Перейти до змісту

Чемпіонат Европи


spqr

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх любителів футболу-ЧЕ2008!Це літо порадує нас ще одним шикарним дійством,на жаль без нашої збірної.Цікаві групи,щой казати.Побачім що видадуть гранди і їх зіркі після тяжких сезонів у чемпіонатах.Не знаю що там нам покаже наше телебачення,будем надіятись що все.За кого вболівати буду ще покі не визначівся.

Группа A 465_xsm.gifПортугалия 467_xsm.gifТурция 464_xsm.gifЧехия 466_xsm.gifШвейцария

Группа B 468_xsm.gifАвстрия 470_xsm.gifГермания 471_xsm.gifПольша 469_xsm.gifХорватия

Группа C 473_xsm.gifИталия 474_xsm.gifНидерланды 475_xsm.gifРумыния 472_xsm.gifФранция

Группа D 476_xsm.gifГреция 478_xsm.gifИспания 477_xsm.gifРоссия 479_xsm.gifШвеция

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Матчи 07 июня, 19:00 Группа A 466_xsm.gifШвейцария - 464_xsm.gifЧехия 07 июня, 21:45 Группа A 465_xsm.gifПортугалия - 467_xsm.gifТурция

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Перший національний покаже ці два матчі. З нетерпінням чекаю суботи, особливо другий матч цього дня :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, "порадую" вас хлопці: коментувати дійство буде відомий український коментатор Сергій ДЕРЕПА :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Дерепа? Блі-і-ін :0050: А де Джулай і Босянок? Я їх вже давно не чув.

Підкажіть в скільки відкриття?

З.І. я за Францію, Швецію і Чехію. Ну і якщо Росія навішає Грекам і Іспанцям то тож непогано буде:) Проти Італії, ніколи не любив цю збірну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євро-2008. Розклад телетрансляцій на Першому Національному

Джулай і Босянок працюють на платному каналі Спорт 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О йпт, там все ще гірше ніж я очікував :0050: , серед коментаторів зірка мікрофону - Тимошенко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай наші вчаться.Відкриття скромне і зі смаком.Коментують хлопці з мегаспорту-це добре.Ну що ж глянем.За першу пару незнаю,але прогнозую туркі сьогодні не програють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода Швейцарію непогано грали.Чехам підфартило,їм з такою грою далеко не пройти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поганий перший матч вийшов, жаль Фрея - це втрата для Швейцарії.

Португалія - Туреччина думаю буде знову ж не великий рахунок, хоча це футбол... 1:0 ИМХО :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd

Конкретно чий топік засмічує тему?! :P Ти ж конкретизуй, якщо вже завів про це мову

А загалом, специфіка подібних топіків така, що люди часто - просто діляться емоціями! А результат, кому потрібно - значно лекше знайти на спеціалізованих сайтах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Португалія виграє з рахунком 2-0 :P

А і ще два рази штанга рятувала турків і одного разу поперечина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нападающий сборной Швейцарии Александр Фрей порвал внутренние связки колена в матче против чехов и досрочно завершил борьбу на ЕВРО-2008™.

"Катастрофа"

На 42-й минуте встречи на "Санкт-Якоб Парк" 28-летний форвард получил повреждение в результате единоборства с чешским защитником Зденеком Грыгерой. Медицинское обследование выявило степень серьезности его травмы. По мнению Юргена Клоппа, который является тренером Фрея в дортмундской "Боруссии", футболист выбыл из строя на срок от шести до семи недель. "Эта травма является настоящим шоком, - поведал наставник швейцарской сборной Якоб Кун. - Потеря нашего капитана - это катастрофа".

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментатор "класний" попався,рахунок буде повторювати кожних 5 хв. :angry2: цікавого сьогодні,зараз непочути.Лінивий хрущ попався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що сьогодні мабуть найцікавішим буде Німеччина - Польща?? Я за братів сусідів))))) :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Швейцарія ніодного матчу не виграє в групі: Португалія на голову сильніша, а турки добре бігають, плюс по класу також вище стоять і їм перемагати в двух останніх матчах треба для виходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний матч,австрія старається мали шанси.Коментатор вбиває,шось бубнить собі під ніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня такое ощущение, что очень узкий "корридор" между линией штрафной и боковой линией...

т.е. какое-то поле узкое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...