Перейти до змісту

Чемпіонат Европи


spqr

Рекомендовані повідомлення

я вот одного не пойму - голландцы вам родные? чего вы за них так распереживались?

либо у вас ставки погорели, либо у вас к ним как к "помаранчевым" особые чувства...

русские играли лучше - спору нет, поэтому и выиграли.

а разбираться кто вчера и позавчера играл лучше - дело статистики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А до чого тут "родные"? Яка команда кому нравиться, той за ту і переживає. Я болів за голандців, а в півфіналі буду за росіян, так як ні Іспанія ні Італія ніколи не нравились.

Доречі сьогодні ставлю на італійців. Іспанці завжди групи проходять на ура, а в плей-офф грають лажово (як на них ще кажуть "вічні претенденти на медалі").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні хочу щоб перемогла Іспанія, але щось мені здається все станеться з точністю донавпаки

Вчора їхали в поїзді і я казав, що рахунок буде 3-1, але за моїми прогназами мали виграти голандці, рахінок так і був 3-1, але виграли росіяни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія - Голандія, це краще що я бачив. Я вболівав впродовж чемпіонату за Голандію. Але те що зробила з ними Росія. Я балдев від цього матчу, він так мене хвилював. супер гра росіян. чого так грали Голандці - незнаю. Дивився по НТВ, коментатор був такий що я чуть пуза не надірвав, лазив під ліжком. Дивлячись як зіграла Росія я згадав про Україну, коли ми теж грали і саме ДУХ допоміг нам виграти. Росіяни якраз були сповнені такого духу і зіграли з голандцями як вуйко на сопілці. Останні два голи нагадали мені стару українську поговірку - Сцик без пердик що весілля без музик! Прогноз в мене такий, знову прийдеться брати БЕРЛІН :-). Якщо не розтратять дух виграють.

Але мій брат сказав (слідкуючи за грою команд з Росією) грають ніби купили матч. Але прошу не роздувати ці слова це так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот одного не пойму - голландцы вам родные? чего вы за них так распереживались?

Та я сам не знаю...

Ніби Україна програла.. шось аж на серці стало погано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Ну я все можу зрозуміти: нестача коментаторів, збитковий канал і тд. і тп...

Але навіщо ставити Дурепу коментувати такий матч???! :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не так сильно був проти Росії,дійсно поставив на Голанців,але дивлячісь гру і як грала Росія це було щось,в онлайн поставив на прохід Росії і відбив певну частину.Беззуба гра голандців просто вбила,чому так грали не пойму,після розриву Франції і Італії це було щось шокуюче.Після Д.Баклана,політичних справ, мені вже підкуп везде мерещеться.Деньги-пыль,їх як навіює так і розвіює,жаба мене сильно не давила.Більше почінаеш вболівати за команду яка показує красиву гру,характер.Це краса футболу-непередбачюваність.Мені зараз важко когось вибрати-всі по своєму-КРАСАВЦИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Ну я все можу зрозуміти: нестача коментаторів, збитковий канал і тд. і тп...

Але навіщо ставити Дурепу коментувати такий матч???! :mdr::mdr:

відать чувак в авторететі,вчоршній хлопець теж проганяв від надлишку ємоцій,щось вже таке морозив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я своїх 5 копійок: думаю що сьогодні Італійці виграють!!! І півфінал виграють, а у фіналі зустрінуться із німцями і теж виграють!!! :mdr: ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 вчоршній хлопець теж проганяв від надлишку ємоцій,щось вже таке морозив.

Ну так вчора ж Тимошенко коментував :mdr:  Друга зірка Першого національного після Дурепи :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іспанці жвавіше-гостріше виглядають,можуть і вклепати.Росія-Іспанія буде цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я своїх 5 копійок: думаю що сьогодні Італійці виграють!!! І півфінал виграють, а у фіналі зустрінуться із німцями і теж виграють!!! :mdr: ІМХО

Ох, хотів таке написати, але мене випередили.

+1

Італія :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как по мне - бесцветный и пресный матч.

один из самых неинтересных на чемпионате...

:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я своїх 5 копійок: думаю що сьогодні Італійці виграють!!! І півфінал виграють, а у фіналі зустрінуться із німцями і теж виграють!!! :lol: ІМХО
ЛАЖА! :otk:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що повернувся з Майдана...просто клас

завтра Турки з німцями ...вболіваю за турків (да і двадцятку поставлю на перемогу турків над німцями і на іспанію поставлю+на те що іспанці виграють турнір)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що повернувся з Майдана...просто клас

В чем класс? Игра скучная и невыразительная была.

вболіваю за турків

Я тоже.

поставлю+на те що іспанці виграють турнір

А вот это зря :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...