Перейти до змісту

Plug and Play


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне.

Є проблемка. Мабуть усі зустрічали наступну граблю.

Вштрикнув у комп флешку - побачив -все люкс, попрацював.. вийняв.

Вставляєш вдруге- все - не видно її.. хоча сама флешка світиться активною.

Питання - чи має/знає/зустрічав хтось таку софтінку (прграмку) яка б детектила (обнаружала) вчасно під'єднаний пристрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так треба рити в сторону траблів системи, навіщо ще ставити щось ліве, коли має працювати штатне. Щойно пробував в себе, вийняв - втикнув - все ок, якщо я правильно поняв ситуацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба рити в бік служби, яка надає букви дискам :)

флеха якимось макаром запам"ятовує якою буквою її називали при підключенні. Якщо на іншому компі є вже диск з такою буквою, то вийде конфлікт і флесі не назначиться нова буква :bayan:

Це легко виправляється в панель управления-администрирование-управление компьютером-управление дисками-знаходиш свою флеху і міняєш букву диска. все. Далі вона на цьому компі буде визначатись нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує, що цей випадок з запамятовуванням - залежить від самої флешки, або діло зовсім не в тому, щось я ніразу не замічав такого, щоб буква дуску не подобалась. А втикаю і витикаю флешки я часто і різні )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гола - чиста система, щойно перевстановлена!

Увімкнув флешку - супер!

Дома на той же комп (нотік) вставив - вже не бачить.. (флешка- МР3 плейєр).. хоча не суттєво..

От мене цікавить якась прога, яка буде бачити все що у ЮСБ всунуто..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і іншу флешку втикав? такі самі симптоми? *ля буду не варто тратити час на пошук програми, вона не допоможе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це легко виправляється в панель управления-администрирование-управление компьютером-управление дисками-знаходиш свою флеху і міняєш букву диска. все. Далі вона на цьому компі буде визначатись нормально.

якою буквою визначається флешка на компі? є така сама буква на ноуті без підключеної флехи?

флеху видно в керуванні дисками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ поглянь ось тут є дуже багато програм для флешок.

На мою думку Total Commander має бачити твою флешку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...