Перейти до змісту

Тимощук в Луцьку


ariman

Рекомендовані повідомлення

Я був на Авангарді. Враження такі собі, все було якось не зоорганізовано, замість того щоб з кубком дати сфотографуватися, то його скоріше забрали і помістили в спеціальний ящик, а тимощук взагалі втік в кінці з іншого входу.Ось така історія . :0050:

:) Багато пофотаграфував (особливо кубок), якщо хтось хоче подивитися можу скинути фотки.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DeeDee, якщо можеш кинути, то на [email protected]. За нами не заржавєєт :)

А взагалі хто має, то викладайте фото сюда.

Я на Авангард підійшов трохи пізніше 13:00 і чекав годину, поки диктор торжественно не "обрадував" публіку що зараз на честь свята буде зіграно матч з двох таймів по 30 хв., дитячими командами. А потім ще ходив після чотирьох, то подивився з трибуни, доступитись не зміг, так як людей пускали групами, одна подивилась, потім інша :0050: а часу не хватало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі він молодець:0074:це подія- коли у твоє невеличке місто привозять Кубок УЄФА:0072:який молодець- весь час підкреслює, що українець, що волинянин, що лучанин:)я пишаюся своїм земляком Анатолієм Тимощуком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг грав в дитячій команді. Він казав: шо сфотографувався с Тимощуком, с кубком, і афтограф взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така:

Кубок вже тиждень мандрує Україною.

І сьогодні йому раптово назначив зустріч Віктор Андрійович (той, що Ющенко), але не дивлячись ні на що, він (Тимощук) сказав, що навіть ладен за свої кошти винайняти літак для перельоту до Луцька, задля обіцянки - показати кубок, крім того мав дати купу інтерв'ю та фото ...

Справа ускладнювалася тим, що завтра вищезазначений кубок повинен бути у Ст.Петербурзі разом із Толіком.

Інформація рахуйте офіційна, оскільки почута мною із уст редактора газети "Сім'я і Дім" - Юрія Конкевича, який являється другом та шанувальником таланту Анатолія Тимощука. Сам я особисто знайомий із Анатолієм, оскільки вчилися в одній школі. Також прекрасно знаю маму Анатолія - Надію. :0074:

ось такі пироги :0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как всігда, во всём виноват ЮЩ..

А загалом все мало пройти набагато організованіше, думаю всі б встигли пофоткатися, але.. Добре й так, хто його зна чи ше колись цей кубок побуває в нашому маленькому місті

Надіємось ще побачити і Кубок Ліги Чемпіонів в недалекому майбутньому! Тімоха, удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був на Авангарді. Враження такі собі, все було якось не зоорганізовано, замість того щоб з кубком дати сфотографуватися, то його скоріше забрали і помістили в спеціальний ящик, а тимощук взагалі втік в кінці з іншого входу.Ось така історія . :mdr:

І Зовсім він не втікав, а чемно пішов в підтрибунне приміщення у супроводі міліції. Причому привітав всіх хто не доступились до нього за автографом піднятими руками і аплодисментами. А з Кубком бардак був, згоден: чому не організувати прохід колоною біля Кубка, тим більше що часу в організаторів було предостатньо. Анатолію респект і уважуха, справжній наш хлопака, ну а Зеніт - чемпіон! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavko :huh: Я мав на увазі не Тимощука, а те, що кубок якийсь мужик з охорони вибіг і скоріше забрав!!!Просто він в кінці вийшов із запасного входу і вийшов всім облом.

А Тимоха молодець, організував прекрасне свято!!! :)

:):0044: :0044: :0044:

фотки через пару годин скіну, просто зараз фотік не у мене! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був і в замку і на стадіоні :) в замку взагалі суперово було, ніхто тебе не пхає, спокійно стоїш, фотаєш :huh: на стадіоні нічого доброго не зробили, всі обступили Тимоху і кубок, багато хто не бачив ) мені не сподобалось на Авангарді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з Кубком бардак був, згоден: чому не організувати прохід колоною біля Кубка, тим більше що часу в організаторів було предостатньо. Анатолію респект і уважуха, справжній наш хлопака, ну а Зеніт - чемпіон! :)

Сто процентів бардак з кубком такий замутили. Організаторів ;) Як би пройшли колоною то всі побачилиб, а так :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був і в замку і на стадіоні :D в замку взагалі суперово було, ніхто тебе не пхає, спокійно стоїш, фотаєш :) на стадіоні нічого доброго не зробили, всі обступили Тимоху і кубок, багато хто не бачив ) мені не сподобалось на Авангарді :)

А як тобі лицарі в замку????Бо я був один із них: червона накидка, щит, меч дворукий, десь 150см довж., і шлем!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так часто в цьому прикиді ходиш по замку? Чи просто перед приїздом Тимощука попросили побути лицарем? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меч двуручка? заточений? ))

по темі: деякі новини про візит Тимохи є на сайті uapl2012.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так часто в цьому прикиді ходиш по замку? Чи просто перед приїздом Тимощука попросили побути лицарем? :)

Ні, я просто був бо попросили спеціально до приїзду Тимощука, хоч я знав шо було гараче

, але від такого відмовитись не міг!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був і в замку і на стадіоні :) в замку взагалі суперово було, ніхто тебе не пхає, спокійно стоїш, фотаєш ;) на стадіоні нічого доброго не зробили, всі обступили Тимоху і кубок, багато хто не бачив ) мені не сподобалось на Авангарді :)

А як тобі лицарі в замку????Бо я був один із них: червона накидка, щит, меч дворукий, десь 150см довж., і шлем!!!

Це я з тобою фотався ))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був і в замку і на стадіоні :) в замку взагалі суперово було, ніхто тебе не пхає, спокійно стоїш, фотаєш ;) на стадіоні нічого доброго не зробили, всі обступили Тимоху і кубок, багато хто не бачив ) мені не сподобалось на Авангарді :)

А як тобі лицарі в замку????Бо я був один із них: червона накидка, щит, меч дворукий, десь 150см довж., і шлем!!!

Це я з тобою фотався ))) :D

Прикольно!!!!! ну і получай від мене + за це!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...