Перейти до змісту

Панський ліс


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Четвер. Кінець робочого дня. Дійові особи: я і Біо. Розмова по асі:

Vampirich (17:08:12 5/06/2008)

що робиш опісля роботи?

BiO (17:08:32 5/06/2008)

думав в Панський ліс катнутись - подивитись, що і як

Vampirich (17:08:58 5/06/2008)

і нічого не кажеш??????????????????

сударь! как ви посмєлі?

BiO (17:09:10 5/06/2008)

та я так, дорогу пошукати...

Vampirich (17:09:43 5/06/2008)

ну так зі мною пошукаєш! сьогодні свято і я хочу десь покрутить педалі... а самому - впадлу

BiO (17:10:01 5/06/2008)

ладно, заїду за тобою...

Vampirich (17:10:29 5/06/2008)

о! інша справа!

Коротше ми туди поїхали. Дякуючи тому що Біо доволі детально вивчив мапу перед стартом - то навіть не блудили.

Заїхали в ліс. Там сполохали якусь солоденьку парочку, яка надіялася романтично провести час. Ми проїхали мимо них, але так як траса була геть поряд, то після кількох наших захопливих "ти диви! та йо...." почулося звук мотора що віддалявся... Обломали ми комусь кайф....

На трасі помітили не надто давні сліди велошин, та сліди свіжого піску (хтось десь трамплінчики підправляв)... Значить не все забуто і закинуто....

Біо до мене: "Ну шо?"....

Йому то "ну шо", а у мене після 2-ох доволі результативних падінь на асфальті розвинувся панічний страх стрибків. Як розганяюся й стрибаю - все гуд. В повітрі починаю панікувати "ай-яй-яй, зараз впаду і буде п...."

Але приклад Біо (який посміливіший мене буде) спонукав мене спочатку на маленькій швидкості, потім потрошки став добавляти і.....

post-2135-1212733308.jpgpost-2135-1212733325.jpg

post-2135-1212733337.jpgpost-2135-1212733351.jpg

post-2135-1212733368.jpgpost-2135-1212733385.jpg

post-2135-1212733407.jpgpost-2135-1212733424.jpg

post-2135-1212733441.jpg

(вибачайте за шуми - фотки робилися в спорт-режимі з дуже великим ISO)

В результаті буди зроблені висновки що:

1. Команч, хоч і бюджетний велосипед, але може стрибати

2. Вампіріч, хоч і не мега-лось, але теж може стрибати

3. Вампірич, може не тільки стрибати, а й доволі ефектно падати

4. Біо тримається в сідлі поліпше Вампірича

2 рази впав. Хоча без наслідків (здертий лікоть, який після минулого польоту ще не зажив - то фігня), але все одно неприємно. а все через отой страх впасти... блін. треба з ним боротися....

P. S. А ще купити налокотники й наколінники й перти знову в панський ліс! Мені - сподобалося! :)

P. P. S. І ще Біо треба навчити фоткати моїм фотіком! А то ніфіка момент не міг зловити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, пробували ми стрибати на перших трамплінах, які знайшли. Траси там десь метрів 40-50 максимум. Треба було б з'їздити з кимось, хто знає, де вона дійсно була. Бо хоч після стрибків ще чуть поблудили по лісі, нічого схожого на трасу більше не знайшли :) .

А стрибати дійсно сподобалось. Хоч і стрибали на 19,5" рамах.

Мрія - проїхатись по мостику дерев'яному, такому, який там був. Може, якось вдасться відновити?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мрія - проїхатись по мостику дерев'яному, такому, який там був. Може, якось вдасться відновити?..

питаннячко одразу - ти на контактах? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко одразу - ти на контактах?

Ні, поки ні. Але стрибати на контактах не радять. Думаю, і для такого мостика вони будуть лишніми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там мостиков было два - один над трамплинами, второй - чуть в стороне, в лесу, планировался под норт-шор :)

От обоих остались рожки да ножки...

race1.jpgrace2.jpg

race3.jpgrace4.jpg

А трасса была чуть левее от трамплинов, в молодом лесу, на склоне. В принципе, она там и осталась, на самом длинном спуске даже "правильный" трамплин сделали...

Кстати, вот это - он: post-2135-1212733441_thumb.jpg

race.jpg

Её длина около 250 метров, это если со "скоростным" участком по лесной дороге...

