Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Ти шо не бачиш, то ж джип!!! Йому требе багато місця щоб відкрити двері, там ж фіксатори і сам водій повний. Так що став дуже гарно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо не бачиш, то ж джип!!! Йому требе багато місця щоб відкрити двері, там ж фіксатори і сам водій повний. Так що став дуже гарно!

То не "ДЖип", то БМВ ! (бойова машина Волині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знову перехрестя пр. Волі і вул. Паркова, прямо під світлофором на повороті припаркувася паркетник.

s_1404923403_2381528_b69694e160.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову перехрестя пр. Волі і вул. Паркова, прямо під світлофором на повороті припаркувася паркетник.

s_1404923403_2381528_b69694e160.jpg

Міняла нібось

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасіба за інфу :_07:

Дивись щоб ДАІ не перехвачували десь в ківерцях з грошима)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один "майстер" парковки. я б з "натяжкою" зрозумів би водія, якби не було місця, а в даній ситуації місця було ну просто "валом"!

З.І. заїзд з вул. Ветеранів у двір біля маг. "Вірена".

003f8731ba8ct.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один "майстер" парковки. я б з "натяжкою" зрозумів би водія, якби не було місця, а в даній ситуації місця було ну просто "валом"!

Оооонтам зліва зелененький гараж - біля нього парковка є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один "майстер" парковки. я б з "натяжкою" зрозумів би водія, якби не було місця, а в даній ситуації місця було ну просто "валом"!

Оооонтам зліва зелененький гараж - біля нього парковка є.

саме так і, до речі, на цій парковці на той час не було жодного авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один "майстер" парковки.

Він за хлєбушком вийшов. Мудак.... ))))

у тому то і річ, що "хлєбушка" він міг купити за 2 хв, але ж я встиг перед ним постояти, з'їздити купити продуктів, з'їздити додому взяти "фотік", а також "наклацати" декілька зображень з цим "вазом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Возможно в это не спокойное для Украины время я не вовремя со своими фото.Но у меня вопрос:это,что новая Украина стремящаяся в Евросоюз?Это для этого человека люди стояли на майдане и сейчас продолжают проливать кровь?Еб...нный "лекс" если ты видишь этот пост -встань на колени и покайся!

post-9141-0-88748000-1405917002_thumb.jp

Змінено користувачем barancuk
  • +1 4
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barancuk, 2 метри для проходу пішоходів лишилось? При чому війна, майдан і Євросоюз до ПДР?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, з такої логіки давай всю Театральну площу перетворимо на автостоянку, з інтервалом 2м...

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barancuk, 2 метри для проходу пішоходів лишилось? При чому війна, майдан і Євросоюз до ПДР?

Это тратуар.Какие 2 метра?Какие?!В этот период надо уважать свой город,людей,а не выставлять свой рот-лекс на показ.Но я надеюсь,что в скором времени мы вернёмся к такого рода выходкам))))Подождём чуток!

Змінено користувачем barancuk
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

barancuk, 2 метри для проходу пішоходів лишилось? При чому війна, майдан і Євросоюз до ПДР?

Это тратуар.Какие 2 метра?Какие?!В этот период надо уважать свой город,людей,а не выставлять свой рот-лекс на показ.Но я надеюсь,что в скором времени мы вернёмся к такого рода выходкам))))Подождём чуток!

Если ты немного почитал бы правила то понял, что нарушения нет.

Я уверен что парковался он когда на дороге стояли таксисты. И со стороны водителя с номерами "Лекс не замечал ни разу хамства на дороге.

А так, чисто придраться, то можно и к столбу.

jack74, а з інтервалом 2 м не можна. Можна біля бровки, якщо для пішоходів залишилось не меньше 2-х метрів і нема знаків які це забороняють!

Змінено користувачем kolialutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И со стороны водителя с номерами "Лекс не замечал ни разу хамства на дороге.

Оттут я, Коля, з тобою поспорю!!! А мені вже два пригадалось, на власні очі бачив ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, з такої логіки давай всю Театральну площу перетворимо на автостоянку, з інтервалом 2м...

де-юре порушення немає, де-факто - водій зробив не красіво.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это тратуар.Какие 2 метра?Какие?!В этот период надо уважать свой город,людей,

В який такий період не діє п.15.10.в ПДР? Я скажу так: якщо говорити про зміні в суспільстві, то треба почати з себе - наші люди звикли що паркуватись в 30 метровій зоні зупинки це відносно нормально, а заїхати на тротуар це не єсть гуд, хоча перше заборонене, а друге ні.

Нехай міська влада встановить стовпчики, півсфери, що небудь, що не дасть змоги виїжджати авто на тротуар і не сильно зіпсує звн. вигляд проспекту. Отоді таких фото і не буде з'являтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3c0e3c8e5256t.jpg

запаркувався чудак

Перехрестя напроти ТЦ Варшавський

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...