Перейти до змісту

Recommended Posts

Є в мене малий (2 роки), який "заліпає" в ютюбі з мобільного телефона, жме на ярличок ютюба (і погнав собі дивитись), бентежить одне, що він  дивиться всілякі тупі роліки, хтось там щось купив, розпакував, і так далі.

Думаю батькам це знайомо.

Може є такий сервіс чи аплікація, де б можна було підмінити цей ярлик, або зробити схожу аплікацію, куди б я міг закидати потрібний мені контент, і транслювати вже малому, наприклад мультики чи щось цікаве, а він собі буде думати що нічого не змінилось.

Або можна в самому ютюбе повиключати весь той шлак?

Може є тут програмісти які можуть "запіляти" таку аплікацію"?

Редаговано MACCEN

Поширити це повідомлення

теоритично можливо таке запіляти але, тоді тре буде на пристрої прописати деякі штуки з рутом і тримати на постійно включено програму з веб ютубом на компі і ярлик буде то ссилка на строку в браузері

Поширити це повідомлення

1 година тому, MACCEN сказано:

Є в мене малий (2 роки), який "заліпає" в ютюбі з мобільного телефона, жме на ярличок ютюба (і погнав собі дивитись), бентежить одне, що він  дивиться всілякі тупі роліки, хтось там щось купив, розпакував, і так далі.

Думаю батькам це знайомо.

Може є такий сервіс чи аплікація, де б можна було підмінити цей ярлик, або зробити схожу аплікацію, куди б я міг закидати потрібний мені контент, і транслювати вже малому, наприклад мультики чи щось цікаве, а він собі буде думати що нічого не змінилось.

Або можна в самому ютюбе повиключати весь той шлак?

Може є тут програмісти які можуть "запіляти" таку аплікацію"?

Я собі поставив адблок де заборонив все крім адреси певного списку відтворення, а що потрібно дивитися то кидаю у той список...

Але дитині 2роки, ранно ніби ще...

Поширити це повідомлення

17 годин тому, MACCEN сказано:

а як ті спсики зробити, наприклад тільки мультики і все?

Під кожним відео є щось типу "додати" тисну і там або створити новий або вже  в існуючий

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз