Перейти до змісту

Стрілка №1


prg

Рекомендовані повідомлення

Я сегодня прикупил одноразовой посуды, кило сорделек, пиво и кило куриного шашлыка. Воду зелень и прочую мелочь можно даже в ларьке купить :) . Вопрос!!!!!!!!!! Кто меня заберёт с семейством ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь
Я сегодня прикупил одноразовой посуды, кило сорделек, пиво и кило куриного шашлыка. Воду зелень и прочую мелочь можно даже в ларьке купить :) . Вопрос!!!!!!!!!! Кто меня заберёт с семейством :)

Бухнуть хочется? :);)

Втроем поместитесь на заднем сидении?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сегодня прикупил одноразовой посуды, кило сорделек, пиво и кило куриного шашлыка. Воду зелень и прочую мелочь можно даже в ларьке купить :) . Вопрос!!!!!!!!!! Кто меня заберёт с семейством :)

Бухнуть хочется? :);)

Втроем поместитесь на заднем сидении?

Сначала бАхнуть потом бУхнуть :) скинь мне твой номер в личку. Конечно поместимся если у тебя не МОПЕД :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TO PRG: Ти ж напиши, шо мангал свій береш (або не береш), а то нащо нам там 2 мангала? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TO PRG: Ти ж напиши, шо мангал свій береш (або не береш), а то нащо нам там 2 мангала? :smile3:

Мангал не мій а ORV в мене він на збереженні ;)

візьму я ,всеж таки їду бусом, також візьму походну газову пічку на всяк випадок

доречі як твій казан будем кріпити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашол бинокль

Предлагаю всетаки встретится раньше и скупится у какогото маркета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TO PRG: Ти ж напиши, шо мангал свій береш (або не береш), а то нащо нам там 2 мангала? ;)

Мангал не мій а ORV в мене він на збереженні :0126:

візьму я ,всеж таки їду бусом, також візьму походну газову пічку на всяк випадок

доречі як твій казан будем кріпити?

Це той самий мангал, який був коли ми їздили за березовим соком? Якщо "да", то він класний.

Як кріпити казан без поняття... в мене тільки казан з кришкою, а триноги немаю. :smile3:

Як правило в лісі вирубувалися рогачі і перекладина і все було ок. Тільки біля тиру лісу німааа...

Нашол бинокль

Предлагаю всетаки встретится раньше и скупится у какогото маркета

Роммма, тільки без маньякізму! :)

TO ALL: ЯК БИ ТАМ НЕ БУЛО, АЛЕ НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО НА 11:00 СТРІЛКА В ТИРУ.

ТОМУ МАРКЕТ-ШОПІНГ КРАЩЕ ЗРОБИТИ "ЗАБЛАГОВРЕМЕННО".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно ніякої горілки "під час". Тільки "після".

Тоді всі набої закрити в чемодан на два замки а ключами помінятись між собою, на випадок якщо комусь таки захочеться пальнути ;)

Або вистріляти всі набої і тоді приступати до фуршетної частини Стрілки. :0126::):smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашол бинокль

Предлагаю всетаки встретится раньше и скупится у какогото маркета

Рома незабувай що виїзд в ПОНЕДІЛОК!!!! Я в тебе буду в 9-00 9-30 :smile3:

Давай в "Великій Кишені" і від тебе недалеко і я сьогодні туди заїджав там мясо (стейк) дешеве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Як правило в лісі вирубувалися рогачі і перекладина і все було ок. Тільки біля тиру лісу німааа...

TO ALL: ЯК БИ ТАМ НЕ БУЛО, АЛЕ НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО НА 11:00 СТРІЛКА В ТИРУ.

ТОМУ МАРКЕТ-ШОПІНГ КРАЩЕ ЗРОБИТИ "ЗАБЛАГОВРЕМЕННО".

Ага круто про все плдумали, нічого незабули !!!!!!!!!

А ДРОВА?????? "лусу то німааа..."

Треба по дорозі в Рожище зупинитись в лісі та НАСОБІРАТь :smile3:

Тоді збори в 9-00 - 9-15 біля маркету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага круто про все плдумали, нічого незабули !!!!!!!!!

А ДРОВА?????? "лусу то німааа..."

