Перейти до змісту

Продам відеокарту GTX 950


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Serpent сказал:

Гарний жарт. Я не знаю, чи ви в курсі, але крім різних частот в цих відяхах ще й різна кількість потокових процесорів і текстурних блоків. Їх ви теж включите парою кліків в Afterburner? І до того ж 960 теж можна розігнати.

у вас є 960? якщо так, то можемо перевірити на практиці як сильно впливає на продуктивність в іграх: "різна кількість потокових процесорів і текстурних блоків". Але якщо Ви не фанат теорії заговорів, то є тести, які підтверджують мої слова. Я мав на увазі не збільшення частот заради самих частот, а те - що збільшені частоти нівелюють різницю в "різній кількісоті потокових процесорів і текстурних блоків".

Звісно 960 теж можна розігнати, але потенціал розгону у 960 не такий як в 950. 950 - це просто трохи урізана і сповільнена версія 960. Якщо на практиці на 950 ви можете взяти 1500 по ядру, то на 960 - ви особливо не розженетесь, і в кращому випадку дай Бог щоб ви взяли 1600, а пам'ять та ж сама, орієнтовно - 8000 в розгоні (якщо самсунг). 960 є сенс брати якщо знайдете за вигідною ціною, але щоб вона прям була набагато краща 950-ї, то однозначно - ні.

Результати тестів, зверніть увагу на показники фпс стокової 960 (перша позиція) і розігнаної 950 (друга позиція):

26-msi-gtx950-gaming-2g.png

32-msi-gtx950-gaming-2g.png

34-msi-gtx950-gaming-2g.png

38-msi-gtx950-gaming-2g.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Zheny@ сказал:

 

Я до того веду, що краще заводський реф, аніж криворукий прогрів чи хз ще які звірства могли бути.

 

Сплутав з 960. Бо така і є. 2 варіанта. 2 і 4 гіга.

Завтра приїде 2-гігова клієнту. Єслі шо, то трохи більше 100 доларів.

Стрікс уже 120+ доларів. 4 гігова.

970 4 гігова ще десь менше 180 у.о.

 

в картонній кпаковці (не магазинній) 64 градуса і вентилі ще не крутяться.

 

дуже вигідна ціна, я так розумію це ще й 2-х вентиляторна версія з тепловими трубками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, x9teen88 сказано:

дуже вигідна ціна, я так розумію це ще й 2-х вентиляторна версія з тепловими трубками?

Завтра сфоткаю.

 

походу така

 

Спойлер

01_asus_strix-gtx960-dc2oc-2gd5.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Просто геніально)
Купити 1050 за 2300грн, а свою гіршу, впарити ще на 200грн дорожче на одному й тому ж форумі
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, pasha1207 сказал:

Просто геніально)
Купити 1050 за 2300грн, а свою гіршу, впарити ще на 200грн дорожче на одному й тому ж форумі
 

число взагалі дивились коли я виставив свою "гіршу" на продаж?

Чим взагалі у вас рівень відеокарт вимірюється циферками в назві? тоді 1050 краща за 980, правильно ж?

Тепер на рахунок "гірша"- гляньте на картинки, моя гірша 950 з повніцинними 4+1 фазами і розпаяними усіма мосфетами, додатковим живленням і відкритим повер лімітом.

і тут така краща 1050 з відсутньою однією фазою, і відать миші з'їли парочку мосфетів, а ще заблокованим повер лімітом.

1050 краща лише по охолодженню і енергоспоживанню, саме з цією метою вона і бралась. А 950 - стабільніша. Ці карти як мінімум однакові. Але все залежить від потенціалу розгону, в даному випадку, у 950 він кращий.

Давайте глянем що в нас робиться в відьмаку 3 (див. скріншот). Ой а як же так, моя ж гірша має бути, а показує кращий результат. Це я мабуть просто підмутив результати. Насправді краща 1050 мала б тут показувати 100 фпс.

