Перейти до змісту

Колодеже


tolik79

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Були сьогодні з хлопаками на безкоштовному ставу. Нічим добрим похвастатись немає. З самого ранку і цілий день дув сильний холодний північний вітер, що навіть сонечно не дуже спасало. Рибачків трохи було, але не дуже багато, навскидку з 5-6 машин. Кльов ну дууууже слабенький, покльовки в"ялі та рідкі, засікти щось було дуже важко. Правда вдалось зранку витягнути ось такого красеня крутобокого карася (ввечері вдома зважив, виявився 550 грам, що напевне найбільший мій карась). Але то було і всіх приємностей на сьогодні, далі лише пара карасів і плотичок на долоню. Ловили переважно на куки, часниковий, медовий. Пробував на опариша, так за 3 години його навіть не зачіпило нічого, цілий-цілісінький залишився ! Приблизно така сама ситуація і в усіх інших, скучали практично всі.

xlHuB.th.jpg

noHjZ.th.jpg

bNA61.th.jpg

vBHJm.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Був уже другу ніч на платному.

Опишу коротко, самий актуальний вислів по всьому березі був: "Заї(колупала) та плотва".

Карп не брав взагалі ні в кого, ні одної покльовки. Сторож казав що амура 12,5 кг брали в цьому році, але щось не віриться.

Поки хтось не напише що зловив карпа в Колодеже - більш туди не поїду. Краще вже в Боголюбах карасів натягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був уже другу ніч на платному.

Опишу коротко, самий актуальний вислів по всьому березі був: "Заї(колупала) та плотва".

Карп не брав взагалі ні в кого, ні одної покльовки. Сторож казав що амура 12,5 кг брали в цьому році, але щось не віриться.

Поки хтось не напише що зловив карпа в Колодеже - більш туди не поїду. Краще вже в Боголюбах карасів натягати.

я на ніч їздив, то сусіди збоку сиділи 2 карпа по півтора кіля взяли на кукурудзу і все.

все що сторож каже повна хірня, в сітку їхню хіба що попався, бачив на власні очі як патрошили рибу, зразу її з сіток і в мішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу не сказати: сидів на березі, лошарою себе відчував )

Народ поприїзджав на тавріях, жигулях, кадетіках 20-тилітніх, і всі з кораблями, а я на королі з берега кидаю )))). Сиджу зараз на е-баї, шукаю корабель )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19.06 поїхав в Вільхівку але там було дуже багато людей не було де сісти ,переїхав на безкоштовний в Колодеже. Був з ночівлею (19.06-20.06),погода була не дуже...моросив дощ. Кльов дуже слабий,всю наживку збиває плотва. Людей було мало ,результат в всіх майже однаковий. Мій улов нижче:

post-28993-0-78331900-1434959979_thumb.j

post-28993-0-22365800-1434959984_thumb.j

post-28993-0-58317000-1434959988_thumb.j

post-28993-0-71526200-1434959992_thumb.j

post-28993-0-18767400-1434960001_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey_lt, кораблик класна штука і іграшка непогана :)

за 50-60 метрів вже тяжко точно точечно і без шуму закормити, а тут щастя ;)

я думаю ось такий , як знизу, погратись, буде саме то ;)

UT8ecoTXaXbXXagOFbXc.jpgdr-svecha.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey_lt, кораблик класна штука і іграшка непогана :)

за 50-60 метрів вже тяжко точно точечно і без шуму закормити, а тут щастя ;)

я думаю ось такий , як знизу, погратись, буде саме то ;)

UT8ecoTXaXbXXagOFbXc.jpgdr-svecha.gif

кораблик файний, але якщо собі такого куплю -спочатку труба мені буде, потім кораблю :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію

це точно..

85$ млін :( треба шось думати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію

це точно..

85$ млін :( треба шось думати ;)

http://jabo.kiev.ua/

Ось тут вроді солідна конторка з сервісним обслуговуванням.

Але там такий не 85, а 105$.

Де ти знайшов за 85?

Я думаю якщо вже брати, то такий

http://jabo.kiev.ua/kupit-radio-lodku/korablik-dlja-rybalki/jabo-2bl.html

Це ж собі не на рік і не на 2 береш., через пару років вже забудеш про ті гроші, а на любій водоймі себе добре будеш почувати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сагласен, + ехолот, літієвий аку., бомба. і ціна 350баків, "халява")))

а взагалі я думаю, що починати потрібно з палки з катухою. і їздити на водойми де карпікі більше 10 кг. тоді я зрозумію в що вклав гроші,

а карася прикормити в мене є рогатка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть загадили тему в Колодежах :(

Давайте краще поофтопим тут ЕХОЛОТ?( з берега) ??

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора почув, що в Колодеже дамбу прорвало. Рівень води впав точно, тому що при першій рибалці рукою до води діставав, а вже при другій - не діставав. Думав наївся крепко, зігнутися не можу ). Можливо із-за цього карп погано там бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...