Перейти до змісту

Неділя 08.06.2008


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Збір 09:00 Вхід в парк ім. Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 км від Луцька по рівненській трасі. Покатались дійсно класно, свої 80 км. я накрутив. Шкода тільки покупатись не заїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдине що, коли вже розпрощався з дейвом, то потім ледь педалі крутив :sm110:. а хтось там говорив - "вкатався" :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 км від Луцька по рівненській трасі. Покатались дійсно класно, свої 80 км. я накрутив. Шкода тільки покупатись не заїхав.

Lexx_Giant, Andy і я каткулись на шосерах до Дерно, вернулись зо Звірова, далі з групою до місця дислокації difotoв Джерелах.

Разом ~ 90 км.

Як би не гроза то відпочинок був би ще кращимю

Початківці витримали відмінно таку покатушку. Всі старались помагати їм. :sm110::angry2:

хотілося б побачити фотки :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна гоцать.

Вкатались :)

так, навіть дивно, при тому що давненько не катались такою кількістю, що були новачки - колона певні проміжки дороги була ну майже перфект :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми так славненько прокатались по пилюці і потім шубовсь в озеро електроапаратне, водичка - прєлєсть! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck

Початківці витримали відмінно таку покатушку. Всі старались помагати їм. :):)

хотілося б побачити фотки :(

шкода, що фоток не буде коли початківців підпихали :) дякую за підтримку і моральну і фізичну

Покатушка СУПЕРОВА, дякую всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак! Фотки з покатушки в студію!

Фотки

Щодо мене - то як почув куди їдем, думав не дотягну. Але впертість і бажання показати себе з ліпшої сторони (все таки перша покатушка) трішки додала сил.... Мій загальний кілометраж з дому - додому склав 96 км.... Сьогодні нозі троха болять :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тре якось подумати над мега-покатухою до світязя. можливо до ковеля ліктрічкою махнем, а там па коням і в бой :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа,покатушка була мега-кльова!!!А я ще й спочатку їхати не хотіла :smile3: .Намотала за день 102 км...Все супер:і погодка,і нагрузка якраз та шо треба,ів озері польопались.Ну шо може бути краще)))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: вот так начитався вас, і купив вчора байк, згадав шкільні роки на аїсті,... намотав вчора 70 км. з тої радості. З непривички (востаннє їздив на довгі дистанції веліком ще в школі) зараз сидіти не можу на роботі. треба буде купити якогось памперса на ваті :D .

Ви велику справу робите, молодці.

З.і в тому році ще не курив, знав що почну літом їздити, мабудь вже і не почну знову диміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...