Перейти до змісту

Чемпіонат Европи


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 203
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Та щож так не везе хазяевам,зажали в кінці хорватів по-дорослому.Шкода відверто кажучі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моменти є,але млявенько якось грають,бережуть сили напевно.Гол з позагрою був схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моменти є,але млявенько якось грають,бережуть сили напевно.Гол з позагрою був схоже.

Мені тож показалось що з позагрою(( Мабуть так воно і є :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та воно нічого не міняє.

захотіла б Німеччина, виграла б 5:0.

нашо їм напрягатися з поляками? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч би поляки зрівняли. Очки у сьогоднішньому матчі + перспективи у наступному, дадуть непогані шанси на вихід із групи!

Хоча можливий і інший варіант. Поразка від німців. Проблеми з надмірно вмотивованими господарями турніру - австрійцями. І нічого незначущий поєдинок з хорватами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава закономірність, яку коментатор також підмітив, перші матчи закінчуються з рахунком 1-0, а вечірні з 2-0, і у всіх фаворити виграють :)

Завтра другий матч думаю буде цікавий, бо у першому все ясно і так :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра другий матч думаю буде цікавий, бо у першому все ясно і так :smile-zachot:

Ну не знаю не знаю Румуни не такі прості як здаються!!! Це Фінальна частина Чемп. Європи - тому тут все можливе!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не,хватить,трезво тре глянути.Коли вже фаворит програє?А перший матч може бути цікавішим.Давай румини-ромали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого страшного,держаться румини і відповідають.У Анелька був один хороший момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за Італію можна повболівати,з багатьох причин :D Гранди-що скаати.Ждем зарубу!Після скучних французів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший- судья бик димидівський,сліпе чучело.Другій да-красава.Ігра класна.Голандці молодці,настроїлись і мають своє.Італія заб"є полюбе :boks:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка комбінуха! Планокури кросавчеги!!!

Я про другий гол в смислі...

Боковий тож з ними потянув перед матчем :boks:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...