Перейти до змісту

Ющенко дав Кіркорову "народного артиста"


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://pravda.com.ua/news/2008/5/30/76763.htm

Президент Віктор Ющенко присвоїв звання народних артистів України фіналістці "Євробачення-2008" Ані Лорак та народному артисту Росії Філіппу Кіркорову, який продюсував її участь у конкурсі.

Вітаючи співачку з блискучим виступом на "Євробаченні-2008", Ющенко відзначив продемонстрований нею європейський мистецький рівень, "прекрасний зразок творчої праці і непохитну віру в перемогу".

"Я б хотів привітати і Кароліну, і Філіпа Бедросовича за ту роботу, яка була зроблена в рамках "Євробачення". Я хочу чітко і ясно сказати - це була українська перемога. І ті люди, які працювали на неї, достойні найвищих оцінок від імені Української держави", - сказав Ющенко.

Дякуючи за високу нагороду, Ані Лорак сказала: "Ця нагорода є тільки авансом моїх наступних перемог, які, безумовно, будуть під прапором України".

Президент висловив особливу подяку Кіркорову за його внесок у перемогу України, підтримку та дружню допомогу Ані Лорак.

"Ви зробили колосальний внесок у розвиток наших двосторонніх відносин", - сказав Ющенко.

Фото Михайла Марківа

Згідно з указами президента, почесне звання "Народний артист України" присвоєне Ані Лорак за вагомий особистий внесок у популяризацію української культури у світі, високу пісенну майстерність, Кіркорову - "за вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецьких зв'язків України і Російської Федерації, високу виконавську майстерність та багаторічну плідну творчу діяльність".

Браво, Філя! Наступний етап - Герой України!

Боря, Моісєєв, чьо тупим? Давай, зроби для України щось, щоб і тобі народного дали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це була українська перемога. І ті люди, які працювали на неї, достойні найвищих оцінок від імені Української держави

Что кому неясно? Вполне логичный поступок. Почему-то когда раньше той же Софии Ротару присваивали звание народной артистки какой-нибудь, скажем, Кабардино-Балкарии или Коми АССР за её прекрасные песни (в том числе украиноязычные), никто не возмущался. Когда в Вашингтоне, Буэнос-Айресе или Санкт-Петербурге устанавливают памятники Тарасу Шевченко, никто не возмущается. А как только российский артист (поклонником которого я, кстати, тоже не являюсь) содействует украинской артистке в её более чем удачном выступлении на Евровидении и получает за это благодарность и почетное звание от президента - "люди добрі!!! Шо коїться?!". Постыдитесь... Признание чьих-либо заслуг тоже является частью национального самоуважения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь Филя должен на территории Украины петь исключительно на украинском

:blink:

lumax, София Ротару имеет звания от Молдовы, Украины и СССР

Звания и награды

Заслуженная артистка Украинской ССР (1973)

Народная артистка Украинской ССР (1976)

Народная артистка Молдавской ССР (1983)

Народная артистка СССР (1988)

источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно, що звання "народний артист" - це вже швидше мінус, ніж плюс... раз його роздають кому попало... треба ще її масажистці дати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничего, через год-два Ющенко поднимет статус народного артиста до национального :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, хорошо, приведу другой пример :D

Иосиф Кобзон:

Народный артист Кабардино-Балкарской Республики

Народный артист Карачаево-Черкесской Республики

Народный артист Республики Адыгея

Народный артист Республики Ингушетия

Народный артист СССР

Я к тому веду, что почести для людей творчества не всегда имеют четкую географическую привязанность.

Думаю, мою мысль ты понял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому відразу дав? Продав не дешево, а тут і привід знайшовся. В Кіркорова слабкість до "пєрьєв і бльосток" і всяких там регалій, хай тішиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політичний крок ИМХО. Щоб виставити Україну в правильному світлі перед Росією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й помиляюся.. не спорю. просто до останнього моменту саме так вважав, а через те, що не слухаю російської естради і я від цього далекий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неадекватнi дii слизняка-блазня ющенк мене вже не шокують, i навiть не дивують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж ви скинулись Ані Лорак на Євробачення, ви промо-тури організовували, ви піарили, ви допомагали все організувати. це завдяки вам вона друга на конкурсі з півсотнею учасників. це завдяки вам про нас згадали з позитивної сторони у 50 країнах, нами захоплювались і від нас отримали позитивні емоції декілька мільйонів людей. а звання- якомусь Кіркорову, за що?

хлопці, не будьте жлобами. не двилячись на то, що постать його суперчлива і музика не котується серед нас, він справу зробив для нас, хорошу. і зробив її добре.

я, наприклад, не вірив, що вона себе там проявить, думав, що буде "одна з багатьох". на щастя, помилявся. треба віддіти команді належне- вони все зробили правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіркорова судити треба за контрабанду, а тут йому ющенко звання народного присвоює.

Філя намагався ввести в Україну 1000 мобільних телефонів (http://showbiz.siteua.org/Новости_Шоу-Бизнеса/14012/Киркорова_поймали_на_контрабанде_в_Борисполе) ніби-то для голосування за Ані Лорак. Та яке до біса голосування за представника України з території України??? Чи то він просто погано умови конкрсу знає?

Що в нас за держава? Бандитам присвоюють почесні звання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почесні звання України присвоюються особам, які працюють у

відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери, як

правило, не менше десяти років, мають високі трудові досягнення і

професійну майстерність, якщо інше не встановлено положенням про

почесне звання України.

Почесне звання "Народний артист України", "Народний

архітектор України", "Народний вчитель України", "Народний

художник України" може присвоюватися, як правило, не раніше ніж

через десять років після присвоєння відповідного почесного звання

"Заслужений артист України", "Заслужений архітектор України",

"Заслужений вчитель України", "Заслужений художник України".

{ Частина третя статті 10 в редакції Закону N 169-V ( 169-16 ) від

21.09.2006 }

Наскільки я розумію тенденції останньої декади, орденами і медалями, а також званнями в нас розкидуються як в будь-якій банановій республіці. Єдиний мінус це нівелювання самого титулу, щось аналогічне, якщо б в боксі чемпіоном називали друге, третє місця, а також їх тернерів.

Справді, Ані Лорак заслуговує поваги і звання заслужене, але за продюсерування проекту достатньо було якоїсь премії і грамоти. Просто це маразм, тоді для чого взагалі ці звання, за цією логікою в нас повинно бути щонайменше 5-6 президентів, 30 прем'єрів і 10 000 000 міністрів, щоб задовольнити всі амбіції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...