треба. Тим більше дітей. Не лишніми будуть засоби безпеки, типу на валах повинні спостерігати за тим, щоб якісь грибники не зайшли в зону стрільби, щоб хтось ненароком не розвернув ствол в протилежну мішеням сторону і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але з самого першого топіка був за те, що ніяких дружин на міроприємства де є вогнепальна зброя брати не треба. Тим більше дітей. Не лишніми будуть засоби безпеки

Серега, я не думаю что у здесь присутствующих, жены - тупые курицы, которые не понимают что такое огнестрельное оружие и что бывает при попадании им в цель типа "человек".

Моя жена к примеру стреляет лучше меня, ей про ТБ говорить не приходится.

Дети - как дать вводную и построить их при въезде на стрельбище, так и будет. для них у меня есть развлекаловка, захвачу с собой.

Также, я надеюсь, что на рубеже и в красной зоне за ним никого находиться не будет, в общем правила ТБ подобных массовых мероприятий я донесу до общественности кака можно доступнее на месте, благо опыт есть.

Да, и еще крайне надеюсь что во время стрельб употребления горячительных напитков не будет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну от і добре що є голови знайомі з цим ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, и еще крайне надеюсь что во время стрельб употребления горячительных напитков не будет?

Однозначно

А пиво це "гарячительный напиток"?

Нажаль я участі не візьму

Жалко на кого- на кого, а на тебе я надіявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо я за рожищами знаю только заброшенное стрельбище, где более "нормальное" не знаю.

Цікаво, бо я не знаю де в Рожище (чи за Рожищем) є закинуте стрільбище... Розкажеш при зустрічі?

На рахунок кулінарної частини нашого дійства:

.......

Набір риби на уху - тобто буде уха!!!! В таку "теплу погоду", та не тільки, під чарочку з перчиком вона буде самий раз :)

Та мясо:

Є два варіанти

1.Шашлик

2.Стейки

Тра обсудити

ну ясно хліб, приправи.юзелень, огврки помідори тобто набор

Так що жінки зможуть побачити як на полюванні буває і всі зможем нормально відпочити.

Чи може жінкам не показувати а то потім на кожне полювання захочуть їздити ;)

Я за уху! Казанок в мене великий, хватить на всю компанію. Беру з собою. +Березову головешку і кусок жовтого сала. Зваримо справжню уху, а не рибний супчик. :)

Про мясо: на мою думку краще взяти з собою стейки (свиня, яловичина - хто що любить) і не заморачуватися з шашликом. Ми ж все-таки їдемо не на пікнік в честь стрільб, а на стрільби з пікніком після них. Хоча якщо хтось хоче, то може зробити і шашлики, попробуати ніхто не відмовиться. :)

+овочі (огірки/помідори/цибуля/укроп)+спеції+чай/кава. Та й досить ІМХО.

Про жінок... думаю що на кожне полювання точно не захочуть їздити. :) а ще якщо в понеділок дощ буде (мені дощ не перешкода)...

Так що жінки зможуть побачити як на полюванні буває і всі зможем нормально відпочити.

Чи може жінкам не показувати а то потім на кожне полювання захочуть їздити ;)

Нажаль я участі не візьму але з самого першого топіка був за те, що ніяких дружин на міроприємства де є вогнепальна зброя брати не треба. Тим більше дітей.

А чого не хочеш взяти участі? Може до понеділка ще надумаєш?

На рахунок дітей я з тобою не згідний. Мене батько на полювання почав брати з собою коли мені було 5 років. І я чапав з ним зимою по полям і стріляв. Головне правильне виховання і культура поведінки. Дітям теж цікаво! :)

Да, и еще крайне надеюсь что во время стрельб употребления горячительных напитков не будет?

Однозначно ніякої горілки "під час". Тільки "після". Кава, чай, максимум пиво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А чого не хочеш взяти участі? Може до понеділка ще надумаєш?

Ні, св'ято. Рідні в гості приїдуть, треба і їм приділити увагу.

Однозначно ніякої горілки "під час". Тільки "після".

Тоді всі набої закрити в чемодан на два замки а ключами помінятись між собою, на випадок якщо комусь таки захочеться пальнути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

процесс закупки как быдет выглядеть? алкоголь то понятно... Еды каждый наберет что считает нужным, или часиков в 9.30-10 возле какого-нибудь маркета собираемся, скупляемся и колонной шуруем на стрельбище?

есть в наличии мини-мангал и гриль решетка, могу взять если надо. решетку возьму в любом случае, а вот с мангалом давайте решим - нужен ли?

Кстати при наличии ухи не думаю что нужно будет мясо в большом количестве. по совсем недавнему опыту коллективной гульки - после ухи будет самое то "закусон к пиву" кака охотничьи колбаски или еще какая-нибудь фиговина из легких мясных продуктов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...