Перейти до змісту

Продам спінінгову котушку Ryobi Slam Black 1000


romarker

Рекомендовані повідомлення

Продам котушку для ультралайту Ryobi Slam Black 1000. Використовувалася бережно 2 сезони. Цього року весною проводилося професійне ТО + заміна втулки на

підшипник в кноб (http://prof-to.com.ua). Повний комплект, стан на 5/5. Бонусом до котушки намотаний шнур Favorite Smart PE 4x (оранж.) #0.4/0.104мм 3кг.

Ціна - 1500 грн.

1.thumb.jpg.d32f64a8e8f3abfe1c4c9722af2e6489.jpg2.thumb.jpg.b63148dca8f21d57fe06ab9ab59eecea.jpg3.thumb.jpg.4ccb13545f4bb147a6ce1c4820fdf005.jpg4.thumb.jpg.601dbf6eeb45ac2fc92b938df2753a1f.jpg5.thumb.jpg.6590a51ae7b67fc50e493e1f0d47c203.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професійне ТО! Це що, відправляв котушку в Полтаву, щоб поставити підшипник???? Я все роблю на місці, правда, не умнічаю з термінами "Професійне ТО"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Lubart said:

Професійне ТО! Це що, відправляв котушку в Полтаву, щоб поставити підшипник???? Я все роблю на місці, правда, не умнічаю з термінами "Професійне ТО"

тому ти не продасиш катушку за 1500 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їх і не продаю, я їх ремонтую. Котушка, яку ти продаєш хороша, не спорю, але й я на свої екусіми не жаліюсь. Я їх купляв тоді, коли вони в Янюка лише з'явились, модернізував, хоча люди мене не розуміли й котушки працюють прекрасно без жодного найменшого люфту до цього часу. Вважаю, що котушки Ріобі є одні з найкращих по якості виконання, хоча знаю унікума, що за сезон і Дайву за сезон вбив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете купляти - проходьте і не засирайте тему. А не рахунок поумнічати то, думаю, 99% спіннінгістів віддадуть перевагу наприклад Горпінченку, а не любарту, якого ніхто не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Lubart сказано:

 унікума, що за сезон і Дайву за сезон вбив.

 

Унікум, швидше за все, частенько ловив рибу і вчасно не провів ТО, а не в серванті її тримав.

 

П.С: професійне ТО - це ТО із застосуванням високотехнологічного обладнання і використання відповідних розхідних та змащувальних матеріалів в залежності від матеріалу виготовлення "нутрощів" катушки і стандартів виробника, а не вдома в гаражі на колінах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...