Цифри ми обсудили. А тепер поговоримо про вас. Як конкретно вас обходять мої гроші? Я вкрав щось? Когось обманув?

Чому наші європейці мають таку звичку рахувати чужі гроші?

09-asus-ex-gtx1050-2g.jpg

24_big.jpg

witcher3_2018_09_26_17_30_57_208.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, pasha1207 сказал:

Просто геніально)

П.С. а за комплімент - дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якшо шо то я там ссилку прикріпив.
2. До чого тут число, тут наголос на "сьогодні" і "ціна"
P.S. якщо ж 950 краща, то чому ж Ви її продаєте і купуєте 1050? Так вже необхідні ті 200грн?
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожне покоління краще за попереднє і тут нічого обговорювати pasha1207 прав 100%, це те саме, розказувати що 960 така сама як 1060 якщо в афтербернері накинути +100 ядро і +500 память.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, x9teen88 сказано:

і тут така краща 1050 з відсутньою однією фазою, і відать миші з'їли парочку мосфетів

вона стільки не споживає, щоб туди ліпити зайві мосфети і додаткове живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, pasha1207 сказал:

1. Якшо шо то я там ссилку прикріпив.
2. До чого тут число, тут наголос на "сьогодні" і "ціна"
P.S. якщо ж 950 краща, то чому ж Ви її продаєте і купуєте 1050? Так вже необхідні ті 200грн?

це допит?

але мені приховувати немає чого, тому по порядку:

1. ссилка ваша чисто на технічні дані в вакуумі. Ви хоча б ссилки на якісь тести з ігор, так сказать для прілічія, скинули. Ви розумієте, що буст сучасних відеокарт в іграх напряму залежить від потенціалу розгону (повер ліміт, живлення (вати + врм)).

2. Ви заздрите, що не ви купили за такою ціною сьогодні? Продавець запропонував ціну, покупець погодився. В чому проблема. Чому вас має хвилювати за якою ціною хтось щось купляє і продає. Я вас не застваляю купувати мою гіршу відеокарту. Проходьте далі.

П.С. Продаю тому що, написано в самому першому пості. А купую 1050, тому що треба відеокарта із меншим енергоспоживанням. Підвернулась вигідна пропозиція, я нею скористався. Щоб вас вже геть не турбувала моя совість, то ця ВК для мого друга, який попросив мене зібрати йому бюджетний ПК. Так що можете вважати, що 1050 купив фактично не я, а мій друг. 

А тепер питання на засипку, якщо один магазин продав кілограм яблук за 10 гривень, в той час як всі інші магазини продають за 15 гривень. Тепер всі ці магазини мають продавати яблука за 10 гривень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nemec сказал:

кожне покоління краще за попереднє і тут нічого обговорювати pasha1207 прав 100%, це те саме, розказувати що 960 така сама як 1060 якщо в афтербернері накинути +100 ядро і +500 память.

960 це вазгалі то 1050тіай, а 970 це вже 1060. і вони дійсно приблизно рівні по продуктивності.

Я свої докази навів, прошу тепер Вас навести свої докази.

Хоча, якщо Ви на повному серйозі зрівнюєте 960 з 1060, то з вас спросу немає, у вас там свій манямірок по ходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

вона стільки не споживає, щоб туди ліпити зайві мосфети і додаткове живлення.

да ну?

21.JPG

07_asus_rog_strix-gtx1050-o2g-gaming.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої дорогі українці, перш ніж писати всяку околонаучну чєхарду, основану на ваших домислах чи фантазіях. Спершу треба хоча б трохи підучити матчасть, а потім вже починати вступати в дискусію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, x9teen88 сказал:

1. ссилка ваша чисто на технічні дані в вакуумі. Ви хоча б ссилки на якісь тести з ігор, так сказать для прілічія, скинули.

