Перейти до змісту

бордель і Луцьк


owl

Рекомендовані повідомлення

** проміжні підсумки **

1. теремнівські бані

2. містичний замок на путі в торчин

варіанти педобщаги і рівненської відкидаються як злосно "романтічні"

І зовсім він не містичний. Це заклад, який працює як готель з повним спектром послуг. Ще (для особо продвинутих) є подібний заклад в с. Муравище , там відпочиває вся "еліта" (чиновники і т.п. "нехороші люди"відредаговано, бо ображаються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
там відпочиває вся "еліта" (чиновники і т.п. мразь)

нездорові понти це завжди погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZaZik Друже, якщо ти не можеж собі дозволити відпочинок в нормальному закладі, то це не означає що там відпочиває мразь. Перед тим як обсирати будь-яке місце, як мінімум треба в ньому побувать. ТИ ТАМ БУВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був, щоправда по роботі. ЗИ мені не треба ховатися в муравище чи якесь глухе село щоб відпочити, а для деяких "публічних персон" зміст і характер відпочинку викликають необхідність проводити його подалі від людських очей. І дозволити собі ТАКИЙ відпочинок я можу, але якось не пре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не ховаються, просто в Луцьку мало культурних місць де можна посидіти і відпочити з друзями. Наприклад, в сусідньому топіку про більярд ти рекомендував Магніт, моя думка що це місце не варте уваги і персонал хамло, ось так це моє ІМХО :) Раніше ось полюбляв заходити в Любе і Орієнт, а після зміни власника глянь що там робиться, охайні раніше кафешки з доброю кухнею становляться гадюшниками :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу орієнта - тут твоя правда. А персонал в магніті.... хз - там знову всі нові люди

І ще згадав (ходили навіть чутки що то перший офіційний бордель на Україні) на цукровому називають, ніби-то "у жида" хто гуляв там хай поправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене один з найкращих борделів в Луцьку знаходиться по вулиці Львівська 75. Хто там був той знає, і спектр послуг дуже навіть широкий... Хоча трохи дороговато)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Железным кулаком онанизма ударим по проституции!"

© Агітлозунг радянської армії часів революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і спектр послуг дуже навіть широкий...

^_^

а как в таких заведениях межет быть неширокий спектр услуг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Кого цікавить - пишіть в личку. 100 % варіант... :)

Всіх зацікавив, а сам ушол в подпольє :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи це буде "ви не хочете приємно провести час"?

одна курва на все місто

катастрофа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як зараз, а колись постійно дівчата були при бані що у дворі біля площі Воз"єднання. Окрім бані, здається, там ще й номер є.

В теремно ж цілий комплекс вибудували... Правда, є теорія, що туда не так легко потрапити smile.gif

Це ти про теремнівські сауни?

Давненько там не був, і раніше туди ми їздили з "завозними" дівчатами. Місцевих там не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, не забувайте про час, в якому ми живем ;)

навіщо борделі? якщо на будь-якому сайті знайомств пропонують інтим за гроші!!!

5хв роботи і маєш адресу, фото, ціну і "договір про час" + діє гнучка система знижок для постійних клієнтів:) та ще й не буде гемору з бронюванням саун, готелів, кімнат... система давно налагоджена і працює відмінно) а кращого вибору "красунь" не знайдете в жодному борделі... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Щось я не помічав на сайтах знайомств Луцьких дівчат - ? Хоча, можливо, просто не шукав :)

навіщо борделі? якщо на будь-якому сайті знайомств пропонують інтим за гроші!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...