Перейти до змісту

відеокамера/прожектор для нагляду в двір і біля


Рекомендовані повідомлення

Ходять якісь незрозумілі особистості в гості до сусідки, і попутно приглядаються до мого двору(а може і не тільки мого). Лазять вночі і крадуть що бачать.

Думаю поставити прожектор з датчиком руху. Але так я може трохи відлякаю, та не зловлю того хто лазить.
Інший варіант якась камера що вночі знімає добре. або камера+ прожектор.
Хто стикався, що порадите?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще просто прожектор,

Ну зніме камера, в капюшоні сусіда навіть не ваізнаєте, не те що злодія.

Квартиру в новобудові пограбували, навіть обоиччя не прикриті, фак показали в камеру і замок відкрили, і шукай вітра в полі, якщо десь колись зловлять на гарячому, то можуть долучити до справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Revolver сказано:

Ну зніме камера, в капюшоні сусіда навіть не ваізнаєте, не те що злодія.

тут ти правий. але є одне але. в мене тупіковий провулок і шанс що лазить хтось зовсім зальотний дорівнює нулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dima4s сказано:

Як на рахунок камери з ИК підсвіткою?

До-сра-ки! В мене є камери до 80метрів з ІК підсвідкою,дай пару хвилин зроблю тобі скрін,подивися чи можна там щось розгледіти))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Dima4s сказано:

Як на рахунок камери з ИК підсвіткою?

 На)) двір знайомого, багато що розгледиш))

E91CECA7-1470-4FED-AA7C-FA1BA45D97FA.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yura-patriot сказано:

На)) двір знайомого, багато що розгледиш))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dima4s сказано:

чесно кажучи я думав що буде гірше)

Чесно! то камера з 20-ти метровою підсвідкою))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! вроді би 80-ка, територія відносно як для повної темноти нормально проглядається, але... шо тобі то дасть,чи дасть?

EF0E0495-E3FE-49E7-AC1D-E128D0660F0C.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yura-patriot сказано:

Во! вроді би 80-ка, територія відносно як для повної темноти нормально проглядається, але... шо тобі то дасть.   

 

якусь все ж можливість того хто лазит ьвночі, зустріти вдень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

якусь все ж можливість того хто лазит ьвночі, зустріти вдень)

 Ну тоді думай шось,раджу тільки марку HIKVISION.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив би тільки Partizan. Але бачив я ті відео де приходять хлопці в масках і нічого воно не дає. Краще поставити сигналізацію на будинок і підключитись до охоронної фірми. З можливістю ставити будинок під охорону на ніч. Бо відео це добре, але на практиці рідко коли помагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого Хіквіжен?Є нормальні камери і в двоє ціна нижча.Треба сенсор дивитися і процесор.Хіквіженовський регістратор іх по своєму протоколу оприділяє.Є і з *білим світлом*,це працює як прожектор і в ночі в кольорі.А так 5мп. камеру з 6 ІК підсвіткою.Та і на 8мп.вже ціна починає ближче до нормальної рухатися.Процесор тіпа такого hi3516d  і сенсор   ps5510 .Добре показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ig_rok сказано:

А чого Хіквіжен?Є нормальні камери і в двоє ціна нижча.Треба сенсор дивитися і процесор.Хіквіженовський регістратор іх по своєму протоколу оприділяє.Є і з *білим світлом*,це працює як прожектор і в ночі в кольорі.А так 5мп. камеру з 6 ІК підсвіткою.Та і на 8мп.вже ціна починає ближче до нормальної рухатися.Процесор тіпа такого hi3516d  і сенсор   ps5510 .Добре показує.

що порадиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, ig_rok сказано:

А чого Хіквіжен?

  Я не хочу і не знаю як об‘яснити)) і я вже заїпався людям у яких відеонагляд поробив рік-два, також це роказувати і тим більше виконувати їхнє прохання «можна востановити, бо щось воно вже не робить, а хлопці трубку не беруть».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все там з заліза однаково і хіквіжени і горять і *трубку можуть не брати*.Я не буду сперичатися,але хіквіжен це *динозаври*,поки не розпродадуть 1мп.,2 мп. і т.д. камери не знижають ціну на більш сучасні.Я вже на 4мп. і не дивлюся.На 5мп. ціни більш ніж демократичні,а за 100 баксів вже і 8 мп. можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yura-patriot сказано:

 Ну тоді думай шось,раджу тільки марку HIKVISION.

Не вкурсі де в нас в луцьку можна купити? Щоб в неті не замовляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камери це засіб первентивної допомоги, а не захисту. Тобто - в певний момент часу ви бачите, що у вас робиться в певному територіальному секторі - і все! Грубо - це означає, що коли є спрацювання сигналізації в периметрі, ви маєте змогу бачити, чи обійдетеся биткою, а чи потрібно 5-6 чоловік зі зброєю...Ну - чи наряд поліції, що кому більше до душі. Камери+сигналізація - маст хев. Підключка на пульт - збільшує ваші шанси захистити майно і упіймати злодія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому б не встановити камери і не налаштувати на рух з відправкою смс чи на електронну адресу. + Дистанційний онлайн доступ через смартфон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, steelk сказано:

а чому б не встановити камери і не налаштувати на рух з відправкою смс чи на електронну адресу. + Дистанційний онлайн доступ через смартфон

датчик руху+ пікавка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, steelk сказано:

а чому б не встановити камери і не налаштувати на рух з відправкою смс

Так,за годину 30 СМС буде.Паутина,мошка,все буде спрацьовувати.А якщо слабку чутливість поставити,то не дістане до *обьєкту*.Головняк ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чутливість встановлюється не регулятором, а появою об'єкту в поле камери, наприклад камера напровлена на огорожу, а коли по горизонтальному периметру огорожі з'явивсь об'єкт то спрацьовує смс чи е-повідомлення, ніяких хибних спрацювань не відбувається.  

датчик руху+ пікавка?  - датчик руху - це сама камера, яка вловлює появу об''єкта на визначеному участку на моніторі (наприклад горизонт).

пікавка практично не потрібна, адже, якщо вам спрацює смс, чи е повідомлення, ви зможете подивитись через смартфон (якщо в цей момент не вдома), що це за об'єкт з'явивсь, і якщо це злодій, то викликати поліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, steelk сказано:

чутливість встановлюється не регулятором, а появою об'єкту в поле камери,

Боюсь навіть спитати,а ви меню камер бачили,чи всі знання з кінофільмів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...