Перейти до змісту

Стрілка №1


prg

Рекомендовані повідомлення

Виходячи з

Доречі, це може і окрема тема, але... Можна зібрати деякий контингент бажаючих попрактикуватися чи позмагатися в стрільбі і поїхати до тиру.

І необов"язково там мисливцем бути, аби була законна зброя в кожного. :0011: За місце (тир) можу домовитися, буквально позавчора на цю тему розмовляв з власниками.

Отож, кучкуймося! :)

2ZED: спортивна стрільба це свого роду полювання за мішенями, так що... :)

та

о! я так хочу постреляти так що записуйте +1,

Пропоную організувати вилазку в тир позмагатись , відсвяткувати відкриття підрозділу, відпочити, шашлик-машлик пиво вод.... :)

Так як це перша вилазка і ще з власником тиру всі нюанси неузгоджені кількість учасників обмежується (я думаю в перший та останній раз) :)

Склад:

ORV+LILIYA+kinder=3чол

Bus+друга половина=2чол

PRG+друга половина+kinder=3чол

і...

я пропоную адміністрацію форому (в подяку за організацію), якщо вони проявлять бажання

але все може бути так що записуємось

Організаційні питання:

1. Організація тиру, розмова з власником, організація додаткових знарядь - на Bus

2. Зброя, дозволи на зброю, гарний настрій - на кожного учасника :)

3.Доїзд до тиру і назад до 4 чол макс. - PRG

4.Інше по ходу обговорення...

План заходу:

Змагання, стрільба 2-3 години потім шашлик та все інше до вечора, а далі по індивідуальному плану хто куди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Я підтримую все вище написане

+1

перше питання беру на себе, крім додаткових знарядь.

друге питання для кожного індивідуально - в мене з цим порядок.

третє - по ходу справи вирішиться.

Тепер про дату - напевно всім буде зручно в суботу? чи може в неділю краще? В кого які побажання?

Я - якщо в суботу, то в другій половині дня, якщо в неділю, то можна і раніше.

А якщо понеділок вихідний, то напевно краще таки в неділю. 100пудово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба опрідилитись що за зброя буде , а звідси витікає які і скільки набоїв на "носа"

а ще серйозне питанн МІШЕНІ паперові??????? де взяти ?

в мене правда є з 10 старих моніторів на "растрел", але нескромне питання хто потім уламки буде прибирати? якщо найдуться такі то візьму кучу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мішені нарив в інеті на 25м, 50м, 100м (також нашов на пістолет якщо буде з чого стріляти) надрукую на принтері сам. Ще тра спитати в магазинах зброї може там ще чим допоможуть.

Тра обсудити "культурну" частину заходу : пиво, шашлик ітд (наскільки я памятаю LILIYA мяса неїсть)

та бюджет по набоям, після обіду буду занти ціни на патрони (визначитись треба сьогодні бо затра останній день роботи магазинів зброї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу можу з мальком. Я -за суботу.

В неділю просто на замки виїзжаю. В мене ще до речі є місця на замки 325 грн. (2 дні з проживанням. Куратор - Наталка тел 8 0977771244)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу можу з мальком. Я -за суботу.

В неділю просто на замки виїзжаю. В мене ще до речі є місця на замки 325 грн. (2 дні з проживанням. Куратор - Наталка тел 8 0977771244)

Яж писав все впирається в Женіка якщо дожмете я за суботу (просто Женік домовляється за тир)

такщо звони йому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мішені нарив в інеті на 25м, 50м, 100м (також нашов на пістолет якщо буде з чого стріляти) надрукую на принтері сам. Ще тра спитати в магазинах зброї може там ще чим допоможуть.

Тра обсудити "культурну" частину заходу : пиво, шашлик ітд (наскільки я памятаю LILIYA мяса неїсть)

Руслан, в тебе недостовірна інформація, я їм все, що можна їсти :rolleyes: , так що на мою долю шашликів не заріттца! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Руслан, в тебе недостовірна інформація, я їм все, що можна їсти :rolleyes: , так що на мою долю шашликів не заріттца! :P

Ок на тебе берем двойну норму

Ти ружо Ромкине вже почистила :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ружо Ромкине вже почистила :P?

не ка...я думала воно саме чиститься :rolleyes:, за всю історію існування того ружжа мені довірили його потримати аж 1 раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так "Вісті з полів" :)

патрони дробові від 3,00грн

патрони до нарізного 223REM від 2,50грн

патрони до гумострілів від 6,00грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мишеней есть у меня картонных А3 формата, по чему пострелять найдем. нужны подмишенники, или в тире есть?

суббота или воскресенье смогу более предметно ответить завтра :)

в наличии мелочь пузатая .177 калибра, стол под бенчрест, передний упор, комплект мешков, килограмм мишеней, железные вороны для филд-таргета.

комплектация - я и жена.

жутко хочу попробовать .223Rem, имею зуб на Remington 700 VS SF II в этом калибре

патрони до нарізного 223REM від 2,50грн

патроны в тире по факту или закупаться надо заранее?

ЗЫ. А тир то где?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мишеней есть у меня картонных А3 формата, по чему пострелять найдем. нужны подмишенники, или в тире есть?