Відеоролики:
Перший

Другий

Третій

Четвертий

(в останньому ролику прекрасно видно, що на 950 кулер крутиться, а на 1050 стоїть, хоча температури однакові)

 

14 минут назад, x9teen88 сказал:

2. Ви заздрите, що не ви купили за такою ціною сьогодні?

на покупку пофігу, в мене 1060 на 6Гб)
 

14 минут назад, x9teen88 сказал:

А тепер питання на засипку, якщо один магазин продав кілограм яблук за 10 гривень, в той час як всі інші магазини продають за 15 гривень. Тепер всі ці магазини мають продавати яблука за 10 гривень?

Яблука продаютсья в одному магазині, тільки тогорішні дорожчі за свіжі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу більше не флудити. Відповідати на дитячі питання аля "чому сонце світить" більше не буду. Вибачте, якщо когось образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, pasha1207 сказал:

Відеоролики:
Перший

Другий

Третій

(в одному ролику прекрасно видно, що на 950 кулер крутиться, а на 1050 стоїть, хоча температури однакові)

 

на покупку пофігу, в мене 1060 на 6Гб)
 

Яблука продаютсья в одному магазині, тільки тогорішні дорожчі за свіжі

В цих роликах 950 з неповноцінним живленням. ви реально не розумієте про що я тут писав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось адекватні тести. тут використовувались карти в розгоні, при чому потенціал цього розгону у них був майже однаковим.

а в нашому випадку: моя "гірша" 950 має потенціал бнабагато більший ніж "краща" 1050. А те що 1050 тихіша і менше споживає це вже діло десяте - ми тут обговорюємо кількість фпс в іграх

213123123.jpg

07_asus_rog_strix-gtx1050-o2g-gaming.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, pasha1207 сказал:

на покупку пофігу, в мене 1060 на 6Гб)

коли пофіг - людина просто проходить повз. ну я так завжди думав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, x9teen88 сказал:

Хоча, якщо Ви на повному серйозі зрівнюєте 960 з 1060, то з вас спросу немає, у вас там свій манямірок по ходу.

ти не зрозумів що це все не серйозно?

я хотів тобі сказати те що немає чого порівнювати 1050 і 950 при любих розкладах остання робить сосо приблизно на 10% по фпс і по енергоефективності 15 вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nemec сказал:

ти не зрозумів що це все не серйозно?

я хотів тобі сказати те що немає чого порівнювати 1050 і 950 при любих розкладах остання робить сосо приблизно на 10% по фпс і по енергоефективності 15 вт.

давай так, бро, або ти зараз мені скидаєш пруф хоча б з відьмака 3, де на тих же настройках, де моя 950 в Новіграді видає 65 фпс - конкретно ASUS Expedition GeForce GTX 1050 (EX-GTX1050-2G) в тому ж місці видає, скільки ти там сказав 10%, отже від 65 - це буде 71 фпс. або ти створюєш окрему тему на борді, де просиш у мене вибачення. Мені вже надоїло з дітьми в квачика грати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 подивись, і перестань плюватись ядом, виглядає так начебто в тебе 950 не така як у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, x9teen88 сказал:

давай так, бро, або ти зараз мені скидаєш пруф хоча б з відьмака 3, де на тих же настройках, де моя 950 в Новіграді видає 65 фпс - конкретно ASUS Expedition GeForce GTX 1050 (EX-GTX1050-2G) в тому ж місці видає, скільки ти там сказав 10%, отже від 65 - це буде 71 фпс. або ти створюєш окрему тему на борді, де просиш у мене вибачення. Мені вже надоїло з дітьми в квачика грати. 

що ви рівняєте то ? 950 на старішому граф чіпі і 1050 на Паскалі 

може і при розгноні 950 і творить чудеса,але не забуваємо що 1050 також гониться 

як не крути новіше покоління крутіше,тут немає чого спорити навіть 

не рівняйте запорожець з жигулем 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...