Треба по дорозі в Рожище зупинитись в лісі та НАСОБІРАТь ;)

Тоді збори в 9-00 - 9-15 біля маркету

Спокійно-ненервово! :) Дрова будуть. Ну прихопіть ще на заправці любій оберемок деревяк на всяк випадок.

Головне - на чому будемо вішати казанок, во питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казанок можно на мангал поставить

мангал выдержит?

на него можно положить шампура как колосники и вперед.

Darkmonk, где тебя завтра забирать? часов в 9 сбор и стрелка с остальными учаснегами, я так думаю. где кишеня у нас находится? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загадка

Когдато били продтовари

Потом стал колибрис

Потом стал кишеня

Потом стал просто маркет

Ответ (магазин на ветеранов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Седня чисто случайно разжился треногой, так что завтра будет куда повесить казан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну щож ревізія зброї зроблена, дозвола, набої наготовлені. Завтра зустрічаємось в 9-00 - 9-15. Де? Біля Просто-маркета(Велика Кишеня)? Чи десь інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Седня чисто случайно разжился треногой, так что завтра будет куда повесить казан :)

Тоді все ок!

Ну щож ревізія зброї зроблена, дозвола, набої наготовлені. Завтра зустрічаємось в 9-00 - 9-15. Де? Біля Просто-маркета(Велика Кишеня)? Чи десь інше?

В мене все готово, і провіант тоже. Я буду чекати в Мордищах. Зранку на моб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все готово, і провіант тоже. Я буду чекати в Мордищах. Зранку на моб.

Ну ти блін Сусанін!! Знаєш ми всі кожен день в Мордищах буваєм! Розясни де? і Дрова наготовив? Чи по дорозі збирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все готово, і провіант тоже. Я буду чекати в Мордищах. Зранку на моб.

Ну ти блін Сусанін!! Знаєш ми всі кожен день в Мордищах буваєм! Розясни де? і Дрова наготовив? Чи по дорозі збирати?

Що з тобою?! :)

Ти забув де мене забирав цілу зиму, як ми на полювання їздили?!

На рахунок дров я ж вище писав. Будуть дрова, можете маленьку пачку вугілля захопити.

ЗІЖ: Вобщем.... я з 9:00 на звязку. Зізвонимось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з тобою?! :)

Ти забув де мене забирав цілу зиму, як ми на полювання їздили?!

На рахунок дров я ж вище писав. Будуть дрова, можете маленьку пачку вугілля захопити.

Аа Іван Іванич ;) а я думав ти в Рожищах живеш а то я ось куди їздив МОРДИЩА!!! ;)

Я візьму троха дров в мене припасено. Воду на уху візьмеш? та ще треба трохи технічної води взяти (руки, овочі помити ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приправы, помидоры, болгарский перец взят на уху?

кто вообще в ответе за приготоволение ухи? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приправы, помидоры, болгарский перец взят на уху?

кто вообще в ответе за приготоволение ухи? ;)

Я думаю розберемось але краще перестраховатись та взяти :) Я на всяк вмпадок теж беру. Я думаю помідори, овочі берем хто що може, основне РИБУ та МЯСО купити ;)

Да народ незабуваєм глибокі тарілки, ложки, кружки!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з тобою?! :)

Ти забув де мене забирав цілу зиму, як ми на полювання їздили?!

На рахунок дров я ж вище писав. Будуть дрова, можете маленьку пачку вугілля захопити.

Аа Іван Іванич ;) а я думав ти в Рожищах живеш а то я ось куди їздив МОРДИЩА!!! ;)

Я візьму троха дров в мене припасено. Воду на уху візьмеш? та ще треба трохи технічної води взяти (руки, овочі помити ітд)

Воду візьму 10л каністру. На уху хватить точно. Купіть завтра свіжої риби на уху.

Приготування ухи беру на себе. Спеції і зелень - все маю в наявності. Привезіть тільки рибу СВІЖУ.

P.S. І ВЗАГАЛІ! ПОВКЛЮЧАЛИ Б ВИ АСЬКИ СВОЇ, ТО СКОРІШЕ Б ВСІ ДЕТАЛІ ПРОЯСНИЛИ. ДЛЯ ЧОГО ТУТ КУПУ ПОСТІВ РОБИТИ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...