суббота или воскресенье смогу более предметно ответить завтра :friday:

в наличии мелочь пузатая .177 калибра, стол под бенчрест, передний упор, комплект мешков, килограмм мишеней, железные вороны для филд-таргета.

комплектация - я и жена.

жутко хочу попробовать .223Rem, имею зуб на Remington 700 VS SF II в этом калибре

патрони до нарізного 223REM від 2,50грн

патроны в тире по факту или закупаться надо заранее?

ЗЫ. А тир то где?

Патрони і все інше треба брати самим, тир за містом 17 км, розрахований для любого нарізного, але приспособ ніяких нема треба щось думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька об'ява

Сьогодні 13/06/08 Bus проведе переговори з власником тиру

тоді і будуть названі точні години і день коли нас приймуть там

УВАГА! може таке статись що день вилазки буде понеділок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки підведем попередні підрахунки учасників:

ORV+LILIYA+kinder=3чол

Bus+друга половина=2чол

PRG+друга половина+kinder=3чол

Zed+друга половина=2чол

Поки разом 10 чол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патрони і все інше треба брати самим, тир за містом 17 км, розрахований для любого нарізного, але приспособ ніяких нема треба щось думати

какой ствол там имеется(марка и модель), владеешь информацией, чтобы правильных патронов к нему купить? Опять же, макс колво патронов на тело оговаривается?

Про приспособы я ж говорю - я полностью автономный, есть стол, упоры и все необходимое на одно стрелковое место. а если постелить брезент то и на 2 стрелковых места для высокоточной стрельбы - сида с упора и лежа. Не думаю что будет больше 2 нарезных весел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой ствол там имеется(марка и модель), владеешь информацией, чтобы правильных патронов к нему купить? Опять же, макс колво патронов на тело оговаривается?

Там є тир та начальник тиру :ok2:

Все інше стволи ітд беруть учасники.

Щоб небуло незрозумінь давайте розпишем зброю чия і хто буде

1. Вепрь-супер 223REM - PRG

2. Hatsan Optima 12кал. - PRG

3. Форт 6Р (гумостріл) - PRG

4..............................- Zed

5............................. Bus

6..............................ORV

Не стісняємось пишем :smile3: щоб правильно все спланувати

Zed як я зрозумів в тебе пневмат?

По набоям я як і казав треба обсудити щоб і задоволення отримати і по фінансам не внапряг всім було. Якщо взяти 10 чол (грубо бо діти скоріше пас хоча............в нас на корпоративному відпочинку діти тільки і стріляли з пневмата та гумостріла - дорослих непідпускали :)) і при середній ціні патрона 3грн, та 10 пострілів на душу , то вийде 300грн з банди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб небуло незрозумінь давайте розпишем зброю чия і хто буде

Зі мною буде наступне:

1. МЦ-21 (гладкоствол, 5-заряд, 12кал)

2. ПСМ-Р (9мм, резина)

3. Можу ще захопити ІЖ-27 (2ствл, вертикал., 12кал), але напевно то буде лишнє...

Набої кожен хай бере скільки може/має/хоче.

І не забувайте про дозвільні документи з собою! (якщо тип вашої зброї це потребує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зведені попередні дані по зброї

1. Вепрь-супер 223REM - PRG

2. Hatsan Optima 12кал. - PRG

3. Форт 6Р (гумостріл) - PRG

6.Stoeger 2000 12кал 5ти зарадка -ORV

5.МЦ-21 (гладкоствол, 5-заряд, 12кал) - Bus

6.ПСМ-Р (9мм, резина) Bus

7.ІЖ-27 (2ствл, вертикал., 12кал), але напевно то буде лишнє... - Bus (а може ні ? :_07:)

8..............................- Zed (??????? поки невідомо)

по дробовому я думаю як і в ORV так і Bus так і в мене ще з прошлого сезону залишилось куча набоїв - кожен бере що має , а там як я памятаю немаленько їх має бути (діти жінки награються)

а 223REM тра купити бо буде цікаво, як ніяк нарізне і з 100м можна так і з 300м

Zed як по твої зброї що за "расходка" і скільки тра на "відведення души"? бо я думаю нам теж буде цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk + 3 :)

Серёга +3 це ти жінка і дитина ?

і буш на машині?

і пропиши зброю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок місця стрілки, тобто тиру, я домовився.

День стрілки - понеділок, 11:00 в м.Рожище.

Мішені треба брати з собою (все крім скла). Можна паперові, можна пластик, дерево, пивні банки, + мішки для сміття. Стріляємо, прибираємо після себе, відпочиваємо і ділимось враженнями.

Стіл з зажимом для пристрілки зброї є в наявності. Підзорна труба теж, але якщо буде присутня довірена особа власника труби (тиру). Тому труба під питанням. Я візьму бінокля, хоч він і не супер який, але все ж таки краще ніж очі. :)

ТО ORV: В тебе ж теж є бінокль, не забудь взяти з собою!

Довжина тиру 300м, думаю вистачить.

Меню для відпочинку "після" озвучить prg, вносьте свої побажання.

Фото тиру.

post-290-1213351258.jpg

post-290-1213351372.jpg

post-290-1213351404.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...