Перейти до змісту

Продам Redmi 3S Pro 3/32 Android 8.1


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Продам  свій смарт Xiaomi Redmi 3S 3/32 Global Version. В телефоні офіційно розблокований бут, для можливості встановлення кастомної прошивки і можливості активації Camera 2api. Телефон не битий, не топлений. Один користувач, на даний момент  в телефоні працює все ідеально і без будь-яких нарікань.

Встановлено Google camera з HDR+, є можливість робити модні на сьогодні фото з ефектом боке. Фотки вихрдять на голову вище за стокову камеру.

При  бажанні покупця можу встановити назад оригінальну MIUI  і заблокувати бут, хоча смислу не бачу так як Android 8.1 мені особисто набагато краще 6-го... На даний момент вже всі розробники повністю зосередили роботу над Android 9 Pie і вже знаходяться на стадії Beta (є ще проблеми з оптимізацією електроспоживання) то очікувати на RC вже можна найближчим часом.

Акумулятор тримає впевнений повний день з постійно включеними WiFi/3G/Bluethooth і геолокацією.

Характеристики та опис

Причина продажу: Хочу телефон з більшою діагоналлю і WiFI 5Ghz... Придивляюся до A2.

Телефон ззовні в дуже хорошому технічному і косметичному стані. Екран в ідеалі так, як з перших днів ношу з захисним склом. 

В комплекті: смарт, коробка,зарядка, бампер.

Хотілка 2320грн

Фото під спойлером

Спойлер

image;s=644x461

image;s=644x461

image;s=644x461

image;s=644x461

image;s=644x461

image;s=644x461

image;s=644x461

 

 

Приклад фото на даний смарт:

Спойлер

00000IMG_00000_BURST20180916193636940_CO
IMG_20180916_144858.jpg
IMG_20180920_192229-EFFECTS.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ruslyk сказал:

З чого таке взяли???

 

Та до редакції об'яви, ціна вроді була меньшою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі дякую за увагу, смарт продано. Новому власнику бажаю довгої і хорошої роботи апарату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...