Перейти до змісту

Чемпіонат Европи


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А туркі красавци,якщо пройдуть то заслужено :lol:

У турков удивительная способность решать нерешаемое. Но, хорваты - сами виноваты. Жест их тренера - "стоять стеной" - дошел даже до меня, человека далекого от футбола. А хорваты, после забитого мяча, куражилсь. А пенальти - это нервы, они у турков, после матча с Чехами, как стальные канаты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, а мне жалко Хорватов, я за них болел, просто нефарт + нервы. Вот вам и футбол фовариты груп отходят :) случай и везение решает все. Ох уже хочу посмотреть Россия - Голландия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болею за Россию!!!Ох как нетерпится увидеть матч.Несмотря на негативные прогнозы по отношению к этой сборной, сегодняшний результат не изменит моего отношения к ним, потому что они ЛЮБИМЫЕ!!!!! Да поможет БОГ Акинфееву и команде!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турків можна назвати самою везучою і наполеглевою командою.Сумніваюсь що Росія щось покаже неймовірне.Поставив на "оранжевих".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано росіяни провели перший тайм(хвилин 30).Може така тактика у Ван-Бастена,а другому хлопці дадуть копоті,якісь вялі у першій половині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просцяв трохі грошей.Росія :0091::_29::sm110: .Грали класно.Аршавін витянув усю Росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вщипніть мене, я не можу в це повірити. Голандців розкатали, хоч і заслужено, але все одно... така гра з їх сторони! Про що вони думали?

А команда Росії заслуговує на повагу, до останнього атакували і не закривалися у захисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц але жалко Голандію......ехххх

завтра Іспанія-Італія.....

Нема їх за що жаліти.По ділу получіли.Хіба що чувака у якого біда з донькою.Грали тупо,провалювались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия играла просто отлично.

они чихать хотели на авторитеты. в итоге - 3-1

хотя, как мне показалось, третий гол был из офсайда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я їх не жалію....просто в цьому Євро2008 Голанці дійсно були фаворитами

(да і шкода 20 грн. :0091: )

але всетаки Росія перемогла в них справедливо

ех щось мені здається що може залишитись Турки з Росіянами в фіналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голандія рознесе Росію 3:0

Рознесла?

Ни шведам, ни голландцам не дали играть, поскольку сборная России по игре доминировала.

Тем оставалось лишь надеятся на стандарты или на чудо. Возможность молниеносной контратаки, которые так удаются сборной России, часто вынуждала голландцев забыть о нападении и всей командой обороняться, т.е. играть не в свою игру, но это их не спасло!

Shura, третий гол забит правильно, при вбрасывании аута правило офсайта не действует

финал:

Германия - Россия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

финал:

Германия - Россия

По моему мнению единственная команда которая может эффективно противостоять России это на данный момент Турция.

А вот если выйдет Германия то России будет легче, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю немцы турок порвут, у них есть на то причины.

Сборная турции на кураже, но у них много травмированных и дисквалифицированных.

А с немцами в финале, согласен, легче, но впереди еще Италия (Испания?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам и Португалия, я уже начинаю подумывать что Россия может сделать Голландию.

Ну после такого я уже начинаю думать что Россия вообще выиграет чемпионат. Зауважал сильно эту каманду, эх нам бы такую команду, такую игру и такого тренера :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоці :)

fantazy, помниш ти казав за Росію, за можливу їх перемогу на цьому Євро, це буде дійсно щось, Євробачення, КУЄФА, а тепер ще, як буде Євро :_42: З такою грою це досить реально. Захист росіян не дає особо навіть підійти до штрафного майданчику, голландцям все що оставалось так пробивати з далека, що часто робив Снейдер, але в нього нічого не виходило. Думаю реально після цього Євро навіть, якщо вони і програють у пів-фіналі. то всеодно хтось зацікавиться такими іграчками: Жирков, Аршавин, Павлюченко :friday: вони виконують основну роботу за результат - имхо

Буде цікаво, якщо у пів-фіналі зустрінуться Росія - Іспанія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верила что после счета 1:1 Россия победит.А тут ещё два гола влупили голландцам!!!!.Голландия нервно в сторонке травку курит.Верю что Россия выиграет чемпионат.Они заслуживют этого!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді вже давайте фінал Турція-Росія,буде справедливо.У росіян нормальні шанси,день відпочінку і не ясно як складеться сьогоднішня гра,яка точно буде важкою.Втрата Колодіна може відікнутися.Жирков теж непгано возив голандців.Всі голи зробив Аршавін,думаю Італія-Іспанія йому такої волі не дадуть.На цьому чемпіонаті виграють збірні з характером і бажанням до перемоги,а не збірні зірок,і це супер :_42:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааа! Це капєц.

Не знаю чого, але я так переніс поразку Голландії, ніби грала там Україна...

Жалко оранжевих...

Може зіграло роль ще те, що вони виграли Італію, Францію. Подумали шо там та Росія... (самі гравці розслабились). Хоча якби вони забили в першому таймі... (а в них були моменти), то думаю, що був би зовсім інший результат.

І ще... Голландія любить відкриту гру. А Росія не дала їм так грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...думаю Італія-Іспанія йому такої волі не дадуть...

це набравша хід Росія їм волі не дасть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми з другом вчора вболівали за Голандію. Жаль, що ця збірна не порадувала. І зійшлися ми на думці, що мабуть задофіга пробашляли комусь... Бо голандці були не схожі самі на себе, вони навіть бігати не хотіли. Якби це була дійсно та Голандія яку всі звикли бачити, то навряд чи щось би допомогло росіянам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий казав, що бачив як перед Євро 2008 тітонька поставила 1000 грн на перемогу Росії в цьому чемпіонаті. Якщо її ставка виграє, то отримає 30 тис. :)

Голандців жаль, недумав, що вони програють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...