Въезд на трассу виден на той фотке, где sts над пропастью (вторая). А норт-шорный мостик был почти сразу после въезда на трассу - он шёл прямо, а трасса сворачивает вправо и вниз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стрибати дійсно сподобалось. Хоч і стрибали на 19,5" рамах.

В кого 19,5 а в кого 20,5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого 19,5 а в кого 20,5 :)

Ну вы реально экстремалы :)

Я там прыгал на 14-ке - и мне она была завысокая...

002.jpg

Dgura на тех трамплинах когда-то в начале своей велокарьеры на гибриде (28") очень классно и зрелищно убрался, даже не успев понять, что случилось...

Лучше всего - на BМX-е там прыгать: он и уходит выше, да и приземление на маленькой раме намного удобнее отрабатывать:)

001.jpg005.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa

А з якої сторони цей в'їзд на трасу? Зі сторони об'їздної (з західної)? Там, де раніше була вирубка, зараз досить високі деревця. можливо, за ними якраз в'їзду і не побачили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

race2.jpg

Видели это место? [только, конечно, без моста]

С левой стороны вверх уходит дорожка - это начало трассы. А последние фотки из первого поста vampirich-а - это практически конец трассы. Там лес не особо старый, но чтобы деревья мачете порубать, надо постараться :D

P.S. Если хочешь, можно сегодня вечером туда катнуть, у меня будет минут 40 свободных, гы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как, вы катали туда?

Я пригнался туда в 22:05... Небо было такого классного цвета, что я даже останавливался и втыкал на него. А потом я понял в чём прикол - стёкла-то в очках были оранжевые :)

На подъезде к лесу уловил запах жареного мяса, потом в полумраке разглядел дымок... Ломанулся через лес и напоролся на компанию - две машины перегородили дорогу и глушили окрестности шансоном. Я так понял, что это были не вы... Покрутился по лесу, поискал следы и погнался домой, так и не вкусив шашлычка :)

Прогнался по окружной, по городу, поматерился на "слепаков" в авто, которые мешали отрабатывать каденс, и уставший приехал домой и шлёпнулся в душ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятницю ввечері були там. Погрілись в променях призахідного сонця, скуштували печених ковбасок, проїхались чуть по лісі - і додому. О 22 уже були в Луцьку.

Сьогодні знов катав в Панський. Проїхався ще по кількох стежках в лісі, об'їхав його кругом - крім тих трамплінів, на яких перший раз стрибали, нічого схожого на трасу не знайшов. :angry2:

Про місце, де був мостик. Оце ніби воно:

post-4500-1212949680.jpg

Вправо від цього місця іде горбиста стежечка, за описами схожа на участок з імітацією їзди верхи. Тільки зроблені ці горбики не вручну, тому засумнівався щодо належності цієї стежки до траси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, это экс-мостик. Вправо - "поскакушки", гы :D А влево идёт дорожка... Трасса - это не обязательно трамплины, это также технические участки - повороты, спуски-подъёмы... :) Сворачивай налево и смотри по картинке выше (Post #6) :smile3:

Кстати, прикольно смотрится местность - прошло года 4, и сосенки конкретно выросли, а трамплины заметно осыпались...

4goda.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, виходить, що ми по трасі катались, тільки того не усвідомлювали...

Ну, тепер можна буде і покататись, знаючи, що то траса :smile-zachot:

Участок справа в трасу не входить? Просто для бажаючих відчути себе вершником?

І ще питання: хто це все будував? Може, чуть відновити, але самі ми не справимся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа - это подъезд к месту отдыха :smile-zachot: Хотя никто не мешает сделать нормальную скоростную трассу через лес и включить в неё этот участок.

Мы когда-то давно рыли там землю и возводили мосты, ещё в те времена, когда у меня за зеркалку был "Киев-19М", а Христиан катался на байке, а не на Газ-69... Лет так пять назад, наверное :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже были такие попытки :)

Я пару лет назад расчищал и выравнивал трассу, skinik трамплины правил, ещё кто-то рыл их... В итоге непонятно кто уничтожил всё практически "под ноль".

Охранять надо, однако ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально, може відновимо?

Сокира та пила з лопатою найдуться. Але тра компанію!!!!

Кожен з інструментом і вперед, монтувати трасу... :?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що ту трасу зруйнували всякі гопи, які приїжджають туди бухать, і яким велосипедисти заважали "культурна развлєкацца"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...